Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Žebrák, ul. Sokolská 189, 26753 ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10434:334Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Poslední Pavel
Černý Pavel
 
 
87-10-1373210
2.Kunc Petr
Macháček Pavel
 
 
Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
-67-69-32311
3.Macháček PavelŠíp Martin-610-11953221
4.Svoboda JaromírPoslední Pavel6102  3031
5.Kunc PetrČerný Pavel764  3041
6.Müller JiříBárta Radek898  3051
7.Svoboda JaromírŠíp Martin1194  3061
8.Kunc PetrPoslední Pavel109-89 3171
9.Müller JiříČerný Pavel869  3081
10.Macháček PavelBárta Radek4-7-7883291
11.Kunc PetrŠíp MartinWO    30101
12.Müller JiříPoslední Pavel-78-4  12  
13.Macháček PavelČerný Pavel         
14.Svoboda JaromírBárta Radek         
15.Müller JiříŠíp Martin         
16.Macháček PavelPoslední Pavel         
17.Svoboda JaromírČerný Pavel         
18.Kunc PetrBárta Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel20Šíp Martin02
Svoboda Jaromír20Poslední Pavel02
Kunc Petr20Černý Pavel02
Müller Jiří20Bárta Radek02
WO10WO01
Tz - 20°C, Tk - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801, Sokolovna Hořovice - u LidluRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18532:373Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír ml.
Hnízdil Tomáš ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
9-9-9543220
3.Čepelák Vladimír ml.Selucký David-63-49-102321
4.Hnízdil Tomáš ml.Chmelař Miroslav-6657 3131
5.Jirouch TomášPilecký Jiří886  3041
6.Skalka JosefWO    3051
7.Hnízdil Tomáš ml.Selucký David8-88-8-82352
8.Jirouch TomášChmelař Miroslav8126  3062
9.Skalka JosefPilecký Jiří-45-59-82363
10.Čepelák Vladimír ml.WO    3073
11.Jirouch TomášSelucký David6-688 3183
12.Skalka JosefChmelař Miroslav-9-8-9  0384
13.Čepelák Vladimír ml.Pilecký Jiří10-7-8793294
14.Hnízdil Tomáš ml.WO    30104
15.Skalka JosefSelucký David-38   11  
16.Čepelák Vladimír ml.Chmelař Miroslav         
17.Hnízdil Tomáš ml.Pilecký Jiří         
18.Jirouch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čepelák Vladimír ml.11Selucký David21
Hnízdil Tomáš ml.11Chmelař Miroslav12
Jirouch Tomáš30Pilecký Jiří12
Skalka Josef02   
WO40WO04
Teplota Začátek 18°C Konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rožmitalská 419, Březnice 262 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37621:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Radek
Bubeníček Ondřej
 
 
Pinkava Pavel
Štefan Radko
 
 
86-811 3110
2.Suchopár Miroslav
Soused Milan
 
 
Křivánek Aleš
Silavecký Ladislav
 
 
-8-9-6  0311
3.Bubeníček OndřejKřivánek Aleš-5-1-3  0312
4.Suchopár MiroslavSilavecký Ladislav-10-8-8  0313
5.Michal RadekŠtefan Radko810-611 3123
6.Soused MilanPinkava Pavel96-89 3133
7.Suchopár MiroslavKřivánek Aleš-7-97-6 1334
8.Michal RadekSilavecký Ladislav-8-119-8 1335
9.Soused MilanŠtefan Radko89-7-983245
10.Bubeníček OndřejPinkava Pavel9-10-9873255
11.Michal RadekKřivánek Aleš-3-5-4  0356
12.Soused MilanSilavecký Ladislav14-9-99-82357
13.Bubeníček OndřejŠtefan Radko3-8-98103267
14.Suchopár MiroslavPinkava Pavel865  3077
15.Soused MilanKřivánek Aleš-8-7-8  0378
16.Bubeníček OndřejSilavecký Ladislav-8-6-7  0379
17.Suchopár MiroslavŠtefan Radko75-64 3189
18.Michal RadekPinkava Pavel855  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bubeníček Ondřej22Křivánek Aleš40
Suchopár Miroslav22Silavecký Ladislav40
Michal Radek22Štefan Radko04
Soused Milan22Pinkava Pavel04
Počet diváků: 39602
TZ 20°C TK 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SLAVOJ Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecnice 126, 262 21 ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15425:381SLAVOJ Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
Vacura Josef ml.
Lysý Tomáš
 
 
96-85 3110
2.Ječmen Jaroslav
Petráň Zdeněk
 
 
Nguyen Van Vui
Větrovský Petr
 
 
927  3020
3.Petráň ZdeněkVacura Josef ml.8911  3030
4.Ječmen JaroslavLysý Tomáš-810-86103240
5.Steiner PetrNguyen Van Vui295  3050
6.Lukeš TomášVětrovský Petr-69-51153260
7.Ječmen JaroslavVacura Josef ml.-8-8-7  0361
8.Steiner PetrLysý Tomáš-6-878113271
9.Lukeš TomášNguyen Van Vui445  3081
10.Petráň ZdeněkVětrovský Petr-510-85103291
11.Steiner PetrVacura Josef ml.WO    0392
12.Lukeš TomášLysý Tomáš829  30102
13.Petráň ZdeněkNguyen Van Vui         
14.Ječmen JaroslavVětrovský Petr         
15.Lukeš TomášVacura Josef ml.         
16.Petráň ZdeněkLysý Tomáš         
17.Ječmen JaroslavNguyen Van Vui         
18.Steiner PetrVětrovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petráň Zdeněk20Vacura Josef ml.11
Ječmen Jaroslav11Lysý Tomáš03
Steiner Petr20Nguyen Van Vui02
Lukeš Tomáš30Větrovský Petr02
WO01WO10
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Vestec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 575, 252 50 VestecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7405:284Viktoria Vestec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ondřej
Novák Michal
 
 
Kilian Vít
Skoupil Lukáš
 
 
1296  3010
2.Přáda Jaroslav
Sedláček Luděk
 
 
Pospíšil Antonín
Horák Ondřej
 
 
-9341 3120
3.Sedláček LuděkHorák Ondřej11810  3030
4.Přáda JaroslavPospíšil Antonín1-155-923240
5.Novák MichalKilian Vít699  3050
6.Novák OndřejSkoupil Lukáš995  3060
7.Přáda JaroslavHorák Ondřej6-10-7953270
8.Novák MichalPospíšil Antonín55-149 3180
9.Novák OndřejKilian Vít5-599 3190
10.Sedláček LuděkSkoupil Lukáš257  30100
11.Novák MichalHorák Ondřej         
12.Novák OndřejPospíšil Antonín         
13.Sedláček LuděkKilian Vít         
14.Přáda JaroslavSkoupil Lukáš         
15.Novák OndřejHorák Ondřej         
16.Sedláček LuděkPospíšil Antonín         
17.Přáda JaroslavKilian Vít         
18.Novák MichalSkoupil Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Luděk20Horák Ondřej02
Přáda Jaroslav20Pospíšil Antonín02
Novák Michal20Kilian Vít02
Novák Ondřej20Skoupil Lukáš02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy