Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Řepík Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37682:660TJ Sokol Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Liška Marek
 
 
Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
56-8-9-72301
2.Řepík Jaroslav
Mazánek Jiří
 
 
Roziňák Jan
Zubčák Patrik
 
 
-4-9-9  0302
3.Mazánek JiříRoziňák Jan-53-5873212
4.Řepík JaroslavZubčák Patrik5-8-310113222
5.Liška MarekJírovec Martin9-12107 3132
6.Gruber JosefSemrád Martin-12656 3142
7.Řepík JaroslavRoziňák Jan8-11-89-82343
8.Liška MarekZubčák Patrik9-9-55-92344
9.Gruber JosefJírovec Martin4104  3054
10.Mazánek JiříSemrád Martin-5-8-8  0355
11.Liška MarekRoziňák Jan1055  3065
12.Gruber JosefZubčák Patrik584  3075
13.Mazánek JiříJírovec Martin-5-5-12  0376
14.Řepík JaroslavSemrád Martin-6-6-5  0377
15.Gruber JosefRoziňák Jan-9-1161-72378
16.Mazánek JiříZubčák Patrik9-9-11-6 1379
17.Řepík JaroslavJírovec Martin-8776 3189
18.Liška MarekSemrád Martin-89-96-1223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazánek Jiří13Roziňák Jan22
Řepík Jaroslav22Zubčák Patrik22
Liška Marek22Jírovec Martin13
Gruber Josef31Semrád Martin31
Počet diváků: 45750



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6378:223TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutník Vojtěch
Marat Filip
 
 
Černý Martin
Štencek Jiří
 
 
968  3010
2.Průša Martin
Kaňka Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Marat FilipČerný Martin-9895 3130
4.Průša MartinVokál Roman388  3040
5.Kaňka Tomᚊtencek Jiří677  3050
6.Koutník VojtěchWO    3060
7.Průša MartinČerný Martin-9-7-11  0361
8.Kaňka TomášVokál Roman6710  3071
9.Koutník VojtěchŠtencek Jiří-9987 3181
10.Marat FilipWO    3091
11.Kaňka TomášČerný Martin89-27 31101
12.Koutník VojtěchVokál Roman73   20  
13.Marat FilipŠtencek Jiří         
14.Průša Martin         
15.Koutník VojtěchČerný Martin         
16.Marat FilipVokál Roman         
17.Průša MartinŠtencek Jiří         
18.Kaňka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marat Filip10Černý Martin12
Průša Martin11Vokál Roman02
Kaňka Tomáš30Štencek Jiří02
Koutník Vojtěch10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:33577:578TJ Sokol Michle C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučala Viktor
Ambrož Jiří
 
 
Rejent Štěpán
Vich Pavel
 
 
-38-9-6 1301
2.Hubinger Lukáš
Votípka Emanuel
 
 
Křehnáč Milan
Charvát René
 
 
-7-781263211
3.Ambrož JiříVich Pavel-2612-693221
4.Kučala ViktorRejent Štěpán-8-4-7  0322
5.Votípka EmanuelKřehnáč Milan75-34 3132
6.Hubinger LukášCharvát René-9-9-10  0333
7.Kučala ViktorVich Pavel-2-68843243
8.Votípka EmanuelRejent Štěpán107-52 3153
9.Hubinger LukášKřehnáč Milan889  3063
10.Ambrož JiříCharvát René-5-12-8  0364
11.Votípka EmanuelVich Pavel9-8-3423274
12.Hubinger LukášRejent Štěpán-47-9-7 1375
13.Ambrož JiříKřehnáč Milan44-46 3185
14.Kučala ViktorCharvát René-5-4-5  0386
15.Hubinger LukášVich PavelWO    3096
16.Ambrož JiříRejent Štěpán-77-6-6 1397
17.Kučala ViktorKřehnáč Milan96-812 31107
18.Votípka EmanuelCharvát René9125  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ambrož Jiří22Vich Pavel03
Kučala Viktor22Rejent Štěpán31
Votípka Emanuel30Křehnáč Milan04
Hubinger Lukáš12Charvát René30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30582:581TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Kaba Radka
 
 
Iwabe Takahiro
Prokš Vladimír
 
 
-711-6-6 1301
2.Bohumský Petr
Sklenář Ondřej
 
 
Chadt Jiří
Tichý Květoslav
 
 
-12-8-5  0302
3.Sklenář OndřejIwabe Takahiro-697-133212
4.Bohumský PetrProkš Vladimír1288  3022
5.Kaba RadkaChadt Jiří686  3032
6.Pospíšil DavidTichý Květoslav-104-71583242
7.Bohumský PetrIwabe Takahiro-89-99-42343
8.Kaba RadkaProkš Vladimír-27-4883253
9.Pospíšil DavidChadt Jiří3-994 3163
10.Sklenář OndřejTichý Květoslav269  3073
11.Kaba RadkaIwabe Takahiro-7-10-7  0374
12.Pospíšil DavidProkš Vladimír-103109 3184
13.Sklenář OndřejChadt Jiří-68-7-7 1385
14.Bohumský PetrTichý Květoslav5-368 3195
15.Pospíšil DavidIwabe Takahiro-1-7-7  0396
16.Sklenář OndřejProkš Vladimír-5-6-9  0397
17.Bohumský PetrChadt Jiří278  30107
18.Kaba RadkaTichý Květoslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej22Iwabe Takahiro31
Bohumský Petr31Prokš Vladimír13
Kaba Radka21Chadt Jiří13
Pospíšil David31Tichý Květoslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29640:581TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Radek
Navrátil Jiří
 
 
Veselý Filip
Vančura Filip
 
 
5-74-10113210
2.Hondlík Josef
Hargaš Martin
 
 
Mráz Jiří
Hamáček Jan
 
 
5-12-8-8 1311
3.Müller RadekHamáček Jan-111056 3121
4.Navrátil JiříVančura Filip854  3031
5.Hondlík JosefVeselý Filip-5-96-8 1332
6.Hargaš MartinMráz Jiří-65511 3142
7.Navrátil JiříHamáček Jan1010-8-843252
8.Hondlík JosefVančura Filip967  3062
9.Hargaš MartinVeselý Filip-7-8-7  0363
10.Müller RadekMráz Jiří9-47-7-92364
11.Hondlík JosefHamáček Jan5-47-10-102365
12.Hargaš MartinVančura Filip6-888 3175
13.Müller RadekVeselý Filip6-888 3185
14.Navrátil JiříMráz Jiří-109-10-9 1386
15.Hargaš MartinHamáček Jan7-50-153296
16.Müller RadekVančura Filip78-98 31106
17.Navrátil JiříVeselý Filip         
18.Hondlík JosefMráz Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Radek31Hamáček Jan13
Navrátil Jiří21Vančura Filip04
Hondlík Josef12Veselý Filip21
Hargaš Martin31Mráz Jiří21
BEZ



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov AVrchní
rozhodčí:
Obraz Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11435:325TJ Střížkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Tomáš
Urban Oto
 
 
Bartošek Jan
Dlask Marek
 
 
635  3010
2.Provazník Petr
Fišar Martin
 
 
Rulc Lukáš
Škopková Věra
 
 
965  3020
3.Pour Tomᚊkopková Věra-59-11-5 1321
4.Fišar MartinDlask Marek7-9-8583231
5.Provazník PetrRulc Lukáš97-1-6123241
6.Urban OtoBartošek Jan656  3051
7.Fišar MartinŠkopková Věra3-1635 3161
8.Provazník PetrDlask Marek410-7-1143271
9.Urban OtoRulc Lukáš464  3081
10.Pour TomášBartošek Jan-9646 3191
11.Provazník PetrŠkopková Věra10106  30101
12.Urban OtoDlask Marek510   20  
13.Pour TomášRulc Lukáš         
14.Fišar MartinBartošek Jan         
15.Urban OtoŠkopková Věra         
16.Pour TomášDlask Marek         
17.Fišar MartinRulc Lukáš         
18.Provazník PetrBartošek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pour Tomáš11Škopková Věra12
Fišar Martin20Dlask Marek02
Provazník Petr30Rulc Lukáš02
Urban Oto20Bartošek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:37540:608Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Němeček Jiří
 
 
Brož Pavel
Mirovský Ondřej
 
 
710-10-8-42301
2.Rybář Martin
Kafuněk David
 
 
Cihlář Matěj
Kouba Jan
 
 
-9-9-5  0302
3.Rybář MartinKouba Jan-9-118793212
4.Němeček JiříCihlář Matěj-5-5615-142313
5.Kafuněk DavidBrož Pavel-7-79-6 1314
6.Rys VilémMirovský Ondřej-10789 3124
7.Němeček JiříKouba Jan-8-6-9  0325
8.Kafuněk DavidCihlář Matěj-6-4-8  0326
9.Rys VilémBrož Pavel9-11-10-11 1327
10.Rybář MartinMirovský Ondřej77-7-8-92328
11.Kafuněk DavidKouba Jan-11-139993238
12.Rys VilémCihlář Matěj-8-6-9  0339
13.Rybář MartinBrož Pavel-8-68983249
14.Němeček JiříMirovský Ondřej10-10-6-8 13410
15.Rys VilémKouba Jan         
16.Rybář MartinCihlář Matěj         
17.Němeček JiříBrož Pavel         
18.Kafuněk DavidMirovský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rybář Martin21Kouba Jan12
Němeček Jiří03Cihlář Matěj30
Kafuněk David12Brož Pavel21
Rys Vilém12Mirovský Ondřej21
Počet diváků: 1

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy