Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Smržovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Smržovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 828, 468 51 Smržovka, Tělocvična ZŠ - spodní budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:43 TJ Spartak Smržovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyhlídko Jan
Brunclík Jan
 
 
Svatý Karel
Svatý Marek
 
 
     3010
2.Taušová Daniela
Röhrich Matyáš
 
 
Bradáč Vítek
Burdych Tomáš ml.
 
 
     2311
3.Vyhlídko JanSvatý Karel     3021
4.Sýkora OndřejSvatý Marek     1322
5.Brunclík JanBradáč Vítek     2323
6.Taušová DanielaBurdych Tomáš ml.     1324
7.Sýkora OndřejSvatý Karel     0325
8.Brunclík JanSvatý Marek     0326
9.Taušová DanielaBradáč Vítek     1327
10.Vyhlídko JanBurdych Tomáš ml.     0328
11.Brunclík JanSvatý Karel     3038
12.Taušová DanielaSvatý Marek     1339
13.Vyhlídko JanBradáč Vítek     03310
14.Sýkora OndřejBurdych Tomáš ml.     03311
15.Taušová DanielaSvatý Karel     03312
16.Vyhlídko JanSvatý Marek     31412
17.Sýkora OndřejBradáč Vítek     03413
18.Brunclík JanBurdych Tomáš ml.     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyhlídko Jan22Svatý Karel22
Sýkora Ondřej04Svatý Marek31
Brunclík Jan13Bradáč Vítek40
Taušová Daniela04Burdych Tomáš ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hamrska BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Autobrzdy Jablonec n.N.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hamry 276, Sokolovna HamrskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:46 TJ Autobrzdy Jablonec n.N.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haba Pavel
Borčická Karolína
 
 
Nypl Martin
Mühl Roman
 
 
     1301
2.Rychtárech Jan
Trdla Josef
 
 
Bráza Marek
Synek Jiří
 
 
     2302
3.Trdla JosefNypl Martin     3112
4.Haba PavelMühl Roman     2313
5.Rychtárech JanBráza Marek     2314
6.Borčická KarolínaSynek Jiří     0315
7.Haba PavelNypl Martin     0316
8.Rychtárech JanMühl Roman     3026
9.Borčická KarolínaBráza Marek     0327
10.Trdla JosefSynek Jiří     0328
11.Rychtárech JanNypl Martin     0329
12.Borčická KarolínaMühl Roman     23210
13.Trdla JosefBráza Marek     03211
14.Haba PavelSynek Jiří     03212
15.Borčická KarolínaNypl Martin     03213
16.Trdla JosefMühl Roman     30313
17.Haba PavelBráza Marek     03314
18.Rychtárech JanSynek Jiří     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trdla Josef22Nypl Martin31
Haba Pavel04Mühl Roman22
Rychtárech Jan13Bráza Marek40
Borčická Karolína04Synek Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:48 TJ Jiskra Tanvald B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Josef
Abraham Zdeněk
 
 
Marousek Vladimír
Michal Stanislav
 
 
     1301
2.Chlum Jaroslav
Pavlata Lukáš
 
 
Hlavatý Ivo
Lála Marek
 
 
     2302
3.Kaplan JosefMichal Stanislav     0303
4.Abraham ZdeněkHlavatý Ivo     0304
5.Chlum JaroslavLála Marek     1305
6.Pavlata LukášMarousek Vladimír     0306
7.Abraham ZdeněkMichal Stanislav     3116
8.Chlum JaroslavHlavatý Ivo     2317
9.Pavlata LukášLála Marek     2318
10.Kaplan JosefMarousek Vladimír     0319
11.Chlum JaroslavMichal Stanislav     3029
12.Pavlata LukášHlavatý Ivo     13210
13.Kaplan JosefLála Marek     23211
14.Abraham ZdeněkMarousek Vladimír     13212
15.Pavlata LukášMichal Stanislav     32312
16.Kaplan JosefHlavatý Ivo     03313
17.Abraham ZdeněkLála Marek     03314
18.Chlum JaroslavMarousek Vladimír     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaplan Josef04Michal Stanislav13
Abraham Zdeněk13Hlavatý Ivo40
Chlum Jaroslav13Lála Marek40
Pavlata Lukáš13Marousek Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.T.C. Jablonec n.N. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rychnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Randy 4096/13, 466 01 Jablonec nad Nisou, Gymnázium Dr. Antona RandyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:44 Spartak Rychnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Van Wesemael Albert
Havrda Leoš
 
 
Novotný Libor
Daníček Petr
 
 
     3210
2.Pustai Josef
Sklenář Josef
 
 
Baňas Rudolf
Hons Jaroslav
 
 
     2311
3.Havrda LeošNovotný Libor     3121
4.Pustai JosefDaníček Petr     3131
5.Van Wesemael AlbertBaňas Rudolf     0332
6.Sklenář JosefHons Jaroslav     1333
7.Pustai JosefNovotný Libor     0334
8.Van Wesemael AlbertDaníček Petr     2335
9.Sklenář JosefBaňas Rudolf     1336
10.Havrda LeošHons Jaroslav     1337
11.Van Wesemael AlbertNovotný Libor     0338
12.Sklenář JosefDaníček Petr     1339
13.Havrda LeošBaňas Rudolf     3149
14.Pustai JosefHons Jaroslav     03410
15.Sklenář JosefNovotný Libor     03411
16.Havrda LeošDaníček Petr     30511
17.Pustai JosefBaňas Rudolf     23512
18.Van Wesemael AlbertHons Jaroslav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havrda Leoš31Novotný Libor31
Pustai Josef13Daníček Petr22
Van Wesemael Albert04Baňas Rudolf31
Sklenář Josef04Hons Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Randy 4096/13 Jablonec nad Nisou, vstup hlavním vchodem do školy ( Gymnázium Dr.Randy ),herna po schodech do 1.patra a poté vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18 TJ Bižuterie D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahan Ondřej
Sudek Karel
 
 
Kocourek Ivo
Seibt Roman
 
 
     3110
2.Košták Matěj
Heřman David
 
 
Ander Ota
Anderová Dita
 
 
     3120
3.Kahan OndřejKocourek Ivo     3030
4.Sudek KarelSeibt Roman     3040
5.Košták MatějAnder Ota     3250
6.Heřman DavidAnderová Dita     3060
7.Sudek KarelKocourek Ivo     0361
8.Košták MatějSeibt Roman     3271
9.Heřman DavidAnder Ota     3181
10.Kahan OndřejAnderová Dita     3091
11.Košták MatějKocourek Ivo     2392
12.Heřman DavidSeibt Roman     31102
13.Kahan OndřejAnder Ota     30112
14.Sudek KarelAnderová Dita     30122
15.Heřman DavidKocourek Ivo     03123
16.Kahan OndřejSeibt Roman     30133
17.Sudek KarelAnder Ota     30143
18.Košták MatějAnderová Dita     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kahan Ondřej40Kocourek Ivo31
Sudek Karel31Seibt Roman04
Košták Matěj31Ander Ota04
Heřman David31Anderová Dita04

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy