Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34606:593nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radil Milan
Haralík Stanislav
 
 
Ruml Jiří
Zimmel Václav
 
 
685  3010
2.Rattay Gustav
Motyčka Oldřich
 
 
Čihák Josef st.
Nosál Martin
 
 
-6-9-9  0311
3.Rattay GustavČihák Josef st.-3-2-5  0312
4.Radil MilanNosál Martin-31-81093222
5.Haralík StanislavRuml Jiří355  3032
6.Motyčka OldřichZimmel Václav459  3042
7.Radil MilanČihák Josef st.-105-10-7 1343
8.Haralík StanislavNosál Martin811-611 3153
9.Motyčka OldřichRuml Jiří48-7-9-62354
10.Rattay GustavZimmel Václav-7-610-2 1355
11.Haralík StanislavČihák Josef st.-77-7-4 1356
12.Motyčka OldřichNosál Martin835  3066
13.Rattay GustavRuml Jiří-42-10-6 1367
14.Radil MilanZimmel Václav6-945 3177
15.Motyčka OldřichČihák Josef st.6-5-7-9 1378
16.Rattay GustavNosál Martin-3-8-6  0379
17.Radil MilanRuml Jiří67-9-793289
18.Haralík StanislavZimmel Václav8-1066 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rattay Gustav04Čihák Josef st.40
Radil Milan31Nosál Martin13
Haralík Stanislav31Ruml Jiří22
Motyčka Oldřich22Zimmel Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Marko Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32649:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Kočí Štěpán
Jankovec Jiří
 
 
1156  3010
2.Bačík Jakub
Smrkovský Petr
 
 
Melíšek Ondřej
Dlask Marek
 
 
7-898 3120
3.Marko JiříDlask Marek5-6-12-8 1321
4.Bačík JakubKočí Štěpán-3-9-6  0322
5.Boštíková VěraJankovec Jiří710-6-8-102323
6.Smrkovský PetrMelíšek Ondřej848  3033
7.Bačík JakubDlask Marek-7-7-10  0334
8.Boštíková VěraKočí Štěpán-118-10-7 1335
9.Smrkovský PetrJankovec Jiří410-86 3145
10.Marko JiříMelíšek Ondřej8910  3055
11.Boštíková VěraDlask Marek-7-94-11 1356
12.Smrkovský PetrKočí Štěpán-8-3-12  0357
13.Marko JiříJankovec Jiří11610  3067
14.Bačík JakubMelíšek Ondřej836  3077
15.Smrkovský PetrDlask Marek-7-96-4 1378
16.Marko JiříKočí Štěpán-9-749-62379
17.Bačík JakubJankovec Jiří8-710-9103289
18.Boštíková VěraMelíšek Ondřej6-9106 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marko Jiří22Dlask Marek40
Bačík Jakub22Kočí Štěpán40
Boštíková Věra13Jankovec Jiří13
Smrkovský Petr22Melíšek Ondřej04
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Schauer Patrik
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:32508:539TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Helcl Daniel
 
 
Daníček Adam
Kotlorz Lukáš
 
 
-77411 3110
2.Pospíšil Alois
Schauer Patrik
 
 
Šimeček Jan
Flídr Josef
 
 
-6-5-9  0311
3.Schauer PatrikKotlorz Lukáš757  3021
4.Helcl DanielFlídr Josef76-4-9-82322
5.Kop FrantišekDaníček Adam-5-7-6  0323
6.Pospíšil AloisŠimeček Jan-33-8-8 1324
7.Helcl DanielKotlorz Lukáš91010  3034
8.Kop FrantišekFlídr Josef-4-4-9  0335
9.Pospíšil AloisDaníček Adam-108-9-6 1336
10.Schauer PatrikŠimeček Jan-9-7-5  0337
11.Kop FrantišekKotlorz Lukáš5-1366 3147
12.Pospíšil AloisFlídr Josef957  3057
13.Schauer PatrikDaníček Adam-9-89-10 1358
14.Helcl DanielŠimeček Jan-1010-610-92359
15.Pospíšil AloisKotlorz Lukáš793  3069
16.Schauer PatrikFlídr Josef-6-4-4  03610
17.Helcl DanielDaníček Adam         
18.Kop FrantišekŠimeček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schauer Patrik13Kotlorz Lukáš04
Helcl Daniel12Flídr Josef31
Kop František12Daníček Adam30
Pospíšil Alois22Šimeček Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35640:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Novotný Václav
 
 
Verner Pavel
Jiroš Martin
 
 
-3-85-7 1301
2.Matuška František
Pícha David
 
 
Horčák Martin
Pospíšil Jan
 
 
12-9-99-52302
3.Matuška FrantišekVerner Pavel-3-5-8  0303
4.Novotný VáclavPospíšil Jan7-6-7-4 1304
5.Pícha DavidJiroš Martin-86-5-6 1305
6.Pecka ZdeněkHorčák Martin2109  3015
7.Novotný VáclavVerner Pavel6-4-6-9 1316
8.Pícha DavidPospíšil Jan6-6-5-6 1317
9.Pecka ZdeněkJiroš Martin6119  3027
10.Matuška FrantišekHorčák Martin-86-69-72328
11.Pícha DavidVerner Pavel89-4-533238
12.Pecka ZdeněkPospíšil Jan-6-7-12  0339
13.Matuška FrantišekJiroš Martin8-858 3149
14.Novotný VáclavHorčák Martin1245  3059
15.Pecka ZdeněkVerner Pavel-15-87103269
16.Matuška FrantišekPospíšil Jan9-10158 3179
17.Novotný VáclavJiroš Martin5-879 3189
18.Pícha DavidHorčák Martin-9986 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matuška František22Verner Pavel22
Novotný Václav22Pospíšil Jan31
Pícha David22Jiroš Martin13
Pecka Zdeněk31Horčák Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Hladík Ivo
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36662:673TJ Sokol Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Kuběna Tomáš
Fabian Jiří
 
 
2-2-5-11 1301
2.Celler Jiří
Hladík Ivo
 
 
Berný Lukáš
Pavlovský Tomáš
 
 
-9647 3111
3.Nevmeržický VadimKuběna Tomáš9-78-953221
4.Hladík IvoBerný Lukáš-912-7-6 1322
5.Bielina VáclavPavlovský Tomáš-5-967-72323
6.Celler JiříFabian Jiří-8-66573233
7.Hladík IvoKuběna Tomáš-88-9-9 1334
8.Bielina VáclavBerný Lukáš4-34-783244
9.Celler JiříPavlovský Tomáš295  3054
10.Nevmeržický VadimFabian Jiří-127-91273264
11.Bielina VáclavKuběna Tomáš58-8-8-72365
12.Celler JiříBerný Lukáš1058  3075
13.Nevmeržický VadimPavlovský Tomáš79-7-763285
14.Hladík IvoFabian Jiří-8WO   0386
15.Celler JiříKuběna Tomáš-56-910-52387
16.Nevmeržický VadimBerný Lukáš-4788 3197
17.Hladík IvoPavlovský TomášWO    0398
18.Bielina VáclavFabian Jiří799  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nevmeržický Vadim40Kuběna Tomáš31
Hladík Ivo03Berný Lukáš13
Bielina Václav22Pavlovský Tomáš12
Celler Jiří31Fabian Jiří13
WO01WO10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy