Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13356:272SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanáková Nela
Ščibraniová Magdaléna
 
 
Palkovská Ivana
Svobodová Anna
 
 
76-11-933210
2.Hanáková NelaLiteráková Taťána357  3020
3.Grimmerová DianaSvobodová Anna145  3030
4.Ščibraniová MagdalénaPalkovská Ivana-69-89-82331
5.Grimmerová DianaLiteráková Taťána7-10-4753241
6.Hanáková NelaPalkovská Ivana-97-4-5 1342
7.Ščibraniová MagdalénaSvobodová Anna733  3052
8.Grimmerová DianaPalkovská Ivana-7-5-6  0353
9.Ščibraniová MagdalénaLiteráková Taťána633  3063
10.Hanáková NelaSvobodová Anna358  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanáková Nela21Literáková Taťána03
Grimmerová Diana21Svobodová Anna03
Ščibraniová Magdaléna21Palkovská Ivana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VsetínRozhodčí:Henžel Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Milkov Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21380:392nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Chovancová Marie
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
8-3710 3110
2.Březinová BarboraGlücková Lenka-68-4-7 1311
3.Bezděčíková LenkaHnátková Kateřina10-97-9-102312
4.Chovancová MarieTydlačková Simona-10-9-4  0313
5.Bezděčíková LenkaGlücková Lenka-97-87113223
6.Březinová BarboraTydlačková Simona9-9-96-82324
7.Chovancová MarieHnátková Kateřina6-694 3134
8.Bezděčíková LenkaTydlačková Simona684  3044
9.Chovancová MarieGlücková Lenka-7-3-4  0345
10.Březinová BarboraHnátková Kateřina1210-8-1093255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březinová Barbora12Glücková Lenka21
Bezděčíková Lenka21Hnátková Kateřina12
Chovancová Marie12Tydlačková Simona21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Antoš Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Henžel Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ševčík Vladimír
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Mazal Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30196:350SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazalová Kristýna
Ševčíková Veronika
 
 
Vítovcová Daniela
Sazimová Adéla
 
 
-5-7-3  0301
2.Trávníčková KarlaRozínková Kateřina-8-10-10  0302
3.Ševčíková VeronikaSazimová Adéla6-3-5-8 1303
4.Mazalová KristýnaVítovcová Daniela-3-2-2  0304
5.Ševčíková VeronikaRozínková Kateřina-3-3-2  0305
6.Trávníčková KarlaVítovcová Daniela-3-6-9  0306
7.Mazalová KristýnaSazimová Adéla-12-8-4  0307
8.Ševčíková VeronikaVítovcová Daniela-8-7-8  0308
9.Mazalová KristýnaRozínková Kateřina-58-4-3 1309
10.Trávníčková KarlaSazimová Adéla-5-10-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trávníčková Karla03Rozínková Kateřina30
Ševčíková Veronika03Sazimová Adéla30
Mazalová Kristýna03Vítovcová Daniela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Henžel Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Pražák Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24342:406SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Markéta
Bezdíčková Lenka
 
 
Koďousková Eliška
Šichanová Vendula
 
 
8-5-6-8 1301
2.Bezdíčková LenkaŠichanová Vendula11-6-4-5 1302
3.Syrová LucieAntošová Bára1077  3012
4.Doležalová MarkétaKoďousková Eliška-5-2-5  0313
5.Syrová LucieŠichanová Vendula-987-11123223
6.Bezdíčková LenkaKoďousková Eliška-5-9-4  0324
7.Doležalová MarkétaAntošová Bára911-78 3134
8.Syrová LucieKoďousková Eliška108-7-5-102335
9.Doležalová MarkétaŠichanová Vendula10-8-7-2 1336
10.Bezdíčková LenkaAntošová Bára75-10-7-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka03Šichanová Vendula21
Syrová Lucie21Antošová Bára12
Doležalová Markéta12Koďousková Eliška30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:Henžel Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Svoboda Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:24367:402TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Mergenthalová Petra
 
 
Šedová Eliška
Telecká Jana
 
 
-109-84-42301
2.Mergenthalová PetraTelecká Jana-99-9443211
3.Zemanová SimonaŠedová Eliška-7-4-9  0312
4.Viktorínová MichaelaPikolonová Šárka-11-13-7  0313
5.Zemanová SimonaTelecká Jana12-959 3123
6.Mergenthalová PetraPikolonová Šárka-8-69-7 1324
7.Viktorínová MichaelaŠedová Eliška108-3-8-22325
8.Zemanová SimonaPikolonová Šárka9-58-10-52326
9.Viktorínová MichaelaTelecká Jana965  3036
10.Mergenthalová PetraŠedová Eliška9-10-7-5 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mergenthalová Petra12Telecká Jana03
Zemanová Simona12Šedová Eliška30
Viktorínová Michaela12Pikolonová Šárka30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy