Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24594:534TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lomský Gustav
Hájek Alexandr
 
 
Dalešický Tomáš
Hadrava Petr
 
 
121214  3010
2.Kašpar Ladislav
Karpíšek Ondřej
 
 
Vaněk Martin
Kalista Jan
 
 
6-9-6-7 1311
3.Lomský GustavVaněk Martin857  3021
4.Kašpar LadislavKalista Jan-98-6693231
5.Hájek AlexandrDalešický Tomáš7-88-6-92332
6.Karpíšek OndřejHadrava Petr925  3042
7.Kašpar LadislavVaněk Martin16-95 3152
8.Hájek AlexandrKalista Jan-128-49103262
9.Karpíšek OndřejDalešický Tomáš689  3072
10.Lomský GustavHadrava Petr-9-8-8  0373
11.Hájek AlexandrVaněk Martin-3-96-7 1374
12.Karpíšek OndřejKalista Jan5610  3084
13.Lomský GustavDalešický Tomáš-6-12-8  0385
14.Kašpar LadislavHadrava Petr79-8-7-62386
15.Karpíšek OndřejVaněk Martin89-94 3196
16.Lomský GustavKalista Jan947  30106
17.Kašpar LadislavDalešický Tomáš         
18.Hájek AlexandrHadrava Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lomský Gustav22Vaněk Martin13
Kašpar Ladislav21Kalista Jan04
Hájek Alexandr12Dalešický Tomáš21
Karpíšek Ondřej40Hadrava Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Břevnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12450:378TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Pekárek Václav
 
 
Ptáček Jan
Sabuka David
 
 
579  3010
2.Dolanský Roman
Jaroš Petr
 
 
Popelka Antonín
Dunder Jiří
 
 
-5584 3120
3.Dolanský RomanPopelka Antonín8-989 3130
4.Jaroš PetrDunder Jiří4114  3040
5.Pekárek VáclavSabuka David4-5-88-42341
6.Veselý FilipPtáček Jan559  3051
7.Jaroš PetrPopelka Antonín-4-28-7 1352
8.Pekárek VáclavDunder Jiří-8639 3162
9.Veselý FilipSabuka David10139  3072
10.Dolanský RomanPtáček Jan-8-99853282
11.Pekárek VáclavPopelka Antonín71010  3092
12.Veselý FilipDunder Jiří8-7711 31102
13.Dolanský RomanSabuka David         
14.Jaroš PetrPtáček Jan         
15.Veselý FilipPopelka Antonín         
16.Dolanský RomanDunder Jiří         
17.Jaroš PetrSabuka David         
18.Pekárek VáclavPtáček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dolanský Roman20Popelka Antonín12
Jaroš Petr11Dunder Jiří03
Pekárek Václav21Sabuka David11
Veselý Filip30Ptáček Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:30232:394TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart Radek
Rašek Eduard
 
 
Kalina Pavel
Kadlec Antonín
 
 
9-5-8-9 1301
2.
 
 
Puk Jaroslav
Kaňka Filip
 
 
WO    0302
3.Linhart RadekKalina Pavel1058  3012
4.Rašek EduardPuk Jaroslav48-8-8-102313
5.Řebec RenéKadlec Antonín-8-9-3  0314
6.Kaňka FilipWO    0315
7.Rašek EduardKalina Pavel-9-5-8  0316
8.Řebec RenéPuk Jaroslav-6-4-8  0317
9.Kadlec AntonínWO    0318
10.Linhart RadekKaňka Filip658  3028
11.Řebec RenéKalina Pavel-8-7-9  0329
12.Puk JaroslavWO    03210
13.Linhart RadekKadlec Antonín5-864 31  
14.Rašek EduardKaňka Filip         
15.Kalina Pavel         
16.Linhart RadekPuk Jaroslav         
17.Rašek EduardKadlec Antonín         
18.Řebec RenéKaňka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Linhart Radek20Kalina Pavel21
Rašek Eduard02Puk Jaroslav20
Řebec René03Kadlec Antonín10
   Kaňka Filip01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39705:736nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Martin
Pernikář Tomáš
 
 
Doležal Karel
Blažek Pavel
 
 
-6810-1483210
2.Richter Jan
Chmelík David
 
 
Novák Luboš
Hejný Jakub
 
 
-4-4-7  0311
3.Richter JanDoležal Karel-786-663221
4.Rejent MartinHejný Jakub710-5-6-72322
5.Pernikář TomášNovák Luboš79-85 3132
6.Chmelík DavidBlažek Pavel-4-912633242
7.Rejent MartinDoležal Karel-4-8-8  0343
8.Pernikář TomášHejný Jakub9116  3053
9.Chmelík DavidNovák Luboš-14-8-5  0354
10.Richter JanBlažek Pavel-388-983264
11.Pernikář TomášDoležal Karel15-810-853274
12.Chmelík DavidHejný Jakub-7715-7-92375
13.Richter JanNovák Luboš-2-7610-32376
14.Rejent MartinBlažek Pavel-6-33-8 1377
15.Chmelík DavidDoležal Karel245  3087
16.Richter JanHejný Jakub7-8-711-112388
17.Rejent MartinNovák Luboš11-6-65-72389
18.Pernikář TomášBlažek Pavel-3897 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Jan22Doležal Karel13
Rejent Martin04Hejný Jakub31
Pernikář Tomáš40Novák Luboš31
Chmelík David22Blažek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:Holub Martin
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Holub Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1011:30324:430Slovan KST Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Siblík Michal
Bauer Radek
 
 
Pinkas Jan
Cankař Radek
 
 
-4-812-8 1301
2.Adam Václav
Holub Martin
 
 
Fridrich Miloslav
Zerkal Sergey
 
 
-10-3-6  0302
3.Bauer RadekPinkas Jan13-98-8-72303
4.Adam VáclavCankař Radek-87-712-52304
5.Siblík MichalFridrich Miloslav8-5-7-5 1305
6.Holub MartinZerkal Sergey-86-9-8 1306
7.Adam VáclavPinkas Jan-69-66-72307
8.Siblík MichalCankař Radek-6-7-3  0308
9.Holub MartinFridrich Miloslav-6-7-5  0309
10.Bauer RadekZerkal Sergey-599-2-823010
11.Siblík MichalPinkas Jan         
12.Holub MartinCankař Radek         
13.Bauer RadekFridrich Miloslav         
14.Adam VáclavZerkal Sergey         
15.Holub MartinPinkas Jan         
16.Bauer RadekCankař Radek         
17.Adam VáclavFridrich Miloslav         
18.Siblík MichalZerkal Sergey         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bauer Radek02Pinkas Jan20
Adam Václav02Cankař Radek20
Siblík Michal02Fridrich Miloslav20
Holub Martin02Zerkal Sergey20
Počet diváků: 46474



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12474:374TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Petr
Šimberský Jiří
 
 
Nový Pavel
Hájek Luděk
 
 
109-46 3110
2.Čuda Jan
Hanšpach Daniel
 
 
Michálek David
Hrdlic Roman
 
 
-7-687-92311
3.Bednář PetrNový Pavel863  3021
4.Čuda JanMichálek David-1012119 3131
5.Hanšpach DanielHrdlic Roman697  3041
6.Šimberský JiříHájek Luděk-8647 3151
7.Čuda JanNový Pavel4-984 3161
8.Hanšpach DanielMichálek David69-6-733271
9.Šimberský JiříHrdlic Roman767  3081
10.Bednář PetrHájek Luděk8-10-98-92382
11.Hanšpach DanielNový Pavel658  3092
12.Šimberský JiříMichálek David878  30102
13.Bednář PetrHrdlic Roman         
14.Čuda JanHájek Luděk         
15.Šimberský JiříNový Pavel         
16.Bednář PetrMichálek David         
17.Čuda JanHrdlic Roman         
18.Hanšpach DanielHájek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednář Petr11Nový Pavel03
Čuda Jan20Michálek David03
Hanšpach Daniel30Hrdlic Roman02
Šimberský Jiří30Hájek Luděk11
Počet diváků: 63029

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy