Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37595:640Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
-78-67-122301
2.Kala Petr
Trnovský Ivo
 
 
Bartoňová Jitka
Cankař Radek
 
 
12816  3011
3.Kala PetrCankař Radek-97810 3121
4.Bajtler MartinPinkas Jan-588-3-82322
5.Trnovský IvoBartoňová Jitka8-4-99-92323
6.Adášek JanMatuna Václav8-9-8663233
7.Bajtler MartinCankař Radek-8-1012-8 1334
8.Trnovský IvoPinkas Jan-677-873244
9.Adášek JanBartoňová Jitka-3-12-7  0345
10.Kala PetrMatuna Václav-74-9-11 1346
11.Trnovský IvoCankař RadekWO    0347
12.Adášek JanPinkas Jan79-82 3157
13.Kala PetrBartoňová Jitka51010  3067
14.Bajtler MartinMatuna Václav-5-8-4  0368
15.Adášek JanCankař Radek54-48 3178
16.Kala PetrPinkas Jan45-10-2-32379
17.Bajtler MartinBartoňová Jitka10-4WOWO 13710
18.Trnovský IvoMatuna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kala Petr22Cankař Radek12
Bajtler Martin04Pinkas Jan22
Trnovský Ivo11Bartoňová Jitka31
Adášek Jan31Matuna Václav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Helisová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13439:382VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Helisová Kateřina
 
 
Dalešický Josef
Rousková Růžena
 
 
-7-4-9  0301
2.Přiklopil Jan
Szekeres Ľudovít
 
 
Kalista Jan
Pešek Miroslav
 
 
658  3011
3.Szekeres ĽudovítRousková Růžena8149  3021
4.Patho RóbertPešek Miroslav-9-5-7  0322
5.Helisová KateřinaDalešický Josef8149  3032
6.Přiklopil JanKalista Jan4108  3042
7.Patho RóbertRousková Růžena8-59-1473252
8.Helisová KateřinaPešek Miroslav-68-10433262
9.Přiklopil JanDalešický Josef7107  3072
10.Szekeres ĽudovítKalista Jan-5-96873282
11.Helisová KateřinaRousková Růžena769  3092
12.Přiklopil JanPešek Miroslav-61077 31102
13.Szekeres ĽudovítDalešický Josef-75   11  
14.Patho RóbertKalista Jan         
15.Přiklopil JanRousková Růžena         
16.Szekeres ĽudovítPešek Miroslav         
17.Patho RóbertDalešický Josef         
18.Helisová KateřinaKalista Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szekeres Ľudovít20Rousková Růžena03
Patho Róbert11Pešek Miroslav12
Helisová Kateřina30Dalešický Josef02
Přiklopil Jan30Kalista Jan02
Počet diváků: 63085



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Obraz Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:38563:634TTC Rebel B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obraz Martin
Provazník Lukáš
 
 
Marek Michal
Satrapa Jan
 
 
-9767 3110
2.Kolda Petr
Doležal Karel
 
 
Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
-6-7-5  0311
3.Obraz MartinMarek Michal-484-7-32312
4.Kolda PetrSatrapa Jan-687-873222
5.Doležal KarelŠinákl Jan99-10-5-82323
6.Provazník LukášMaršíková Martina-5-6-3  0324
7.Kolda PetrMarek Michal-578-3-82325
8.Doležal KarelSatrapa Jan8-3-5-7 1326
9.Provazník Lukᚊinákl Jan-1076-3-82327
10.Obraz MartinMaršíková Martina-1010-5873237
11.Doležal KarelMarek Michal5-58-12-172338
12.Provazník LukášSatrapa Jan10-8-11-6 1339
13.Obraz MartinŠinákl Jan7-6-5453249
14.Kolda PetrMaršíková Martina6-758 3159
15.Provazník LukášMarek Michal9-9-7-1 13510
16.Obraz MartinSatrapa Jan         
17.Kolda PetrŠinákl Jan         
18.Doležal KarelMaršíková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obraz Martin21Marek Michal40
Kolda Petr21Satrapa Jan21
Doležal Karel03Šinákl Jan21
Provazník Lukáš04Maršíková Martina12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16510:377SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čadil Petr
Látal Jan
 
 
Kolařík Zdeněk
Pozníček Josef
 
 
688  3010
2.Mára Karel
Palátka Daniel
 
 
Pocz Štefan
Jirků Jaromír
 
 
4-11-7-9 1311
3.Látal JanKolařík Zdeněk-109-64-62312
4.Mára KarelPocz Štefan7-8-51073222
5.Palátka DanielJirků Jaromír989  3032
6.Čadil PetrPozníček Josef313  3042
7.Mára KarelKolařík Zdeněk-7-146193252
8.Palátka DanielPocz Štefan99-7-1093262
9.Čadil PetrJirků Jaromír1132  3072
10.Látal JanPozníček Josef326  3082
11.Palátka DanielKolařík ZdeněkWO    3092
12.Čadil PetrPocz Štefan5-9-4-9 1393
13.Látal JanJirků Jaromír8-10102 31103
14.Mára KarelPozníček Josef         
15.Čadil PetrKolařík Zdeněk         
16.Látal JanPocz Štefan         
17.Mára KarelJirků Jaromír         
18.Palátka DanielPozníček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Jan21Kolařík Zdeněk11
Mára Karel20Pocz Štefan12
Palátka Daniel20Jirků Jaromír03
Čadil Petr21Pozníček Josef02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21596:490AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Tomáš
Benák Daniel
 
 
Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
-9-718-42301
2.Sýs Alan
Košek Lukáš
 
 
Slováček Jakub
Treybal Václav
 
 
-73-8283211
3.Benák DanielKanzelsberger Martin1055  3021
4.Bláha TomášSlováček Jakub1033  3031
5.Košek LukášVřešťál Milan-11-838-82332
6.Sýs AlanTreybal Václav489  3042
7.Bláha TomášKanzelsberger Martin7-47-8-92343
8.Košek LukášSlováček Jakub787  3053
9.Sýs AlanVřešťál Milan711-6-8-192354
10.Benák DanielTreybal Václav7-1269 3164
11.Košek LukášKanzelsberger Martin76-86 3174
12.Sýs AlanSlováček Jakub77-84 3184
13.Benák DanielVřešťál Milan-8-6-8  0385
14.Bláha TomášTreybal Václav64-63 3195
15.Sýs AlanKanzelsberger Martin8119  30105
16.Benák DanielSlováček Jakub         
17.Bláha TomášVřešťál Milan         
18.Košek LukášTreybal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Daniel21Kanzelsberger Martin13
Bláha Tomáš21Slováček Jakub03
Košek Lukáš21Vřešťál Milan30
Sýs Alan31Treybal Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:37579:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mutl David
Petránek Ivan
 
 
Karpíšek Ondřej
Vaňásek Jiří ml.
 
 
-4-1-7  0301
2.Moravec Lukáš
Remunda Štěpán
 
 
Peršl Martin
Mach Jakub
 
 
7109  3011
3.Moravec LukášVaňásek Jiří ml.4-105-5123221
4.Petránek IvanPeršl Martin10-4-25-122322
5.Mutl DavidMach Jakub-11-4-6  0323
6.Remunda ŠtěpánKarpíšek Ondřej10-129-9103233
7.Petránek IvanVaňásek Jiří ml.-9-7-5  0334
8.Mutl DavidPeršl Martin9-7-7-6 1335
9.Remunda ŠtěpánMach Jakub3-677 3145
10.Moravec LukášKarpíšek Ondřej96-8-463255
11.Mutl DavidVaňásek Jiří ml.-6-5-9  0356
12.Remunda ŠtěpánPeršl Martin-10767 3166
13.Moravec LukášMach Jakub7-568 3176
14.Petránek IvanKarpíšek Ondřej-9-6-1  0377
15.Remunda ŠtěpánVaňásek Jiří ml.58-78 3187
16.Moravec LukášPeršl Martin799  3097
17.Petránek IvanMach Jakub-4-6-7  0398
18.Mutl DavidKarpíšek Ondřej-4-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Lukáš40Vaňásek Jiří ml.22
Petránek Ivan04Peršl Martin22
Mutl David04Mach Jakub22
Remunda Štěpán40Karpíšek Ondřej22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy