Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23585:530TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Dvořáková Lucie
 
 
Král Martin
Rybenský Marek
 
 
-10-9610-02301
2.Peršl Martin
Taraňko Mikhail
 
 
Vorel Martin
Bednář Petr
 
 
588  3011
3.Dvořáková LucieVorel Martin2-99-7-82312
4.Peršl MartinRybenský Marek108-78 3122
5.Vojáček MilošKrál Martin7-8-41283232
6.Taraňko MikhailBednář Petr597  3042
7.Peršl MartinVorel Martin9-49-3-62343
8.Vojáček MilošRybenský Marek-4-36-8 1344
9.Taraňko MikhailKrál Martin994  3054
10.Dvořáková LucieBednář Petr8-939 3164
11.Vojáček MilošVorel Martin5-1075 3174
12.Taraňko MikhailRybenský Marek6-73-1373284
13.Dvořáková LucieKrál Martin-7-48-9 1385
14.Peršl MartinBednář Petr8-1018 3195
15.Taraňko MikhailVorel Martin1248  30105
16.Dvořáková LucieRybenský Marek         
17.Peršl MartinKrál Martin         
18.Vojáček MilošBednář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Lucie12Vorel Martin22
Peršl Martin21Rybenský Marek12
Vojáček Miloš21Král Martin12
Taraňko Mikhail40Bednář Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:39600:641TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
Tůma Ladislav
Lipták Milan
 
 
-5-5-7  0301
2.Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
Fišer Petr
Král Lukáš
 
 
9-9-10-7 1302
3.Abrahám PetrFišer Petr-6-98-7 1303
4.Huleš JiříKrál Lukáš7-95-5-72304
5.Matoušek PavelLipták Milan962  3014
6.Dušek ZdeněkTůma Ladislav8-4-2-9 1315
7.Huleš JiříFišer Petr6117  3025
8.Matoušek PavelKrál Lukáš-5-8-6  0326
9.Dušek ZdeněkLipták Milan-1098-6-72327
10.Abrahám PetrTůma Ladislav-9-3-8  0328
11.Matoušek PavelFišer Petr-10-99923238
12.Dušek ZdeněkKrál Lukáš-849-463248
13.Abrahám PetrLipták Milan-86-710103258
14.Huleš JiříTůma Ladislav37-66 3168
15.Dušek ZdeněkFišer Petr5-6-8973278
16.Abrahám PetrKrál Lukáš-7-5-4  0379
17.Huleš JiříLipták Milan7-7-85-623710
18.Matoušek PavelTůma Ladislav-12-6   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Abrahám Petr13Fišer Petr13
Huleš Jiří22Král Lukáš31
Matoušek Pavel21Lipták Milan22
Dušek Zdeněk22Tůma Ladislav21
Počet diváků: 17966



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Ploc Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36635:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Tůma Michal
 
 
Matoušek Jan
Marek Vladimír
 
 
779  3010
2.Havel Jaroslav
Kopřiva Radek
 
 
Laube Petr
Manko Viktor
 
 
8-847 3120
3.Tůma MichalMatoušek Jan11-286 3130
4.Kopřiva RadekManko Viktor75-10-7-92331
5.Ploc MarekLaube Petr1076  3041
6.Havel JaroslavMarek Vladimír-8491 3151
7.Kopřiva RadekMatoušek Jan-3-9-8  0352
8.Ploc MarekManko Viktor-9-6-8  0353
9.Havel JaroslavLaube Petr-9-59763263
10.Tůma MichalMarek Vladimír-9267 3173
11.Ploc MarekMatoušek Jan5-7-4-7 1374
12.Havel JaroslavManko Viktor-6-5-9  0375
13.Tůma MichalLaube Petr68-106 3185
14.Pocz ŠtefanMarek Vladimír-8-8-10  0386
15.Havel JaroslavMatoušek Jan-1166-373296
16.Tůma MichalManko Viktor-76-9-9 1397
17.Pocz ŠtefanLaube Petr-5-7-6  0398
18.Ploc MarekMarek Vladimír-2-13117-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Michal31Matoušek Jan22
Kopřiva Radek02Manko Viktor40
Ploc Marek13Laube Petr13
Havel Jaroslav31Marek Vladimír22
Pocz Štefan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37640:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Klouček Pavel
Herrmann Vít
 
 
-6-8-8  0301
2.Baier Miroslav
Železný Miroslav
 
 
Dlask Marek
Handlová Natálie
 
 
78-67 3111
3.Šobáň RadekKlouček Pavel10-587 3121
4.Baier MiroslavHerrmann Vít87-97 3131
5.Blažek JanDlask Marek7-968 3141
6.Železný MiroslavHandlová Natálie-87-9953251
7.Baier MiroslavKlouček Pavel-8-8-4  0352
8.Blažek JanHerrmann Vít-7-386-62353
9.Železný MiroslavDlask Marek12-1110-8123263
10.Šobáň RadekHandlová Natálie-39-6-7 1364
11.Blažek JanKlouček Pavel7713  3074
12.Železný MiroslavHerrmann Vít8-86-7-112375
13.Šobáň RadekDlask Marek-10-7-11  0376
14.Baier MiroslavHandlová Natálie-5-76-9 1377
15.Železný MiroslavKlouček Pavel8117  3087
16.Šobáň RadekHerrmann Vít-7-5-5  0388
17.Baier MiroslavDlask Marek-76-58103298
18.Blažek JanHandlová Natálie-3-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šobáň Radek13Klouček Pavel13
Baier Miroslav22Herrmann Vít31
Blažek Jan22Dlask Marek13
Železný Miroslav31Handlová Natálie31
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36692:696Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Milan
Kolesnikov Nikita
 
 
Veselý Vojtěch
Ambrož Jiří
 
 
8-7910 3110
2.Bartoňová Tereza
Rychlý Tomáš
 
 
Hrdlička Jakub
Kucharčík Jan
 
 
-7-4-8  0311
3.Bláha MilanVeselý Vojtěch-6-7-7  0312
4.Kolesnikov NikitaAmbrož Jiří-8-847-82313
5.Bartoňová TerezaKucharčík Jan-97107 3123
6.Rychlý TomášHrdlička Jakub862  3033
7.Kolesnikov NikitaVeselý Vojtěch-2217-16-15 1334
8.Bartoňová TerezaAmbrož Jiří-4-5-7  0335
9.Rychlý TomášKucharčík Jan-55-12-6 1336
10.Bláha MilanHrdlička Jakub87-1010 3146
11.Bartoňová TerezaVeselý Vojtěch8-8-7-10 1347
12.Rychlý TomášAmbrož Jiří-6108-693257
13.Bláha MilanKucharčík Jan6-5-94123267
14.Kolesnikov NikitaHrdlička Jakub6710  3077
15.Rychlý TomášVeselý Vojtěch-7-66773287
16.Bláha MilanAmbrož Jiří-83-5-4 1388
17.Kolesnikov NikitaKucharčík Jan-7-87963298
18.Bartoňová TerezaHrdlička Jakub-3838 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan22Veselý Vojtěch31
Kolesnikov Nikita22Ambrož Jiří31
Bartoňová Tereza22Kucharčík Jan13
Rychlý Tomáš31Hrdlička Jakub04
Počet diváků: 1
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy