Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Hájek Alexandr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36537:606TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Alexandr
Říha Karel
 
 
Hlaváček Ivan
Adamová Božena
 
 
63-7-993210
2.Urban Jakub
Kolářová Aneta
 
 
Středa Martin
Mládek Bohuslav
 
 
-36-4-5 1311
3.Říha KarelStředa Martin8-8-4-3 1312
4.Kolářová AnetaHlaváček Ivan-5-7-1  0313
5.Urban JakubAdamová Božena-89-5-5 1314
6.Hájek AlexandrMládek Bohuslav545  3024
7.Kolářová AnetaStředa Martin-3-4-7  0325
8.Urban JakubHlaváček Ivan-59-6-5 1326
9.Hájek AlexandrAdamová Božena6712  3036
10.Říha KarelMládek Bohuslav1099  3046
11.Urban JakubStředa Martin-8-2-7  0347
12.Hájek AlexandrHlaváček Ivan537  3057
13.Říha KarelAdamová Božena-5-9-8  0358
14.Kolářová AnetaMládek Bohuslav-6-8910-72359
15.Hájek AlexandrStředa Martin-74-5963269
16.Říha KarelHlaváček Ivan-10-86763279
17.Kolářová AnetaAdamová Božena-6-61010-523710
18.Urban JakubMládek Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Karel22Středa Martin31
Kolářová Aneta04Hlaváček Ivan22
Urban Jakub03Adamová Božena31
Hájek Alexandr40Mládek Bohuslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol - Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10417:294TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Jansa Jiří
Listík Vít
 
 
Barták Jan
Vojtěchovský Vladimír
 
 
-10910-893220
3.Haba MartinBarták Jan-9-1098103230
4.Jansa JiříVojtěchovský Vladimír109-76 3140
5.Listík VítRacek Jiří979  3050
6.Fuček MiloslavWO    3060
7.Jansa JiříBarták Jan9-98-763270
8.Listík VítVojtěchovský Vladimír-81059 3180
9.Fuček MiloslavRacek Jiří9-4-810113290
10.Haba MartinWO    30100
11.Listík VítBarták Jan         
12.Fuček MiloslavVojtěchovský Vladimír         
13.Haba MartinRacek Jiří         
14.Jansa Jiří         
15.Fuček MiloslavBarták Jan         
16.Haba MartinVojtěchovský Vladimír         
17.Jansa JiříRacek Jiří         
18.Listík Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Haba Martin10Barták Jan02
Jansa Jiří20Vojtěchovský Vladimír02
Listík Vít20Racek Jiří02
Fuček Miloslav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel EVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30199:387TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradnický Radek
Vašák Jaroslav
 
 
Procházka Ivan st.
Nagy Ondrej
 
 
-4-47-5 1301
2.
 
 
Rezek Jan ml.
Brůček František
 
 
WO    0302
3.Vašák JaroslavNagy Ondrej-8-46-6 1303
4.Zahradnický RadekProcházka Ivan st.-4-9-6  0304
5.Courton IvanBrůček František-5-1013-5 1305
6.Rezek Jan ml.WO    0306
7.Zahradnický RadekNagy Ondrej-8-5-4  0307
8.Courton IvanProcházka Ivan st.-2-87-3 1308
9.Brůček FrantišekWO    0309
10.Vašák JaroslavRezek Jan ml.-69-109-1323010
11.Courton IvanNagy Ondrej         
12.Procházka Ivan st.         
13.Vašák JaroslavBrůček František         
14.Zahradnický RadekRezek Jan ml.         
15.Nagy Ondrej         
16.Vašák JaroslavProcházka Ivan st.         
17.Zahradnický RadekBrůček František         
18.Courton IvanRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašák Jaroslav02Nagy Ondrej20
Zahradnický Radek02Procházka Ivan st.20
Courton Ivan02Brůček František10
   Rezek Jan ml.10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35502:541TJ Sokol Stodůlky G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záhorský Vladislav
Hach Miroslav
 
 
Boltík Martin
Babický Lukáš
 
 
-11-7-10  0301
2.Zikl Petr
Šrajer Jiří
 
 
Gargulák František
Svatoš Daniel
 
 
-69-6-9 1302
3.Šrajer JiříBabický Lukáš-7-99-6 1303
4.Záhorský VladislavSvatoš Daniel-8-6-6  0304
5.Hach MiroslavBoltík Martin69-6-5-32305
6.Zikl PetrGargulák František967  3015
7.Záhorský VladislavBabický Lukáš3-58-933225
8.Hach MiroslavSvatoš Daniel6-10-8-6 1326
9.Zikl PetrBoltík Martin-57-10-9 1327
10.Makal FrantišekGargulák František77-87 3137
11.Hach MiroslavBabický Lukáš6-7-89-102338
12.Zikl PetrSvatoš Daniel-8-9-11  0339
13.Makal FrantišekBoltík Martin-9-764103249
14.Záhorský VladislavGargulák František-8-910-8 13410
15.Zikl PetrBabický Lukáš         
16.Makal FrantišekSvatoš Daniel         
17.Záhorský VladislavBoltík Martin         
18.Hach MiroslavGargulák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrajer Jiří01Babický Lukáš21
Záhorský Vladislav12Svatoš Daniel30
Hach Miroslav03Boltík Martin21
Zikl Petr12Gargulák František12
Makal František20   
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14476:400AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandus Martin
Marhol Jan
 
 
Kára Jiří
REPKA Jozef
 
 
7710  3010
2.Šourek Pavel
Martinek Lukáš
 
 
Trubl Vladimír
Baťka Petr
 
 
-8888 3120
3.Marhol JanKára Jiří-9236 3130
4.Jandus MartinREPKA Jozef689  3040
5.Šourek PavelBaťka Petr976  3050
6.Martinek LukášTrubl Vladimír7-96-9-82351
7.Jandus MartinKára Jiří8106  3061
8.Šourek PavelREPKA Jozef-6-5-12  0362
9.Martinek LukášBaťka Petr98-99 3172
10.Marhol JanTrubl Vladimír689  3082
11.Šourek PavelKára Jiří786  3092
12.Martinek LukášREPKA Jozef-97-6-8 1393
13.Marhol JanBaťka Petr9-7-68832103
14.Jandus MartinTrubl Vladimír79   20  
15.Martinek LukášKára Jiří         
16.Marhol JanREPKA Jozef         
17.Jandus MartinBaťka Petr         
18.Šourek PavelTrubl Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marhol Jan30Kára Jiří03
Jandus Martin20REPKA Jozef21
Šourek Pavel21Baťka Petr03
Martinek Lukáš12Trubl Vladimír11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy