Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Ohrozim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:51 TJ Sokol Ondratice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Walter Tomáš
Vrba Jiří
 
 
Dostál Jaromír
Zich Petr st.
 
 
     0301
2.Bartoš Miroslav
Dvořák Zdeněk
 
 
Navrátil Antonín
Zouhar Miloš
 
 
     0302
3.Walter TomášNavrátil Antonín     0303
4.Veselý TomášZouhar Miloš     0304
5.Bartoš MiroslavDostál Jaromír     2305
6.Haboň MilanZich Petr st.     0306
7.Veselý TomášNavrátil Antonín     0307
8.Bartoš MiroslavZouhar Miloš     2308
9.Haboň MilanDostál Jaromír     0309
10.Walter TomášZich Petr st.     23010
11.Bartoš MiroslavNavrátil Antonín     03011
12.Haboň MilanZouhar Miloš     30111
13.Walter TomášDostál Jaromír     03112
14.Eliáš PetrZich Petr st.     03113
15.Haboň MilanNavrátil Antonín     03114
16.Walter TomášZouhar Miloš     13115
17.Eliáš PetrDostál Jaromír     13116
18.Bartoš MiroslavZich Petr st.     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Walter Tomáš04Navrátil Antonín40
Veselý Tomáš02Zouhar Miloš31
Bartoš Miroslav04Dostál Jaromír40
Haboň Milan13Zich Petr st.40
Eliáš Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:41 Babylon Brodek u Konice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynek František
Valný Rudolf
 
 
Šmíd Vladimír
Klemeš Zdeněk
 
 
     0301
2.Širila Jaroslav
Oulehla Jaromír
 
 
Podhorný Zdeněk
Páleníček Michal
 
 
     1302
3.Hynek FrantišekŠmíd Vladimír     1303
4.Valný RudolfLeskovec Václav     0304
5.Širila JaroslavPáleníček Michal     3014
6.Škop IvoKlemeš Zdeněk     0315
7.Valný RudolfŠmíd Vladimír     0316
8.Širila JaroslavLeskovec Václav     3026
9.Škop IvoPáleníček Michal     1327
10.Hynek FrantišekKlemeš Zdeněk     0328
11.Širila JaroslavŠmíd Vladimír     3138
12.Škop IvoLeskovec Václav     0339
13.Hynek FrantišekPáleníček Michal     3149
14.Valný RudolfKlemeš Zdeněk     03410
15.Škop IvoŠmíd Vladimír     03411
16.Hynek FrantišekLeskovec Václav     03412
17.Valný RudolfPáleníček Michal     03413
18.Širila JaroslavKlemeš Zdeněk     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hynek František13Šmíd Vladimír31
Valný Rudolf04Leskovec Václav31
Širila Jaroslav40Páleníček Michal22
Škop Ivo04Klemeš Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Jaroslav
Barták Michal
 
 
Otava Jan
Čížek Tomáš
 
 
     3010
2.Tesař Vladimír
Krupa Petr
 
 
Fréhar Jan
Zapletal Josef
 
 
     2311
3.Krupa JaroslavOtava Jan     3021
4.Barták MichalČížek Tomáš     1322
5.Krupa PetrFréhar Jan     1323
6.Tesař VladimírZapletal Josef     1324
7.Barták MichalOtava Jan     3134
8.Krupa PetrČížek Tomáš     0335
9.Tesař VladimírFréhar Jan     0336
10.Krupa JaroslavZapletal Josef     3046
11.Krupa PetrOtava Jan     2347
12.Tesař VladimírČížek Tomáš     3257
13.Krupa JaroslavFréhar Jan     2358
14.Staněk VladimírZapletal Josef     2359
15.Tesař VladimírOtava Jan     3269
16.Krupa JaroslavČížek Tomáš     3279
17.Staněk VladimírFréhar Jan     3289
18.Krupa PetrZapletal Josef     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupa Jaroslav31Otava Jan13
Barták Michal11Čížek Tomáš22
Krupa Petr13Fréhar Jan31
Tesař Vladimír22Zapletal Josef22
Staněk Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23 TJ Sokol Čechovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný David
Poslušný Ondřej
 
 
Svoboda Matyáš
Dokoupil Tibor
 
 
     3110
2.Benek Jaromír ml.
Pokorný Adam
 
 
Bureš Petr
Kobza Vítězslav
 
 
     3020
3.Benek Jaromír ml.Svoboda Matyáš     3030
4.Poslušný OndřejDokoupil Tibor     3040
5.Šťastný DavidKobza Vítězslav     3150
6.Pokorný AdamBureš Petr     1351
7.Poslušný OndřejSvoboda Matyáš     3261
8.Šťastný DavidDokoupil Tibor     2362
9.Pokorný AdamKobza Vítězslav     3072
10.Benek Jaromír ml.Bureš Petr     1373
11.Šťastný DavidSvoboda Matyáš     1374
12.Pokorný AdamDokoupil Tibor     3184
13.Benek Jaromír ml.Kobza Vítězslav     3094
14.Poslušný OndřejBureš Petr     31104
15.Pokorný AdamSvoboda Matyáš     30114
16.Benek Jaromír ml.Dokoupil Tibor     31124
17.Poslušný OndřejKobza Vítězslav     31134
18.Šťastný DavidBureš PetrWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benek Jaromír ml.31Svoboda Matyáš13
Poslušný Ondřej40Dokoupil Tibor13
Šťastný David12Kobza Vítězslav04
Pokorný Adam31Bureš Petr21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko CRozhodčí:Danyi Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU DětkoviceRozhodčí:Knichal Jaroslav
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14 SDH Dětkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švéda Radslav
Švéda Viktor
 
 
Kubalčík Jan
Snášel Petr
 
 
     3010
2.Danyi Petr
Hybl Martin
 
 
Novák Petr
Vysloužil Oldřich ml.
 
 
     3020
3.Danyi PetrVysloužil Oldřich ml.     3030
4.Švéda RadslavNovák Petr     3140
5.Švéda ViktorSnášel Petr     3150
6.Hybl MartinKubalčík Jan     3160
7.Švéda RadslavVysloužil Oldřich ml.     3070
8.Švéda ViktorNovák Petr     3080
9.Hybl MartinSnášel Petr     3090
10.Danyi PetrKubalčík Jan     0391
11.Švéda ViktorVysloužil Oldřich ml.     31101
12.Hybl MartinNovák Petr     31111
13.Danyi PetrSnášel Petr     30121
14.Petýrek Vladislav st.Kubalčík Jan     31131
15.Hybl MartinVysloužil Oldřich ml.     31141
16.Danyi PetrNovák Petr     31151
17.Petýrek Vladislav st.Snášel Petr     30161
18.Švéda ViktorKubalčík Jan     23162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Danyi Petr31Vysloužil Oldřich ml.04
Švéda Radslav20Novák Petr04
Švéda Viktor31Snášel Petr04
Hybl Martin40Kubalčík Jan22
Petýrek Vladislav st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34 TJ Sokol Plumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Miroslav st.
Malík Miroslav ml.
 
 
Vaňák Pavel st.
Vyskočil Petr
 
 
     3010
2.Kořínek Stanislav
Říha Luděk
 
 
Staněk David
Zelený Miloš
 
 
     2311
3.Kořínek StanislavVaňák Pavel st.     1312
4.Malík Miroslav ml.Vyskočil Petr     3122
5.Malík Miroslav st.Staněk David     2323
6.Říha LuděkZelený Miloš     0324
7.Malík Miroslav ml.Vaňák Pavel st.     3034
8.Malík Miroslav st.Vyskočil Petr     3144
9.Říha LuděkStaněk David     1345
10.Kořínek StanislavZelený Miloš     1346
11.Malík Miroslav st.Vaňák Pavel st.     3056
12.Říha LuděkVyskočil Petr     2357
13.Kořínek StanislavStaněk David     1358
14.Malík Miroslav ml.Zelený Miloš     1359
15.Říha LuděkVaňák Pavel st.     3069
16.Kořínek StanislavVyskočil Petr     3179
17.Malík Miroslav ml.Staněk David     03710
18.Malík Miroslav st.Zelený Miloš     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kořínek Stanislav13Vaňák Pavel st.13
Malík Miroslav ml.22Vyskočil Petr13
Malík Miroslav st.31Staněk David40
Říha Luděk13Zelený Miloš31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy