Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ZS LibchavyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35 TJ Sokol Mistrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Radek
Depeš Jaroslav
 
 
Valenta Jakub
Krejčí Robin
 
 
     2301
2.Horníček Martin
Videnský Daniel
 
 
Vašatová Eliška
Krejčí Tomáš st.
 
 
     3011
3.Videnský DanielKrejčí Robin     1312
4.Pešek RadekKrejčí Tomáš st.     3222
5.Depeš JaroslavVašatová Eliška     1323
6.Horníček MartinValenta Jakub     3133
7.Pešek RadekKrejčí Robin     2334
8.Depeš JaroslavKrejčí Tomáš st.     0335
9.Horníček MartinVašatová Eliška     3045
10.Videnský DanielValenta Jakub     0346
11.Depeš JaroslavKrejčí Robin     1347
12.Horníček MartinKrejčí Tomáš st.     3257
13.Videnský DanielVašatová Eliška     1358
14.Pešek RadekValenta Jakub     0359
15.Horníček MartinKrejčí Robin     03510
16.Videnský DanielKrejčí Tomáš st.         
17.Pešek RadekVašatová Eliška         
18.Depeš JaroslavValenta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Videnský Daniel03Krejčí Robin40
Pešek Radek12Krejčí Tomáš st.12
Depeš Jaroslav03Vašatová Eliška21
Horníček Martin31Valenta Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:36 KST SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stříteský Radek
Sisr František
 
 
Trkal Jaroslav
Absolon Martin
 
 
     0301
2.Vachalík Lubor
Záruba Pavel
 
 
Beneš Václav
Flídr Adam
 
 
     0302
3.Stříteský RadekBeneš Václav     0303
4.Záruba PavelTrkal Jaroslav     0304
5.Sisr FrantišekFlídr Adam     1305
6.Vachalík LuborAbsolon Martin     3215
7.Záruba PavelBeneš Václav     0316
8.Sisr FrantišekTrkal Jaroslav     1317
9.Vachalík LuborFlídr Adam     2318
10.Stříteský RadekAbsolon Martin     3228
11.Sisr FrantišekBeneš Václav     0329
12.Vachalík LuborTrkal Jaroslav     3239
13.Stříteský RadekFlídr Adam     03310
14.Záruba PavelAbsolon Martin         
15.Vachalík LuborBeneš Václav         
16.Stříteský RadekTrkal Jaroslav         
17.Záruba PavelFlídr Adam         
18.Sisr FrantišekAbsolon Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stříteský Radek12Beneš Václav30
Záruba Pavel02Trkal Jaroslav21
Sisr František03Flídr Adam30
Vachalík Lubor21Absolon Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11 TJ Sokol Řetová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
Stejskal Adam
Doležel Daniel
 
 
     3110
2.Hrubý Radek
Bureš Lukáš
 
 
Dymák Jan
Vybíral Roman
 
 
     3220
3.Hrubý RadekDoležel Daniel     3130
4.Bureš LukášStejskal Adam     3040
5.Dušek RudolfDymák Jan     3050
6.Kovář DušanVybíral Roman     3160
7.Bureš LukášDoležel Daniel     3270
8.Dušek RudolfStejskal Adam     3080
9.Kovář DušanDymák Jan     3190
10.Hrubý RadekVybíral Roman     2391
11.Dušek RudolfDoležel Daniel     30101
12.Kovář DušanStejskal Adam         
13.Hrubý RadekDymák Jan         
14.Bureš LukášVybíral Roman         
15.Kovář DušanDoležel Daniel         
16.Hrubý RadekStejskal Adam         
17.Bureš LukášDymák Jan         
18.Dušek RudolfVybíral Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Radek11Doležel Daniel03
Bureš Lukáš20Stejskal Adam02
Dušek Rudolf30Dymák Jan02
Kovář Dušan20Vybíral Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Martin
Herel Miroslav
 
 
Hrubeš Ladislav
Novotný Jiří
 
 
     3110
2.Vojnar Jiří
Synek Martin
 
 
Táborský Jiří
Janků Jaroslav
 
 
     3220
3.Herel MiroslavNovotný Jiří     2321
4.Vojnar JiříTáborský Jiří     3231
5.Kučera MartinJanků Jaroslav     3141
6.Synek MartinHrubeš Ladislav     3051
7.Vojnar JiříNovotný Jiří     3061
8.Kučera MartinTáborský Jiří     3071
9.Synek MartinJanků Jaroslav     3081
10.Herel MiroslavHrubeš Ladislav     1382
11.Kučera MartinNovotný Jiří     3292
12.Synek MartinTáborský Jiří     30102
13.Herel MiroslavJanků Jaroslav         
14.Vojnar JiříHrubeš Ladislav         
15.Synek MartinNovotný Jiří         
16.Herel MiroslavTáborský Jiří         
17.Vojnar JiříJanků Jaroslav         
18.Kučera MartinHrubeš Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herel Miroslav02Novotný Jiří12
Vojnar Jiří20Táborský Jiří03
Kučera Martin30Janků Jaroslav02
Synek Martin30Hrubeš Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zš MoravskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Milan
Dostál Luděk
 
 
Suchomel Michael
Richtr Michal
 
 
     3110
2.Dostál Martin
Pospíšil Tomáš st.
 
 
Šafář Jiří
Šafářová Amálie
 
 
     3020
3.Dostál MartinRichtr Michal     3130
4.Kubíček MilanSuchomel Michael     2331
5.Pospíšil Tomáš st.Šafář Jiří     0332
6.Dostál LuděkŠafářová Amálie     3142
7.Kubíček MilanRichtr Michal     0343
8.Pospíšil Tomáš st.Suchomel Michael     3153
9.Dostál LuděkŠafář Jiří     3163
10.Dostál MartinŠafářová Amálie     3073
11.Pospíšil Tomáš st.Richtr Michal     2374
12.Dostál LuděkSuchomel Michael     1375
13.Dostál MartinŠafář Jiří     3085
14.Kubíček MilanŠafářová Amálie     3195
15.Dostál LuděkRichtr Michal     32105
16.Dostál MartinSuchomel Michael     31  
17.Kubíček MilanŠafář Jiří         
18.Pospíšil Tomáš st.Šafářová Amálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Martin30Richtr Michal22
Kubíček Milan12Suchomel Michael21
Pospíšil Tomáš st.12Šafář Jiří12
Dostál Luděk31Šafářová Amálie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:18 TTC Ústí nad Orlicí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Svojanovský Jakub
 
 
Procházka Adam
Šmajzr Martin
 
 
     3110
2.Krupa Michal
Motl Daniel
 
 
Hubálek Petr
Aliger Vladislav
 
 
     3120
3.Krupová SoňaProcházka Adam     2321
4.Krupa MichalHubálek Petr     3231
5.Svojanovský JakubŠmajzr Martin     3041
6.Motl DanielAliger Vladislav     3151
7.Krupa MichalProcházka Adam     3261
8.Svojanovský JakubHubálek Petr     1362
9.Motl DanielŠmajzr Martin     3172
10.Krupová SoňaAliger Vladislav     3182
11.Svojanovský JakubProcházka Adam     3292
12.Motl DanielHubálek Petr     31102
13.Krupová SoňaŠmajzr Martin         
14.Krupa MichalAliger Vladislav         
15.Motl DanielProcházka Adam         
16.Krupová SoňaHubálek Petr         
17.Krupa MichalŠmajzr Martin         
18.Svojanovský JakubAliger Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krupová Soňa11Procházka Adam12
Krupa Michal20Hubálek Petr12
Svojanovský Jakub21Šmajzr Martin02
Motl Daniel30Aliger Vladislav02

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy