Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1346:209TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselíková Pavla
Kriegerová Helena
 
 
Bartoňová Anna
Zuzáková Anežka
 
 
873  3010
2.Jeřábková DanaZuzáková Anežka759  3020
3.Veselíková PavlaBartoňová Anna326  3030
4.Kriegerová HelenaMatunová Alena874  3040
5.Veselíková PavlaZuzáková Anežka89-104 3150
6.Jeřábková DanaMatunová Alena51011  3060
7.Kriegerová HelenaBartoňová Anna474  3070
8.Veselíková PavlaMatunová Alena578  3080
9.Kriegerová HelenaZuzáková Anežka1295  3090
10.Jeřábková DanaBartoňová Anna965  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jeřábková Dana30Zuzáková Anežka03
Veselíková Pavla30Bartoňová Anna03
Kriegerová Helena30Matunová Alena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7365:242SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bendová Amálie
Březáková Helena
 
 
Füllsacková Barbora
Nováková Hana
 
 
293  3010
2.Březáková HelenaFüllsacková Barbora587  3020
3.Seidlová MonikaČápová Kateřina973  3030
4.Bendová AmálieNováková Hana378  3040
5.Seidlová MonikaFüllsacková Barbora-10-59-8 1341
6.Březáková HelenaNováková Hana534  3051
7.Bendová AmálieČápová Kateřina26-6-1093261
8.Seidlová MonikaNováková Hana772  3071
9.Bendová AmálieFüllsacková Barbora4-948 3181
10.Březáková HelenaČápová Kateřina-81093 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březáková Helena30Füllsacková Barbora12
Seidlová Monika21Čápová Kateřina03
Bendová Amálie30Nováková Hana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16354:330TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Rabenseifnerová Zdeňka
 
 
Melíšková Tereza
Nosková Adéla
 
 
1018  3010
2.Adamová BoženaMelíšková Tereza-4468 3120
3.Bláhová MilenaJežková Kateřina-8-7-5  0321
4.Rabenseifnerová ZdeňkaNosková Adéla-6-959-82322
5.Bláhová MilenaMelíšková Tereza41412  3032
6.Adamová BoženaNosková Adéla77-94 3142
7.Rabenseifnerová ZdeňkaJežková Kateřina-11-9-6  0343
8.Bláhová MilenaNosková Adéla86-12-593253
9.Rabenseifnerová ZdeňkaMelíšková Tereza865  3063
10.Adamová BoženaJežková Kateřina-2-68-7 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamová Božena21Melíšková Tereza03
Bláhová Milena21Ježková Kateřina30
Rabenseifnerová Zdeňka12Nosková Adéla12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23351:369TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zýková Renata
Horká Nela
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
9-9-8-7 1301
2.Zýková RenataHavlíková Jana-89-6-5 1302
3.Závodská KatarínaNajbertová Lucie542  3012
4.Horká NelaŠišková Gabriela-98312 3122
5.Závodská KatarínaHavlíková Jana-7-9-2  0323
6.Zýková RenataŠišková Gabriela-5-7-10  0324
7.Horká NelaNajbertová Lucie10-967 3134
8.Závodská KatarínaŠišková Gabriela-9106-6-72335
9.Horká NelaHavlíková Jana-7-698-92336
10.Zýková RenataNajbertová Lucie-11-75-7 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýková Renata03Havlíková Jana30
Závodská Katarína12Najbertová Lucie12
Horká Nela21Šišková Gabriela21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy