Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "E"Vrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:N. Bránice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:46586:697N. Bránice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halačka Milan
Brzkovský Pavel
 
 
Dvořák Květoslav
Indra Zdeněk
 
 
-7-896-92301
2.Uhliar Libor
Továrek Jiří
 
 
Zittner Jiří
Schoř Karel
 
 
-8-512-8 1302
3.Brzkovský PavelDvořák Květoslav9-4-5-8 1303
4.Uhliar LiborZittner Jiří-3-6-6  0304
5.Halačka MilanSchoř Karel-5-6-7  0305
6.Továrek JiříIndra Zdeněk-11-7-6  0306
7.Uhliar LiborDvořák Květoslav79-4-8-102307
8.Halačka MilanZittner Jiří-7-5-9  0308
9.Továrek JiříSchoř Karel4-710-9-92309
10.Brzkovský PavelIndra Zdeněk494  3019
11.Halačka MilanDvořák Květoslav10-79-7-223110
12.Továrek JiříZittner Jiří108-7-9-423111
13.Brzkovský PavelSchoř Karel965  30211
14.Uhliar LiborIndra Zdeněk-89-7-6 13212
15.Továrek JiříDvořák Květoslav-6-5-10  03213
16.Brzkovský PavelZittner Jiří6-477 31313
17.Uhliar LiborSchoř Karel-7-8711-923314
18.Halačka MilanIndra Zdeněk-7-6-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brzkovský Pavel31Dvořák Květoslav40
Uhliar Libor04Zittner Jiří31
Halačka Milan04Schoř Karel31
Továrek Jiří04Indra Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostopovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rebešovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20617:515Ostopovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Trávníček Tomáš
 
 
Vašulka Pavel
Kukla Jan
 
 
999  3010
2.Slezák Petr
Žilka Milan
 
 
Sedláček Josef
Sekanina Jiří
 
 
-6-1010-6 1311
3.Trávníček TomášSedláček Josef6-8-61073221
4.Slezák PetrVašulka Pavel6165  3031
5.Žilka MilanKukla Jan-6-9-10  0332
6.Hortová ZuzanaSekanina Jiří769  3042
7.Slezák PetrSedláček Josef-9-410-6 1343
8.Žilka MilanVašulka Pavel10106  3053
9.Hortová ZuzanaKukla Jan523  3063
10.Trávníček TomášSekanina Jiří7-1197 3173
11.Žilka MilanSedláček Josef775  3083
12.Hortová ZuzanaVašulka Pavel358  3093
13.Trávníček TomášKukla Jan786  30103
14.Chvátal PetrSekanina Jiří-7-126-8 13104
15.Hortová ZuzanaSedláček Josef-10-1399332114
16.Trávníček TomášVašulka Pavel6511  30124
17.Chvátal PetrKukla JanWO    30134
18.Žilka MilanSekanina JiříWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Tomáš40Sedláček Josef13
Slezák Petr11Vašulka Pavel04
Žilka Milan21Kukla Jan12
Hortová Zuzana40Sekanina Jiří12
Chvátal Petr01   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:M.Knínice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ořechov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 161, Moravské KníniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32616:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Dalibor
Němec Jaromír
 
 
Vaněk Jaroslav
Smejkal Jaromír
 
 
-7-45723210
2.Gabryš Milan
Veselovský Vlastimil
 
 
Vaverka Viktor
Novák Ondřej
 
 
5-5-48-72311
3.Vlček DaliborSmejkal Jaromír446  3021
4.Gabryš MilanNovák Ondřej7-1148 3131
5.Němec JaromírVaverka Viktor-69-65-42332
6.Veselovský VlastimilVaněk Jaroslav-7-7-5  0333
7.Gabryš MilanSmejkal Jaromír246  3043
8.Němec JaromírNovák Ondřej676  3053
9.Veselovský VlastimilVaverka Viktor-9-10-14  0354
10.Vlček DaliborVaněk Jaroslav997  3064
11.Němec JaromírSmejkal Jaromír697  3074
12.Veselovský VlastimilNovák Ondřej-7-10-3  0375
13.Vlček DaliborVaverka Viktor8-6-9-11 1376
14.Gabryš MilanVaněk Jaroslav-4-7-9  0377
15.Veselovský VlastimilSmejkal Jaromír1187  3087
16.Vlček DaliborNovák Ondřej11-79-8-112388
17.Gabryš MilanVaverka Viktor-4-59-6 1389
18.Němec JaromírVaněk Jaroslav7-107-483299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Dalibor22Smejkal Jaromír04
Gabryš Milan22Novák Ondřej22
Němec Jaromír31Vaverka Viktor40
Veselovský Vlastimil13Vaněk Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ivančice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31561:559nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kousal Pavel
Kousal Michal
 
 
Minstr Jan
Feith Marek
 
 
-10-7-8  0301
2.Neužil Antonín
Novotný Zdeněk
 
 
Minster Roman
Klíma Miloš
 
 
-9-8-9  0302
3.Neužil AntonínKlíma Miloš10-6-7-5 1303
4.Kousal PavelMinstr Jan9910  3013
5.Kousal MichalMinster Roman673  3023
6.Novotný ZdeněkFeith Marek789  3033
7.Kousal PavelKlíma Miloš657  3043
8.Kousal MichalMinstr Jan-510-6-7 1344
9.Novotný ZdeněkMinster Roman625  3054
10.Neužil AntonínFeith Marek5-328 3164
11.Kousal MichalKlíma Miloš-9-67-5 1365
12.Novotný ZdeněkMinstr Jan-25-10-4 1366
13.Neužil AntonínMinster Roman6-5-7893276
14.Kousal PavelFeith Marek-56-7-8 1377
15.Novotný ZdeněkKlíma Miloš-7-11-9  0378
16.Neužil AntonínMinstr Jan-6-4-8  0379
17.Kousal PavelMinster Roman784  3089
18.Kousal MichalFeith Marek-3569 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neužil Antonín22Klíma Miloš31
Kousal Pavel31Minstr Jan31
Kousal Michal22Minster Roman04
Novotný Zdeněk22Feith Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:S. Kuřim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Oslavany "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26632:580S. Kuřim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočka Miroslav
Štefl Vladimír
 
 
Koudelka Stanislav
Šimerle Miloš
 
 
5812  3010
2.Hrádek Kamil
Štourač Milan
 
 
Pirochta Pavel
Skrutek Jakub
 
 
698  3020
3.Kočka MiroslavPirochta Pavel-5-107953230
4.Štourač MilanSkrutek Jakub6112  3040
5.Hrádek KamilŠimerle Miloš106-83 3150
6.Meluzín TomášKoudelka Stanislav-989-3-102351
7.Štourač MilanPirochta Pavel787  3061
8.Hrádek KamilSkrutek Jakub248  3071
9.Meluzín Tomᚊimerle Miloš-11-8-5  0372
10.Kočka MiroslavKoudelka Stanislav6-66-5-42373
11.Hrádek KamilPirochta Pavel427  3083
12.Meluzín TomášSkrutek Jakub8410  3093
13.Kočka MiroslavŠimerle Miloš-91411-5-92394
14.Štourač MilanKoudelka Stanislav10116  30104
15.Meluzín TomášPirochta Pavel-8-97-9 13105
16.Kočka MiroslavSkrutek Jakub-7-9-10  03106
17.Štourač MilanŠimerle Miloš-989-7632116
18.Hrádek KamilKoudelka StanislavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočka Miroslav13Pirochta Pavel13
Štourač Milan40Skrutek Jakub13
Hrádek Kamil30Šimerle Miloš22
Meluzín Tomáš13Koudelka Stanislav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "A"Vrchní
rozhodčí:
Kolegar Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34572:597Řeznovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolegar Tomáš st.
Odložilík Vít
 
 
Striegler Tomáš
Jedlička Jindřich
 
 
-610-6-9 1301
2.Krupica Zdeněk
Škarda Oldřich
 
 
Stix Jiří
Tichý Jaroslav
 
 
-8-2-6  0302
3.Krupica ZdeněkStriegler Tomáš-97-6-7 1303
4.Kolegar Tomáš st.Tichý Jaroslav594  3013
5.Škarda OldřichJedlička Jindřich-8-5-3  0314
6.Odložilík VítStix Jiří-7-9-6  0315
7.Kolegar Tomáš st.Striegler Tomáš657  3025
8.Škarda OldřichTichý Jaroslav6-46-7-102326
9.Odložilík VítJedlička Jindřich-1-8-9  0327
10.Krupica ZdeněkStix Jiří6-649 3137
11.Škarda OldřichStriegler Tomáš9-49-8-42338
12.Odložilík VítTichý Jaroslav-99-10863248
13.Krupica ZdeněkJedlička Jindřich-9-4-6  0349
14.Kolegar Tomáš st.Stix Jiří7114  3059
15.Odložilík VítStriegler Tomáš-86104 3169
16.Krupica ZdeněkTichý Jaroslav694  3079
17.Kolegar Tomáš st.Jedlička Jindřich1478  3089
18.Škarda OldřichStix Jiří-66-5-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krupica Zdeněk22Striegler Tomáš22
Kolegar Tomáš st.40Tichý Jaroslav13
Škarda Oldřich04Jedlička Jindřich31
Odložilík Vít22Stix Jiří22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy