Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk CVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36 Orel Orlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Břetislav
Kladivo Josef
 
 
Adamec Karel st.
Doskočil Martin
 
 
     1301
2.Šafář Jiří
Žák Jakub
 
 
Beneš Jindřich
Skalický Jiří
 
 
     3111
3.Šafář JiříAdamec Karel st.     1312
4.Kladivo JosefDoskočil Martin     2313
5.Žák JakubBeneš Jindřich     3223
6.Havel BřetislavSkalický Jiří     0324
7.Kladivo JosefAdamec Karel st.     2325
8.Žák JakubDoskočil Martin     1326
9.Havel BřetislavBeneš Jindřich     3236
10.Šafář JiříSkalický Jiří     2337
11.Žák JakubAdamec Karel st.     0338
12.Havel BřetislavDoskočil Martin     2339
13.Šafář JiříBeneš Jindřich     3149
14.Kladivo JosefSkalický Jiří     13410
15.Havel BřetislavAdamec Karel st.     13  
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafář Jiří12Adamec Karel st.30
Kladivo Josef03Doskočil Martin30
Žák Jakub12Beneš Jindřich03
Havel Břetislav12Skalický Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SkořeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda SkořeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Milan
Bělohlávek Luboš
 
 
Novotný Jiří
Nežádal Karel
 
 
     2301
2.Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
Pohl Pavel st.
Pohl Pavel ml.
 
 
     1302
3.Bělohlávek LubošNovotný Jiří     0303
4.Viktorín JaroslavPohl Pavel ml.     3113
5.Ulrych Miloš st.Pohl Pavel st.     0314
6.Ulrych MilanNežádal Karel     3024
7.Viktorín JaroslavNovotný Jiří     0325
8.Ulrych Miloš st.Pohl Pavel ml.     3235
9.Ulrych MilanPohl Pavel st.     3145
10.Bělohlávek LubošNežádal Karel     3155
11.Ulrych Miloš st.Novotný Jiří     0356
12.Ulrych MilanPohl Pavel ml.     3066
13.Bělohlávek LubošPohl Pavel st.     0367
14.Viktorín JaroslavNežádal Karel     0368
15.Ulrych MilanNovotný Jiří     3178
16.Bělohlávek LubošPohl Pavel ml.     3188
17.Viktorín JaroslavPohl Pavel st.     0389
18.Ulrych Miloš st.Nežádal Karel     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bělohlávek Luboš22Novotný Jiří31
Viktorín Jaroslav13Pohl Pavel ml.04
Ulrych Miloš st.22Pohl Pavel st.31
Ulrych Milan40Nežádal Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lukavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kos Jiří
Dostálek Vojtěch
 
 
Kosek Miroslav
Krejčová Lucie
 
 
     3110
2.Dostálek Petr
Severa Vlastimil
 
 
Kobulej Vasilij
Horníček Lubomír
 
 
     1311
3.Dostálek PetrKrejčová Lucie     2312
4.Dostálek VojtěchKobulej Vasilij     1313
5.Severa VlastimilKosek Miroslav     1314
6.Kos JiříHorníček Lubomír     0315
7.Dostálek VojtěchKrejčová Lucie     0316
8.Severa VlastimilKobulej Vasilij     0317
9.Kos JiříKosek Miroslav     0318
10.Dostálek PetrHorníček Lubomír     1319
11.Severa VlastimilKrejčová Lucie     13110
12.Kos JiříKobulej Vasilij         
13.Dostálek PetrKosek Miroslav         
14.Dostálek VojtěchHorníček Lubomír         
15.Kos JiříKrejčová Lucie         
16.Dostálek PetrKobulej Vasilij         
17.Dostálek VojtěchKosek Miroslav         
18.Severa VlastimilHorníček Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostálek Petr02Krejčová Lucie30
Dostálek Vojtěch02Kobulej Vasilij20
Severa Vlastimil03Kosek Miroslav20
Kos Jiří02Horníček Lubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 16:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20 TJ Sokol Česká Třebová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malina Milan
Rybka Robert
 
 
Novák Jan
Herel Miroslav
 
 
     3110
2.Geldner Josef
Rybka Tomáš ml.
 
 
Šimek Libor
Stejskal Jan
 
 
     1311
3.Malina MilanHerel Miroslav     3121
4.Rybka RobertNovák JanWO    3031
5.Rybka Tomáš ml.Stejskal Jan     0332
6.Geldner JosefŠimek Libor     3142
7.Rybka RobertHerel Miroslav     3052
8.Rybka Tomáš ml.Novák JanWO    3062
9.Geldner JosefStejskal Jan     0363
10.Malina MilanŠimek Libor     3273
11.Rybka Tomáš ml.Herel Miroslav     0374
12.Skalický JosefNovák JanWO    3084
13.Malina MilanStejskal Jan     3294
14.Rybka RobertŠimek Libor     31104
15.Skalický JosefHerel Miroslav         
16.Malina MilanNovák Jan         
17.Rybka RobertStejskal Jan         
18.Rybka Tomáš ml.Šimek Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malina Milan30Herel Miroslav12
Rybka Robert20Stejskal Jan21
Rybka Tomáš ml.02Šimek Libor03
Geldner Josef11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš TateniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběnka Radek
Totušek Josef
 
 
Jančar Oliver
Pavlíček Martin
 
 
     3010
2.Kristek Pavel
Knápek Jaroslav
 
 
Marek Jaroslav
Dařílek Pavel
 
 
     3120
3.Totušek JosefJančar Oliver     1321
4.Knápek JaroslavDařílek Pavel     3031
5.Kristek PavelPavlíček Martin     3041
6.Kuběnka RadekMarek Jaroslav     3151
7.Knápek JaroslavJančar Oliver     2352
8.Kristek PavelDařílek Pavel     2353
9.Kuběnka RadekPavlíček Martin     3063
10.Totušek JosefMarek Jaroslav     1364
11.Kristek PavelJančar Oliver     2365
12.Kuběnka RadekDařílek Pavel     3275
13.Totušek JosefPavlíček Martin     0376
14.Knápek JaroslavMarek Jaroslav     3286
15.Kuběnka RadekJančar Oliver     1387
16.Totušek JosefDařílek Pavel     2388
17.Knápek JaroslavPavlíček Martin     3198
18.Kristek PavelMarek Jaroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Totušek Josef04Jančar Oliver40
Knápek Jaroslav31Dařílek Pavel22
Kristek Pavel22Pavlíček Martin13
Kuběnka Radek31Marek Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klubovna-PlchoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30 TJ Sokol Plchovice Sršně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Ondřej
Šimek Roman
 
 
Valach Josef
Pavelka Dominik
 
 
     3110
2.Sládek Libor
Záloha Jan
 
 
Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
     1311
3.Záloha JanValach Josef     0312
4.Sládek LiborPavelka Dominik     3022
5.Šimek RomanSlezáková Blanka     2323
6.Šeda OndřejHarapátová Stanislava     3133
7.Sládek LiborValach Josef     1334
8.Šimek RomanPavelka Dominik     3044
9.Šeda OndřejSlezáková Blanka     1345
10.Záloha JanHarapátová Stanislava     3255
11.Šimek RomanValach Josef     0356
12.Šeda OndřejPavelka Dominik     3166
13.Záloha JanSlezáková Blanka     2367
14.Sládek LiborHarapátová Stanislava     3177
15.Šeda OndřejValach Josef     3287
16.Záloha JanPavelka Dominik     3097
17.Sládek LiborSlezáková Blanka     31107
18.Šimek RomanHarapátová Stanislava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záloha Jan22Valach Josef31
Sládek Libor31Pavelka Dominik04
Šimek Roman12Slezáková Blanka31
Šeda Ondřej31Harapátová Stanislava03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy