Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport team Brozany nad OhříVrchní
rozhodčí:
Vaníček Pavel
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Terezín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brozany nad Ohří, Herna ST, volnočasový areál, Areál u umělé trávy, na kraji obce při příjezdu od DoksanRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43545:660T.J. Sokol Terezín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíma Jan
Vaněk Michal
 
 
Pospíšil Petr
Hojda Miloš
 
 
-44138 3110
2.Šteker Radek
Horký Vladimír
 
 
Futera Vratislav
Friedrich Bohuslav
 
 
-79-48-92311
3.Šíma JanPospíšil Petr-7-5-8  0312
4.Vaněk MichalHojda Miloš-107-65-62313
5.Šteker RadekFutera Vratislav-8-6-6  0314
6.Horký VladimírFriedrich Bohuslav-310-5-8 1315
7.Vaněk MichalPospíšil Petr-11-2-6  0316
8.Šteker RadekHojda Miloš-6887 3126
9.Horký VladimírFutera Vratislav9-2-4-8 1327
10.Šíma JanFriedrich Bohuslav9-1184 3137
11.Šteker RadekPospíšil Petr-8-3-7  0338
12.Horký VladimírHojda Miloš-77-8-3 1339
13.Šíma JanFutera Vratislav-711-3-8 13310
14.Vaněk MichalFriedrich Bohuslav-10-5-4  03311
15.Horký VladimírPospíšil Petr-4-5-4  03312
16.Šíma JanHojda Miloš1253  30412
17.Vaněk MichalFutera Vratislav-11-9-10  03413
18.Šteker RadekFriedrich Bohuslav12-1154 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíma Jan22Pospíšil Petr40
Vaněk Michal04Hojda Miloš22
Šteker Radek22Futera Vratislav40
Horký Vladimír04Friedrich Bohuslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22612:494TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha František ml.
Čada Jaroslav
 
 
Jiránek Miroslav
Sedláček Jiří ml.
 
 
-78-6-9 1301
2.Bláha František
Plicka František
 
 
Zimák Michal
Řezáč Josef
 
 
249  3011
3.Bláha FrantišekZimák Michal-78811 3121
4.Čada JaroslavJiránek Miroslav-7-79913231
5.Bláha František ml.Sedláček Jiří ml.-4-8-8  0332
6.Plicka FrantišekŘezáč Josef665  3042
7.Čada JaroslavZimák Michal-8399 3152
8.Bláha František ml.Jiránek Miroslav-10-10-11  0353
9.Plicka FrantišekSedláček Jiří ml.11-45-683263
10.Bláha FrantišekŘezáč Josef233  3073
11.Bláha František ml.Zimák Michal-2-6-2  0374
12.Plicka FrantišekJiránek Miroslav5-1332 3184
13.Bláha FrantišekSedláček Jiří ml.977  3094
14.Čada JaroslavŘezáč Josef9412  30104
15.Plicka FrantišekZimák MichalWO    30114
16.Bláha FrantišekJiránek Miroslav347  30124
17.Čada JaroslavSedláček Jiří ml.788  30134
18.Bláha František ml.Řezáč Josef10-5-6-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha František40Zimák Michal12
Čada Jaroslav40Jiránek Miroslav13
Bláha František ml.04Sedláček Jiří ml.13
Plicka František30Řezáč Josef13
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45564:645SK Štětí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plšek Richard
Novotný Pavel
 
 
Jurista Josef
Burda Petr
 
 
-7-37-9 1301
2.Šmejkal Michal
Beran Aleš
 
 
Pilař Libor
Novotný Petr
 
 
-7-6-7  0302
3.Novotný PavelNovotný Petr-9-973-72303
4.Plšek RichardBurda Petr910-48 3113
5.Šmejkal MichalPilař Libor9-87-6-82314
6.Beran AlešJurista Josef-8-3-5  0315
7.Plšek RichardNovotný Petr8-8-37-82316
8.Šmejkal MichalBurda Petr-8-68853226
9.Beran AlešPilař Libor-8-3-5  0327
10.Novotný PavelJurista Josef-6-4-7  0328
11.Šmejkal MichalNovotný Petr-8-6-7  0329
12.Beran AlešBurda Petr7-8-7-8 13210
13.Novotný PavelPilař Libor-87-16-9 13211
14.Plšek RichardJurista Josef-9-6-9  03212
15.Beran AlešNovotný Petr888  30312
16.Novotný PavelBurda Petr-8-99-8 13313
17.Plšek RichardPilař LiborWO    30413
18.Šmejkal MichalJurista Josef-6-8-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Pavel04Novotný Petr31
Plšek Richard12Burda Petr22
Šmejkal Michal13Pilař Libor30
Beran Aleš13Jurista Josef40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice CRozhodčí:Friedl Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Zeman Lukáš
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Šperling Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:38762:749nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Miloslav st.
Šperling Milan
 
 
Valášek Valerián
Marušinec Zdeněk
 
 
-4-58-7 1301
2.Zeman Vladimír
Friedl Rudolf
 
 
Kaválek Ondřej
Svatoš Leoš
 
 
-7-910963211
3.Šperling MilanMarušinec Zdeněk-67-8-6 1312
4.Friedl RudolfKaválek Ondřej96-96 3122
5.Zeman VladimírSvatoš Leoš-798-1173232
6.Šindelář Miloslav st.Valášek Valerián3107  3042
7.Friedl RudolfMarušinec Zdeněk9-7-9-6 1343
8.Zeman VladimírKaválek Ondřej6-10-98-112344
9.Šindelář Miloslav st.Svatoš Leoš7-986 3154
10.Šperling MilanValášek Valerián-7810-6-102355
11.Zeman VladimírMarušinec Zdeněk-98-9-11 1356
12.Šindelář Miloslav st.Kaválek Ondřej8-68-9-102357
13.Šperling MilanSvatoš Leoš96-76 3167
14.Bartošek IvoValášek Valerián-11988 3177
15.Šindelář Miloslav st.Marušinec Zdeněk-9-4108-102378
16.Šperling MilanKaválek Ondřej10-7-89-62379
17.Bartošek IvoSvatoš Leoš-9-1091073289
18.Zeman VladimírValášek Valerián-7594 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šperling Milan13Marušinec Zdeněk40
Friedl Rudolf11Kaválek Ondřej31
Zeman Vladimír22Svatoš Leoš04
Šindelář Miloslav st.22Valášek Valerián13
Bartošek Ivo20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Baroni Třebívlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC BohušoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18645:514Stolní tenis Baroni Třebívlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krug Antonín
Hřebačka Daniel
 
 
Krejčí Miloslav
Kirchner Petr
 
 
1056  3010
2.Maxa Zdeněk
Šolar Milan
 
 
Kalina Miroslav
Ruška Drahoš
 
 
47-107 3120
3.Krug AntonínKalina Miroslav775  3030
4.Maxa ZdeněkRuška Drahoš877  3040
5.Šolar MilanKirchner Petr10-876 3150
6.Hřebačka DanielKrejčí Miloslav8-6-8-2 1351
7.Maxa ZdeněkKalina Miroslav744  3061
8.Šolar MilanRuška Drahoš103-44 3171
9.Hřebačka DanielKirchner Petr-7-74-7 1372
10.Krug AntonínKrejčí Miloslav-7-587-12373
11.Šolar MilanKalina Miroslav945  3083
12.Hřebačka DanielRuška Drahoš46-79 3193
13.Krug AntonínKirchner Petr9-7-5-15 1394
14.Maxa ZdeněkKrejčí Miloslav688  30104
15.Hřebačka DanielKalina Miroslav5-7-115732114
16.Krug AntonínRuška Drahoš666  30124
17.Maxa ZdeněkKirchner Petr785  30134
18.Šolar MilanKrejčí Miloslav4108  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krug Antonín22Kalina Miroslav04
Maxa Zdeněk40Ruška Drahoš04
Šolar Milan40Kirchner Petr22
Hřebačka Daniel22Krejčí Miloslav22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy