Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11421:328TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poulíček Jaroslav
Havlíček Ladislav
 
 
Couf Alfréd
Smékal David
 
 
67-7-473210
2.Buriánek Václav
Kudláček František
 
 
Král Radim
Korbel Matyáš
 
 
546  3020
3.Buriánek VáclavKrál Radim-9-79753230
4.Poulíček JaroslavCouf Alfréd57-58 3140
5.Havlíček LadislavSmékal David-6-9-11  0341
6.Kudláček FrantišekKorbel Matyáš1096  3051
7.Poulíček JaroslavKrál Radim39-710 3161
8.Havlíček LadislavCouf Alfréd127-913 3171
9.Kudláček FrantišekSmékal David536  3081
10.Buriánek VáclavKorbel Matyáš87-87 3191
11.Havlíček LadislavKrál Radim446  30101
12.Kudláček FrantišekCouf Alfréd         
13.Buriánek VáclavSmékal David         
14.Poulíček JaroslavKorbel Matyáš         
15.Kudláček FrantišekKrál Radim         
16.Buriánek VáclavCouf Alfréd         
17.Poulíček JaroslavSmékal David         
18.Havlíček LadislavKorbel Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buriánek Václav20Král Radim03
Poulíček Jaroslav20Couf Alfréd02
Havlíček Ladislav21Smékal David11
Kudláček František20Korbel Matyáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12441:320TJ Sokol Praha - Podolí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrajer Jiří
Klouda Rudolf
 
 
Cooke Stephen
Kožaný Petr
 
 
9-3-7-7 1301
2.Vaněček Martin
Pravdová Petra
 
 
Hronský Vladimír
Kobliha Pavel
 
 
1059  3011
3.Stejskal PavelKobliha Pavel931  3021
4.Vaněček MartinKožaný Petr-9315 3131
5.Pravdová PetraCooke Stephen-5-3-10  0332
6.Šrajer JiříHronský Vladimír10118  3042
7.Vaněček MartinKobliha Pavel344  3052
8.Pravdová PetraKožaný Petr-6-7-15  0353
9.Šrajer JiříCooke Stephen3810  3063
10.Stejskal PavelHronský Vladimír455  3073
11.Pravdová PetraKobliha Pavel7127  3083
12.Šrajer JiříKožaný Petr425  3093
13.Stejskal PavelCooke Stephen34-9-11532103
14.Vaněček MartinHronský Vladimír388  30  
15.Šrajer JiříKobliha Pavel         
16.Stejskal PavelKožaný Petr         
17.Vaněček MartinCooke Stephen         
18.Pravdová PetraHronský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Pavel30Kobliha Pavel03
Vaněček Martin20Kožaný Petr12
Pravdová Petra12Cooke Stephen12
Šrajer Jiří30Hronský Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:9426:248SF SKK El Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Martin
Šíma Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Filip Jan
Hruška Adam
 
 
Bukovský Petr
Šafránek Milan
 
 
9710  3020
3.Filip JanŠafránek Milan4102  3030
4.Šíma JanBukovský Petr6-4-6-6 1331
5.Hruška AdamNebeský Jiří281  3041
6.Kubelka MartinWO    3051
7.Šíma JanŠafránek Milan667  3061
8.Hruška AdamBukovský Petr-10-9-12  0362
9.Kubelka MartinNebeský Jiří665  3072
10.Filip JanWO    3082
11.Hruška AdamŠafránek Milan9-6-7-10 1383
12.Kubelka MartinBukovský Petr963  3093
13.Filip JanNebeský Jiří7114  30103
14.Šíma Jan         
15.Kubelka MartinŠafránek Milan         
16.Filip JanBukovský Petr         
17.Šíma JanNebeský Jiří         
18.Hruška Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Filip Jan20Šafránek Milan12
Šíma Jan11Bukovský Petr21
Hruška Adam12Nebeský Jiří03
Kubelka Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice KVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30159:340VSK MFF UK Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Hubert
Dobeš Tomáš ml.
 
 
Hroch Michal
Jareš Jakub
 
 
-5-9-4  0301
2.Jinoch Martin
Janeček Pavel
 
 
Engel Martin
Záleský Jan
 
 
-3-4-6  0302
3.Janeček PavelEngel Martin-3-1-4  0303
4.Chvátal HubertZáleský Jan-5-3-3  0304
5.Jinoch MartinHroch Michal-12-5-3  0305
6.Dobeš Tomáš ml.Jareš Jakub-6-2-2  0306
7.Chvátal HubertEngel Martin-8-4-1  0307
8.Jinoch MartinZáleský Jan-9-7-9  0308
9.Dobeš Tomáš ml.Hroch Michal-4-77-4 1309
10.Janeček PavelJareš Jakub-4-6-5  03010
11.Jinoch MartinEngel Martin         
12.Dobeš Tomáš ml.Záleský Jan         
13.Janeček PavelHroch Michal         
14.Chvátal HubertJareš Jakub         
15.Dobeš Tomáš ml.Engel Martin         
16.Janeček PavelZáleský Jan         
17.Chvátal HubertHroch Michal         
18.Jinoch MartinJareš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janeček Pavel02Engel Martin20
Chvátal Hubert02Záleský Jan20
Jinoch Martin02Hroch Michal20
Dobeš Tomáš ml.02Jareš Jakub20
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 950/1 - Praha 10 VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32583:573nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Daniel
Jantačová Zuzana
 
 
Mládek Bohuslav
Chrastilová Dana
 
 
8-56-10-72301
2.Outrata Matěj
Di Munno Daniel
 
 
Chrastil Martin
Lontoš Luboš
 
 
11-1174 3111
3.Di Munno DanielMládek Bohuslav-7-5-7  0312
4.Jantačová ZuzanaLontoš Luboš556  3022
5.Outrata MatějChrastilová Dana9-7105 3132
6.Matoušek DanielChrastil Martin-8-86-5 1333
7.Jantačová ZuzanaMládek Bohuslav-5-9-7  0334
8.Outrata MatějLontoš Luboš628  3044
9.Matoušek DanielChrastilová Dana-9565 3154
10.Di Munno DanielChrastil Martin98-4-6-22355
11.Outrata MatějMládek Bohuslav-35-8-5 1356
12.Matoušek DanielLontoš Luboš-9432 3166
13.Di Munno DanielChrastilová Dana-7-5-4  0367
14.Jantačová ZuzanaChrastil Martin510-66 3177
15.Matoušek DanielMládek Bohuslav-8-3-7  0378
16.Di Munno DanielLontoš Luboš10166  3088
17.Jantačová ZuzanaChrastilová Dana866  3098
18.Outrata MatějChrastil Martin-8-6-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Di Munno Daniel13Mládek Bohuslav40
Jantačová Zuzana31Lontoš Luboš04
Outrata Matěj22Chrastilová Dana13
Matoušek Daniel22Chrastil Martin31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy