Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34514:556STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Moravec Petr st.
 
 
Vorlíček Luboš
Makara Jakub
 
 
-7-6-7  0301
2.Moravec Petr ml.
Brožek Michal
 
 
Černý Martin
Řeháček Jiří
 
 
-8752 3111
3.Moravec Petr ml.Vorlíček Luboš9-8-2-5 1312
4.Moravec Petr st.Černý Martin-9-7-8  0313
5.Moravec MilanMakara Jakub-9-9-9  0314
6.Brožek MichalŘeháček Jiří855  3024
7.Moravec Petr st.Vorlíček Luboš-3-4-9  0325
8.Moravec MilanČerný Martin-4-8-4  0326
9.Brožek MichalMakara Jakub9119  3036
10.Moravec Petr ml.Řeháček Jiří1065  3046
11.Moravec MilanVorlíček Luboš-8-8-7  0347
12.Brožek MichalČerný Martin7-5513 3157
13.Moravec Petr ml.Makara Jakub78-5-373267
14.Moravec Petr st.Řeháček Jiří-86-79-82368
15.Brožek MichalVorlíček Luboš-77-79-62369
16.Moravec Petr ml.Černý Martin-975-8-1023610
17.Moravec Petr st.Makara Jakub         
18.Moravec MilanŘeháček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr ml.22Vorlíček Luboš40
Moravec Petr st.03Černý Martin31
Moravec Milan03Makara Jakub12
Brožek Michal31Řeháček Jiří12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39616:646TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Pokorný Roman
 
 
Špalek Jiří
Krous Martin
 
 
9-5-8953210
2.Jícha David
Zámyslický Jaroslav
 
 
Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
-48-5-8 1311
3.Váňa MartinPavlíček Ondřej-6-89-4 1312
4.Pokorný RomanŠpalek Jiří6-10-9-11 1313
5.Zámyslický JaroslavŘáha Vladimír-9-11-9  0314
6.Jícha DavidKrous Martin343  3024
7.Pokorný RomanPavlíček Ondřej-2-3-5  0325
8.Zámyslický JaroslavŠpalek Jiří-1010-2-5 1326
9.Jícha DavidŘáha Vladimír-76-11553236
10.Váňa MartinKrous Martin97-711 3146
11.Zámyslický JaroslavPavlíček Ondřej-3-9-16  0347
12.Jícha DavidŠpalek Jiří6610  3057
13.Váňa MartinŘáha Vladimír7-8-8-7 1358
14.Pokorný RomanKrous Martin-7577 3168
15.Jícha DavidPavlíček Ondřej6-132-843278
16.Váňa MartinŠpalek Jiří-5-6-3  0379
17.Pokorný RomanŘáha Vladimír-16688 3189
18.Zámyslický JaroslavKrous Martin-9-7-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Martin13Pavlíček Ondřej31
Pokorný Roman22Špalek Jiří31
Zámyslický Jaroslav04Řáha Vladimír22
Jícha David40Krous Martin13
Počet diváků: 10
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14515:430TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Žežule Ondřej
 
 
Gruber Martin
Dřevěný Petr
 
 
1188  3010
2.Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
Vajs Karel
Bartůněk David
 
 
2712  3020
3.Beran MartinGruber Martin844  3030
4.Wagner Jaroslav st.Dřevěný Petr-58-79-82331
5.Žežule OndřejVajs Karel139-1110 3141
6.Suchomel TomášBartůněk David1068  3051
7.Wagner Jaroslav st.Gruber Martin11612  3061
8.Žežule OndřejDřevěný Petr99-6-9-62362
9.Suchomel TomášVajs Karel-8910-843272
10.Beran MartinBartůněk David862  3082
11.Žežule OndřejGruber Martin-117-7-8 1383
12.Suchomel TomášDřevěný Petr-7986 3193
13.Beran MartinVajs Karel3-11410 31103
14.Wagner Jaroslav st.Bartůněk David871  30  
15.Suchomel TomášGruber Martin         
16.Beran MartinDřevěný Petr         
17.Wagner Jaroslav st.Vajs Karel         
18.Žežule OndřejBartůněk David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin30Gruber Martin12
Wagner Jaroslav st.11Dřevěný Petr21
Žežule Ondřej12Vajs Karel03
Suchomel Tomáš30Bartůněk David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13459:382TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Brzybohatý Aleš
 
 
Gräf Miloš
Mifka Alexius
 
 
867  3010
2.Dvořák Jan nejml.
Dvořák Jan ml.
 
 
Strnad Richard
Šubrt Jaroslav
 
 
-8-839-72311
3.Ehl LadislavStrnad Richard496  3021
4.Dvořák Jan ml.Šubrt Jaroslav9115  3031
5.Brzybohatý AlešGräf Miloš463  3041
6.Dvořák Jan nejml.Mifka Alexius-96-99-82342
7.Dvořák Jan ml.Strnad Richard548  3052
8.Brzybohatý AlešŠubrt Jaroslav-98-99103262
9.Dvořák Jan nejml.Gräf Miloš-778-893272
10.Ehl LadislavMifka Alexius899  3082
11.Brzybohatý AlešStrnad Richard768  3092
12.Dvořák Jan nejml.Šubrt JaroslavWO    0393
13.Ehl LadislavGräf Miloš757  30103
14.Dvořák Jan ml.Mifka Alexius         
15.Dvořák Jan nejml.Strnad Richard         
16.Ehl LadislavŠubrt Jaroslav         
17.Dvořák Jan ml.Gräf Miloš         
18.Brzybohatý AlešMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ehl Ladislav30Strnad Richard03
Dvořák Jan ml.20Šubrt Jaroslav02
Brzybohatý Aleš30Gräf Miloš03
Dvořák Jan nejml.11Mifka Alexius11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33622:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Sosnovec Martin
Beran Tomáš
 
 
8-787 3110
2.Andrt Tomáš
Štepka Vladimír
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-7-86-10 1311
3.Andrt TomášLövl Jan9-8-5-1 1312
4.Kettner MartinBeran Tomáš-10-5-4  0313
5.Štepka VladimírKoždoň Roman-4-1099-112314
6.Přibík JanSosnovec Martin-7-6813-72315
7.Kettner MartinLövl Jan797  3025
8.Štepka VladimírBeran Tomáš-774-7-52326
9.Přibík JanKoždoň Roman576  3036
10.Andrt TomášSosnovec Martin-6-87-9 1337
11.Štepka VladimírLövl Jan-8773 3147
12.Přibík JanBeran Tomáš545  3057
13.Andrt TomášKoždoň Roman-3-8-1  0358
14.Kettner MartinSosnovec Martin-8-34-4 1359
15.Přibík JanLövl Jan865  3069
16.Andrt TomášBeran Tomáš3-999 3179
17.Kettner MartinKoždoň Roman-557-643289
18.Štepka VladimírSosnovec Martin-4757 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andrt Tomáš13Lövl Jan13
Kettner Martin22Beran Tomáš22
Štepka Vladimír22Koždoň Roman22
Přibík Jan31Sosnovec Martin31
Počet diváků: 1

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy