Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠ Mor. PísekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1605:289TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Ondřej
Halámek Zdeněk
 
 
Valachovič Dalibor
Zdařilová Martina
 
 
1073  3010
2.Hodonský Miroslav
Pavka Petr
 
 
Sabáček Šimon
Zdařil Petr
 
 
646  3020
3.Marek OndřejValachovič Dalibor161  3030
4.Hodonský MiroslavZdařilová Martina6106  3040
5.Halámek ZdeněkSabáček Šimon188  3050
6.Pavka PetrZdařil Petr216  3060
7.Hodonský MiroslavValachovič Dalibor637  3070
8.Halámek ZdeněkZdařilová Martina713  3080
9.Pavka PetrSabáček Šimon564  3090
10.Marek OndřejZdařil Petr594  30100
11.Halámek ZdeněkValachovič Dalibor744  30110
12.Pavka PetrZdařilová Martina798  30120
13.Marek OndřejSabáček Šimon231  30130
14.Hodonský MiroslavZdařil Petr546  30140
15.Pavka PetrValachovič Dalibor610-83 31150
16.Marek OndřejZdařilová Martina693  30160
17.Hodonský MiroslavSabáček Šimon874  30170
18.Halámek ZdeněkZdařil Petr136  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Ondřej40Valachovič Dalibor04
Hodonský Miroslav40Zdařilová Martina04
Halámek Zdeněk40Sabáček Šimon04
Pavka Petr40Zdařil Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Syrovín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Syrovín, NávesRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24 Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřínek Zdeněk
Malík Robert
 
 
Bartošek Jaroslav
Kolaja Josef
 
 
     3010
2.Šibal Denis
Rymeš Adam
 
 
Možíš Jaroslav
Komínek Libor
 
 
     1311
3.Vavřínek ZdeněkKomínek Libor     3121
4.Malík RobertMožíš Jaroslav     1322
5.Šibal DenisBartošek Jaroslav     3032
6.Rymeš AdamKolaja Josef     0333
7.Malík RobertKomínek Libor     3143
8.Šibal DenisMožíš Jaroslav     3153
9.Rymeš AdamBartošek Jaroslav     0354
10.Vavřínek ZdeněkKolaja Josef     3064
11.Šibal DenisKomínek Libor     3074
12.Rymeš AdamMožíš Jaroslav     0375
13.Vavřínek ZdeněkNěmec Lukáš     3085
14.Malík RobertKolaja Josef     3095
15.Rymeš AdamKomínek Libor     0396
16.Vavřínek ZdeněkMožíš Jaroslav     32106
17.Malík RobertNěmec Lukáš     30116
18.Šibal DenisKolaja Josef     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřínek Zdeněk40Komínek Libor13
Malík Robert31Možíš Jaroslav22
Šibal Denis40Bartošek Jaroslav11
Rymeš Adam04Kolaja Josef13
   Němec Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov z.s. DVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 900 Vracov 69642Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:11 TJ Sokol Vracov z.s. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdrová Monika
Bábík Jan
 
 
Pekárek Miroslav
Šimek Marek
 
 
     3010
2.Dočkálek Petr
Zanca Adam
 
 
Pekárek Jiří
Pekárková Izabela
 
 
     3020
3.Šnajdrová MonikaPekárek Jiří     3030
4.Dočkálek PetrŠimek Marek     3040
5.Zanca AdamPekárková Izabela     3050
6.Ptáček MichalPekárek Miroslav     0351
7.Dočkálek PetrPekárek Jiří     3161
8.Zanca AdamŠimek Marek     3071
9.Ptáček MichalPekárková Izabela     3081
10.Šnajdrová MonikaPekárek Miroslav     3091
11.Zanca AdamPekárek Jiří     30101
12.Ptáček MichalŠimek Marek     30111
13.Šnajdrová MonikaPekárková Izabela     30121
14.Dočkálek PetrPekárek Miroslav     03122
15.Ptáček MichalPekárek Jiří     03123
16.Šnajdrová MonikaŠimek Marek     30133
17.Dočkálek PetrPekárková Izabela     30143
18.Zanca AdamPekárek Miroslav     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šnajdrová Monika40Pekárek Jiří13
Dočkálek Petr31Šimek Marek04
Zanca Adam40Pekárková Izabela04
Ptáček Michal22Pekárek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Těmice AVrchní
rozhodčí:
Fric Evžen
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice z.s. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:39 TJ Jiskra Strážnice z.s. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žůrek Tomáš
Večeřa Libor
 
 
Grabovský Martin
Lipa Martin
 
 
     0301
2.Řihák Jaroslav ml.
Hladiš Václav
 
 
Škoda Roman
Orlová Marta
 
 
     0302
3.Hladiš VáclavLipa Martin     1303
4.Žůrek TomášGrabovský Martin     0304
5.Řihák Jaroslav ml.Orlová Marta     1305
6.Večeřa LiborŠkoda Roman     1306
7.Žůrek TomášLipa Martin     0307
8.Řihák Jaroslav ml.Grabovský Martin     1308
9.Večeřa LiborOrlová Marta     0309
10.Hladiš VáclavŠkoda Roman     3019
11.Řihák Jaroslav ml.Lipa Martin     03110
12.Jordán JosefGrabovský Martin     30210
13.Hladiš VáclavOrlová Marta     03211
14.Žůrek Tomᚊkoda Roman     31311
15.Jordán JosefLipa Martin     30411
16.Hladiš VáclavGrabovský Martin     03412
17.Žůrek TomášOrlová Marta     30512
18.Řihák Jaroslav ml.Škoda Roman     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladiš Václav13Lipa Martin31
Žůrek Tomáš22Grabovský Martin31
Řihák Jaroslav ml.13Orlová Marta31
Večeřa Libor02Škoda Roman13
Jordán Josef20   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy