Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MělčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:51426:665Mělčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pirožek Tomáš
Zabloudil Adam
 
 
Vašek Pavel
Matuška Roman
 
 
10-2-79103210
2.Pirožek David
Pirožek Petr
 
 
Hron Jiří
Hron Petr
 
 
-6-8-7  0311
3.Pirožek TomášMatuška Roman-7-75-6 1312
4.Zabloudil AdamHron Petr-7-2-6  0313
5.Pirožek DavidHron Jiří-8-5-5  0314
6.Pirožek PetrVašek Pavel-6-6-5  0315
7.Zabloudil AdamMatuška Roman10-5-48-32316
8.Pirožek DavidHron Petr-3-7-13  0317
9.Pirožek PetrHron Jiří-2-6-7  0318
10.Pirožek TomášVašek Pavel-10-5-6  0319
11.Pirožek DavidMatuška Roman-3-3-3  03110
12.Pirožek PetrHron Petr-9-4-5  03111
13.Pirožek TomášHron Jiří-6-8-4  03112
14.Zabloudil AdamVašek Pavel-4-6-9  03113
15.Pirožek PetrMatuška Roman-4-6-11  03114
16.Pirožek TomášHron Petr-48911 31214
17.Zabloudil AdamHron Jiří-9-9-6  03215
18.Pirožek DavidVašek Pavel8-79-4-523216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pirožek Tomáš13Matuška Roman40
Zabloudil Adam04Hron Petr31
Pirožek David04Hron Jiří40
Pirožek Petr04Vašek Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Syrovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Syrovice 224, Syrovice 664 67Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:25552:481Syrovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jouklová Pavlína
Hanuš Pavel
 
 
Doležal Jiří
Kagohara Yoshiki
 
 
8-1079 3110
2.Jan Martin
Stoklasa Jaromír
 
 
Sehnal Richard
Raus Jan
 
 
12-967 3120
3.Jouklová PavlínaDoležal Jiří-8643 3130
4.Hanuš PavelKagohara Yoshiki-3667 3140
5.Jan MartinSehnal Richard346  3050
6.Stoklasa JaromírRaus Jan-7-86-7 1351
7.Hanuš PavelDoležal Jiří-11-77-1 1352
8.Jan MartinKagohara Yoshiki-7-9-9  0353
9.Stoklasa JaromírSehnal Richard-4-6-8  0354
10.Jouklová PavlínaRaus Jan518  3064
11.Jan MartinDoležal Jiří-9-5-4  0365
12.Stoklasa JaromírKagohara Yoshiki-7-6-7  0366
13.Jouklová PavlínaSehnal Richard632  3076
14.Hanuš PavelRaus Jan555  3086
15.Stoklasa JaromírDoležal Jiří-3-6-3  0387
16.Jouklová PavlínaKagohara Yoshiki849  3097
17.Hanuš PavelSehnal Richard851  30107
18.Jan MartinRaus Jan876  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jouklová Pavlína40Doležal Jiří31
Hanuš Pavel31Kagohara Yoshiki22
Jan Martin22Sehnal Richard13
Stoklasa Jaromír04Raus Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostopovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26680:557Ostopovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Šimon
Chvátal Vladislav
 
 
Kříž Jindřich
Ondrášek Peter
 
 
-974-533210
2.Sekanina Lubomír
Ruber Pavel
 
 
Rylich Bohuslav
Mušálek Pavel
 
 
6-99-1063220
3.Veselý ŠimonKříž Jindřich11-9112 3130
4.Chvátal VladislavOndrášek Peter-8586 3140
5.Sekanina LubomírRylich Bohuslav-6796 3150
6.Ruber PavelMušálek Pavel5-6-9-8 1351
7.Chvátal VladislavKříž Jindřich6-1126 3161
8.Sekanina LubomírOndrášek Peter322  3071
9.Ruber PavelRylich Bohuslav-97-6-5 1372
10.Veselý ŠimonMušálek Pavel11-985 3182
11.Sekanina LubomírKříž Jindřich598  3092
12.Ruber PavelOndrášek Peter586  30102
13.Veselý ŠimonRylich Bohuslav-67-13-6 13103
14.Chvátal VladislavMušálek Pavel-9-6-7  03104
15.Ruber PavelKříž Jindřich99-75 31114
16.Veselý ŠimonOndrášek Peter3710  30124
17.Chvátal VladislavRylich Bohuslav6-7-4-8 13125
18.Sekanina LubomírMušálek Pavel-8424 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Šimon31Kříž Jindřich04
Chvátal Vladislav22Ondrášek Peter04
Sekanina Lubomír40Rylich Bohuslav31
Ruber Pavel22Mušálek Pavel22



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rebešovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ořechov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41521:624Ořechov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Lukáš
Pavelec Šimon
 
 
Nesrsta Zdeněk
Kouba Ondřej
 
 
-65-8-9 1301
2.Korgerová Michaela
Hrdý Petr st.
 
 
Kouba Tomáš
Kačur Michal ml.
 
 
56-108 3111
3.Burda LukášNesrsta Zdeněk-7-1-2  0312
4.Pavelec ŠimonKouba Ondřej-4-77-3 1313
5.Hrdý Petr st.Kouba Tomáš10-678 3123
6.Korgerová MichaelaKačur Michal ml.46-6-8103233
7.Pavelec ŠimonNesrsta Zdeněk-7-7-5  0334
8.Hrdý Petr st.Kouba Ondřej446  3044
9.Korgerová MichaelaKouba Tomáš-6-89-4 1345
10.Burda LukášKačur Michal ml.-2-6-8  0346
11.Hrdý Petr st.Nesrsta Zdeněk-51011-8-42347
12.Korgerová MichaelaKouba Ondřej247  3057
13.Burda LukášKouba Tomáš-9-7-4  0358
14.Pavelec ŠimonKačur Michal ml.-3-59-7 1359
15.Korgerová MichaelaNesrsta Zdeněk-4-5-5  03510
16.Burda LukášKouba Ondřej-3-7-9  03511
17.Pavelec ŠimonKouba Tomáš-10-53-4 13512
18.Hrdý Petr st.Kačur Michal ml.9-798 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Lukáš04Nesrsta Zdeněk40
Pavelec Šimon04Kouba Ondřej22
Hrdý Petr st.31Kouba Tomáš31
Korgerová Michaela22Kačur Michal ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Prace "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lomnička "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:48458:654Lomnička "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčenko Igor
Paulík Karel ml.
 
 
Hrabec Tomáš
Hrabec Pavel ml.
 
 
-74-128-72301
2.Gajdoštín Ivan
Paulík Karel st.
 
 
Červinka Jakub
Beneš Miroslav
 
 
-6-5-5  0302
3.Ševčenko IgorHrabec Tomáš5-4-1014-72303
4.Paulík Karel ml.Hrabec Pavel ml.10106  3013
5.Gajdoštín IvanČervinka Jakub-6-2-6  0314
6.Paulík Karel st.Beneš Miroslav-5-2-3  0315
7.Paulík Karel ml.Hrabec Tomáš-4-11-5  0316
8.Gajdoštín IvanHrabec Pavel ml.-10-5-9  0317
9.Paulík Karel st.Červinka Jakub-2-3-5  0318
10.Ševčenko IgorBeneš Miroslav7910  3028
11.Gajdoštín IvanHrabec Tomáš-7-6-3  0329
12.Paulík Karel st.Hrabec Pavel ml.-4-4-2  03210
13.Ševčenko IgorČervinka Jakub8-4-6-5 13211
14.Paulík Karel ml.Beneš Miroslav-118-7-9 13212
15.Paulík Karel st.Hrabec Tomáš-8-7-7  03213
16.Ševčenko IgorHrabec Pavel ml.-87-8-7 13214
17.Paulík Karel ml.Červinka Jakub-7-6-5  03215
18.Gajdoštín IvanBeneš Miroslav-89-11-5 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ševčenko Igor13Hrabec Tomáš40
Paulík Karel ml.13Hrabec Pavel ml.31
Gajdoštín Ivan04Červinka Jakub40
Paulík Karel st.04Beneš Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Střelice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Syrovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ant. Smutného 490/73 Střelice 664 47Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:13618:466Střelice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brückner Jaroslav
Habas Bronislav
 
 
Ostřížek Vít
Spáčil Oldřich
 
 
-14798 3110
2.Toman Martin
Pazourková Lada
 
 
Hudec Tomáš
Hudec Lukáš
 
 
794  3020
3.Pazourková LadaOstřížek Vít-6-8-8  0321
4.Brückner JaroslavSpáčil Oldřich81012  3031
5.Toman MartinHudec Lukáš556  3041
6.Habas BronislavHudec Tomáš646  3051
7.Brückner JaroslavOstřížek Vít969  3061
8.Toman MartinSpáčil Oldřich855  3071
9.Habas BronislavHudec Lukáš153  3081
10.Pazourková LadaHudec Tomáš10-3-5-6 1382
11.Toman MartinOstřížek Vít4610  3092
12.Habas BronislavSpáčil Oldřich-9776 31102
13.Pazourková LadaProkeš Jan-91286 31112
14.Brückner JaroslavHudec Tomáš347  30122
15.Habas BronislavOstřížek Vít8712  30132
16.Pazourková LadaSpáčil Oldřich-7-5-11  03133
17.Brückner JaroslavProkeš Jan885  30143
18.Toman MartinHudec Tomáš-9759 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazourková Lada13Ostřížek Vít13
Brückner Jaroslav40Spáčil Oldřich13
Toman Martin40Hudec Lukáš02
Habas Bronislav40Hudec Tomáš13
   Prokeš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "I"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:N. Bránice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Řeznovice 154, 664 91 Ivančice, za JednotouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36 N. Bránice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyrochta Lubomír
Semrád Marcel
 
 
Munduch Bohumír
Bíla Michal
 
 
     3110
2.Pyrochta David
Šimeček Radek
 
 
Kulíšek Jan
Čermák Vitězslav
 
 
     0311
3.Pyrochta LubomírKulíšek Jan     0312
4.Semrád MarcelČermák Vitězslav     1313
5.Pyrochta DavidBíla Michal     3023
6.Šimeček RadekMunduch Bohumír     3133
7.Semrád MarcelKulíšek Jan     1334
8.Pyrochta DavidČermák Vitězslav     1335
9.Šimeček RadekBíla Michal     0336
10.Pyrochta LubomírMunduch Bohumír     3146
11.Pyrochta DavidKulíšek Jan     3056
12.Šimeček RadekČermák Vitězslav     0357
13.Pyrochta LubomírBíla Michal     3267
14.Semrád MarcelMunduch Bohumír     3077
15.Šimeček RadekKulíšek Jan     2378
16.Pyrochta LubomírČermák Vitězslav     0379
17.Semrád MarcelBíla Michal     03710
18.Pyrochta DavidMunduch Bohumír     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pyrochta Lubomír22Kulíšek Jan31
Semrád Marcel13Čermák Vitězslav40
Pyrochta David31Bíla Michal22
Šimeček Radek13Munduch Bohumír04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy