Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:Felgr Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TělocvičnaRozhodčí:Kubičk Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Kbiček Pavel ml
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1024:33 TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Felgr Pavel
Kubíček Pavel ml.
 
 
Kaplan Jakub
Beneš Jan
 
 
     1301
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Schauer Lukáš
Marek Vojtěch
 
 
     2302
3.Kubíček PavelSchauer Lukáš     1303
4.Kubíček Pavel ml.Kaplan Jakub     2304
5.Felgr PavelMarek Vojtěch     2305
6.Strnad StanislavBeneš Jan     2306
7.Kubíček Pavel ml.Schauer Lukáš     1307
8.Felgr PavelKaplan Jakub     1308
9.Strnad StanislavMarek Vojtěch     3018
10.Kubíček PavelBeneš Jan     3228
11.Felgr PavelSchauer Lukáš     3138
12.Strnad StanislavKaplan Jakub     1339
13.Kubíček PavelMarek Vojtěch     23310
14.Kubíček Pavel ml.Beneš Jan         
15.Strnad StanislavSchauer Lukáš         
16.Kubíček PavelKaplan Jakub         
17.Kubíček Pavel ml.Marek Vojtěch         
18.Felgr PavelBeneš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Pavel12Schauer Lukáš21
Kubíček Pavel ml.02Kaplan Jakub30
Felgr Pavel12Marek Vojtěch21
Strnad Stanislav12Beneš Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Ledříček BartošoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v MostkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17 Sokol Mostek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrych Miroslav
Macháček Jiří
 
 
Drahorád Radek
Bečička Lubomír
 
 
     3210
2.Marhold Petr
Slavík Tomáš
 
 
Mackowiak Marek
Kňážek Jan
 
 
     3020
3.Macháček JiříDrahorád Radek     3130
4.Marhold PetrMackowiak Marek     3040
5.Slavík TomášBečička Lubomír     3250
6.Frydrych MiroslavKňážek Jan     3160
7.Marhold PetrDrahorád Radek     3070
8.Slavík TomášMackowiak Marek     2371
9.Frydrych MiroslavBečička Lubomír     1372
10.Macháček JiříKňážek Jan     3082
11.Slavík TomášDrahorád Radek     3092
12.Frydrych MiroslavMackowiak Marek     0393
13.Macháček JiříBečička Lubomír     32103
14.Marhold PetrKňážek Jan         
15.Frydrych MiroslavDrahorád Radek         
16.Macháček JiříMackowiak Marek         
17.Marhold PetrBečička Lubomír         
18.Slavík TomášKňážek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macháček Jiří30Drahorád Radek03
Marhold Petr20Mackowiak Marek21
Slavík Tomáš21Bečička Lubomír12
Frydrych Miroslav12Kňážek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Petr
Stříteský Martin
 
 
Stříteský Vít
Shejbal Martin
 
 
     3210
2.Lásko Jiří ml.
Novák Ondřej
 
 
Říha Josef
Duchoslav Pavel
 
 
     1311
3.Hanuš PetrShejbal Martin     3021
4.Stříteský MartinStříteský Vít     1322
5.Novák OndřejDuchoslav Pavel     3032
6.Lásko Jiří ml.Říha Josef     3142
7.Stříteský MartinShejbal Martin     0343
8.Novák OndřejStříteský Vít     3153
9.Lásko Jiří ml.Drahoš Radek     3263
10.Hanuš PetrŘíha Josef     3273
11.Novák OndřejShejbal Martin     0374
12.Lásko Jiří ml.Stříteský Vít     3084
13.Hanuš PetrDrahoš Radek     1385
14.Stříteský MartinŘíha Josef     0386
15.Lásko Jiří ml.Shejbal Martin     0387
16.Hanuš PetrStříteský Vít     3097
17.Stříteský MartinDrahoš Radek     2398
18.Novák OndřejŘíha Josef     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanuš Petr31Shejbal Martin31
Stříteský Martin04Stříteský Vít13
Novák Ondřej22Duchoslav Pavel01
Lásko Jiří ml.31Říha Josef22
   Drahoš Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klubovna-PlchoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33 TJ Sokol Sudslava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zídek Josef
Novotný Petr
 
 
Pavelka Dominik
Harapátová Stanislava
 
 
     0301
2.Vojtíšek Jindřich
Melkus Emil
 
 
Syrový Tomáš
Harapátová Lucie
 
 
     3011
3.Vojtíšek JindřichHarapátová Stanislava     3121
4.Zídek JosefPavelka Dominik     0322
5.Novotný PetrFajfrová Michaela     1323
6.Melkus EmilSyrový Tomáš     2324
7.Zídek JosefHarapátová Stanislava     2325
8.Novotný PetrPavelka Dominik     1326
9.Melkus EmilFajfrová Michaela     1327
10.Vojtíšek JindřichSyrový Tomáš     3037
11.Novotný PetrHarapátová Stanislava     0338
12.Melkus EmilPavelka Dominik     0339
13.Vojtíšek JindřichFajfrová Michaela     3149
14.Zídek JosefSyrový Tomáš     3159
15.Melkus EmilHarapátová Stanislava     03510
16.Vojtíšek JindřichPavelka Dominik         
17.Zídek JosefFajfrová Michaela         
18.Novotný PetrSyrový Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtíšek Jindřich30Harapátová Stanislava31
Zídek Josef12Pavelka Dominik30
Novotný Petr03Fajfrová Michaela21
Melkus Emil04Syrový Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice CVrchní
rozhodčí:
Krejčí Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:14 TJ Sokol Mistrovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš st.
Baláš Zbyněk
 
 
Siegl Petr
Martinec Václav
 
 
     3010
2.Kapalčík Šimon
Novotný Jan
 
 
Chládek Zdeněk
Richter Pavel
 
 
     3020
3.Krejčí Tomáš st.Richter Pavel     0321
4.Kapalčík ŠimonMartinec Václav     3031
5.Novotný JanSiegl Petr     3141
6.Baláš ZbyněkChládek Zdeněk     3151
7.Kapalčík ŠimonRichter Pavel     0352
8.Novotný JanMartinec Václav     3062
9.Baláš ZbyněkSiegl Petr     3172
10.Krejčí Tomáš st.Chládek Zdeněk     3082
11.Novotný JanRichter Pavel     0383
12.Baláš ZbyněkMartinec Václav     3093
13.Krejčí Tomáš st.Siegl Petr     32103
14.Kapalčík ŠimonChládek Zdeněk     13  
15.Baláš ZbyněkRichter Pavel         
16.Krejčí Tomáš st.Martinec Václav         
17.Kapalčík ŠimonSiegl Petr         
18.Novotný JanChládek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Tomáš st.21Richter Pavel30
Kapalčík Šimon11Martinec Václav03
Novotný Jan21Siegl Petr03
Baláš Zbyněk30Chládek Zdeněk02

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy