Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35554:595Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Zdeněk ml.
Adamczuk Jan
 
 
Janda Jaromír
Lískovec Jindřich
 
 
-6-8-4  0301
2.Cír Radek
Barsa Tomáš
 
 
Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
20-54-753211
3.Cír RadekLinhart František ml.-11-3-9  0312
4.Macek Zdeněk ml.Šíp Martin7-1123 3122
5.Barsa TomášJanda Jaromír9-10-810-92323
6.Adamczuk JanLískovec Jindřich-94-1-9 1324
7.Macek Zdeněk ml.Linhart František ml.-79-2-8 1325
8.Barsa Tomᚊíp Martin-8-12-12  0326
9.Adamczuk JanJanda Jaromír1179  3036
10.Cír RadekLískovec Jindřich-99-7723246
11.Barsa TomášLinhart František ml.-6-3-6  0347
12.Adamczuk JanŠíp Martin798  3057
13.Cír RadekJanda Jaromír-9-7-9  0358
14.Macek Zdeněk ml.Lískovec Jindřich8107  3068
15.Adamczuk JanLinhart František ml.-68-48-52369
16.Cír RadekŠíp Martin-10-569-823610
17.Macek Zdeněk ml.Janda Jaromír510   20  
18.Barsa TomášLískovec Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cír Radek13Linhart František ml.40
Macek Zdeněk ml.21Šíp Martin22
Barsa Tomáš03Janda Jaromír21
Adamczuk Jan22Lískovec Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Zdice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nižbor, Strádonická 234, 26705 NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32627:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Stehlík Jan ml.
Slezák Václav
 
 
1067  3010
2.Pech Jan
Rákosník Petr
 
 
Bláha Hynek
Šín Jaroslav ml.
 
 
6-54-7-52311
3.Rujder DavidStehlík Jan ml.-78-6-9 1312
4.Pech JanBláha Hynek7-10-3-8 1313
5.Rákosník PetrŠín Jaroslav ml.-4-4-9  0314
6.Kovanda MilanSlezák Václav976  3024
7.Pech JanStehlík Jan ml.-10-7-2  0325
8.Rákosník PetrBláha Hynek4-6-10-6 1326
9.Kovanda MilanŠín Jaroslav ml.76-111 3136
10.Rujder DavidSlezák Václav698  3046
11.Rákosník PetrStehlík Jan ml.-7899 3156
12.Kovanda MilanBláha Hynek494  3066
13.Rujder DavidŠín Jaroslav ml.7-5-8-12 1367
14.Šturc JaroslavSlezák Václav-7-395-102368
15.Kovanda MilanStehlík Jan ml.68-93 3178
16.Rujder DavidBláha Hynek374  3088
17.Šturc JaroslavŠín Jaroslav ml.10-8-37-62389
18.Rákosník PetrSlezák Václav-53-6463299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rujder David22Stehlík Jan ml.22
Pech Jan02Bláha Hynek22
Rákosník Petr22Šín Jaroslav ml.31
Kovanda Milan40Slezák Václav13
Šturc Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:35555:592Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jaromír
Mrázek Jindřich st.
 
 
Kotrbatý Petr
Tůma Pavel
 
 
9-48-6-72301
2.Chaloupka Mikuláš
Vojna Daniel
 
 
Křikava Richard
Řejha Filip
 
 
9-48-10133211
3.Pacourek JanKotrbatý Petr78-7-5-102312
4.Chaloupka MikulášŘejha Pavel-91234 3122
5.Šerák MilošTůma Pavel-55-58-72323
6.Vojna DanielKřikava Richard5-7-8-7 1324
7.Chaloupka MikulášKotrbatý Petr-810-92-92325
8.Šerák MilošŘejha Pavel-5-68-8 1326
9.Vojna DanielTůma Pavel-9-6-8  0327
10.Pacourek JanKřikava Richard789  3037
11.Šerák MilošKotrbatý Petr-12-3-3  0338
12.Vojna DanielŘejha Pavel7-1377 3148
13.Pacourek JanTůma Pavel66-9-9-92349
14.Chaloupka MikulášKřikava Richard710-75 3159
15.Vojna DanielKotrbatý Petr-4-4-7  03510
16.Mrázek Jindřich st.Řejha Pavel5    10  
17.Chaloupka MikulášTůma Pavel         
18.Šerák MilošKřikava Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pacourek Jan12Kotrbatý Petr40
Chaloupka Mikuláš21Řejha Pavel12
Šerák Miloš03Tůma Pavel30
Vojna Daniel13Křikava Richard12
Ne, Teplota začátek 18 st.C, konec 18 st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál pod Třemšínem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rožmitalská 419, Březnice 262 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27578:547SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Soused Zbyněk
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Zajíček Michal
 
 
-2-577103210
2.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Bauer Horst
Zvelebil Miloš ml.
 
 
-7-869-82311
3.Čížek MarekBauer Horst-7-4-5  0312
4.Drábek MartinEisenreich Jindřich ml.-6-7-13  0313
5.Šimek JakubZajíček Michal6-55-943223
6.Soused ZbyněkZvelebil Miloš ml.-10963 3133
7.Drábek MartinBauer Horst710-6-5-72334
8.Šimek JakubEisenreich Jindřich ml.-9-7-9  0335
9.Soused ZbyněkZajíček Michal11-71-733245
10.Čížek MarekZvelebil Miloš ml.8-7-78113255
11.Šimek JakubBauer Horst-8899 3165
12.Soused ZbyněkEisenreich Jindřich ml.3-1057 3175
13.Čížek MarekZajíček Michal989  3085
14.Drábek MartinZvelebil Miloš ml.12148  3095
15.Soused ZbyněkBauer Horst74-51 31105
16.Čížek MarekEisenreich Jindřich ml.-9    01  
17.Drábek MartinZajíček Michal         
18.Šimek JakubZvelebil Miloš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Marek21Bauer Horst22
Drábek Martin12Eisenreich Jindřich ml.21
Šimek Jakub21Zajíček Michal03
Soused Zbyněk40Zvelebil Miloš ml.03
Teplota začátek: 20°C, teplota konec: 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SLAVOJ Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecnice 126, 262 21 ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:32526:577KK Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Jiří
Srch Radek
 
 
Lédl Jiří
Koloc Miroslav
 
 
7810  3010
2.Herink Jan
Lukeš Tomáš
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
-11-9-13  0311
3.Lukeš TomášLédl Jiří-68-6-4 1312
4.Srch RadekŠtěpánek Pavel-898-5-52313
5.Hála PavelŠtengl Jan-9-46-7 1314
6.Dlouhý JiříKoloc Miroslav59-712 3124
7.Srch RadekLédl Jiří-8-6-11  0325
8.Hála PavelŠtěpánek Pavel-813-9-9 1326
9.Dlouhý JiříŠtengl Jan3-776 3136
10.Lukeš TomášKoloc Miroslav-5-5-5  0337
11.Hála PavelLédl Jiří-999-6-102338
12.Dlouhý JiříŠtěpánek Pavel9-4-48-72339
13.Lukeš Tomᚊtengl Jan91410  3049
14.Srch RadekKoloc Miroslav858  3059
15.Dlouhý JiříLédl Jiří-5-688-823510
16.Lukeš Tomᚊtěpánek Pavel-7-11-1  03  
17.Srch RadekŠtengl Jan         
18.Hála PavelKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Tomáš12Lédl Jiří40
Srch Radek12Štěpánek Pavel30
Hála Pavel03Štengl Jan12
Dlouhý Jiří22Koloc Miroslav12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23523:486TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Navrátil Tomáš
 
 
Urban Jan
Zamazal Pavel
 
 
9114  3010
2.Gábriš Michal
Mencl Jiří
 
 
Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
5-8-11763220
3.Navrátil TomášDrbohlav Marek-6-5-11  0321
4.Gábriš MichalStacho Libor-5-5-12  0322
5.Bajer JiříZamazal Pavel746  3032
6.Mencl JiříUrban Jan-109-119-42333
7.Gábriš MichalDrbohlav Marek4-275 3143
8.Bajer JiříStacho Libor-7878 3153
9.Mencl JiříZamazal Pavel75-75 3163
10.Navrátil TomášUrban Jan-8-69-7 1364
11.Bajer JiříDrbohlav Marek9-5-31053274
12.Mencl JiříStacho Libor563  3084
13.Navrátil TomášZamazal Pavel-3-5-8  0385
14.Gábriš MichalUrban Jan498  3095
15.Mencl JiříDrbohlav Marek87-87 31105
16.Navrátil TomášStacho Libor-568-8 22  
17.Gábriš MichalZamazal Pavel         
18.Bajer JiříUrban Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Tomáš03Drbohlav Marek13
Gábriš Michal21Stacho Libor12
Bajer Jiří30Zamazal Pavel12
Mencl Jiří31Urban Jan21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy