Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Lipí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JasennaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:40674:702TJ Knauf Lipí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Karel
Šuták Pavel
 
 
Zelený Petr
Andrejsová Markéta
 
 
-56-115-92301
2.Kučera Vratislav
Dubnová Alena
 
 
Sokol Zdeněk
Šilar Karel
 
 
4-103-783211
3.Šuták PavelAndrejsová Markéta710-13-6-122312
4.Dvořák KarelSokol Zdeněk1010-5-3-42313
5.Kučera VratislavŠilar Karel-71075 3123
6.Dubnová AlenaZelený Petr9-1-9-8 1324
7.Dvořák KarelAndrejsová Markéta3-4-4-5 1325
8.Kučera VratislavSokol Zdeněk896  3035
9.Dubnová AlenaŠilar Karel-8-516-62336
10.Šuták PavelZelený Petr679  3046
11.Kučera VratislavAndrejsová Markéta-9-811-4 1347
12.Dubnová AlenaSokol Zdeněk8-8-9-8 1348
13.Šuták PavelŠilar Karel-101098 3158
14.Dvořák KarelZelený Petr-10-8-3  0359
15.Dubnová AlenaAndrejsová Markéta-4-12-4  03510
16.Šuták PavelSokol Zdeněk5-1172 31610
17.Dvořák KarelŠilar Karel-5-596632710
18.Kučera VratislavZelený Petr7-9-58-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šuták Pavel31Andrejsová Markéta40
Dvořák Karel13Sokol Zdeněk22
Kučera Vratislav22Šilar Karel13
Dubnová Alena04Zelený Petr31
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Bohuslavice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29603:543Orel jednota Bohuslavice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ungrád Jiří
Prušinovský Jiří
 
 
Fidra Stanislav
Tichý Tomáš
 
 
778  3010
2.Němeček Vítězslav
Lejsek Petr
 
 
Le Tiu
Munzar Jiří
 
 
-410-8-2 1311
3.Ungrád JiříFidra Stanislav-10-13-8  0312
4.Prušinovský JiříTichý Tomáš78-3-923222
5.Lejsek PetrLe Tiu-7876 3132
6.Němeček VítězslavMunzar Jiří4-9-10-6 1333
7.Prušinovský JiříFidra Stanislav211  3043
8.Lejsek PetrTichý Tomáš-9-7-10  0344
9.Němeček VítězslavLe Tiu7-611-8-82345
10.Ungrád JiříMunzar Jiří788  3055
11.Lejsek PetrFidra Stanislav-3-6-6  0356
12.Němeček VítězslavTichý Tomáš-76-10-9 1357
13.Ungrád JiříLe Tiu384  3067
14.Prušinovský JiříMunzar Jiří8-10511 3177
15.Němeček VítězslavFidra Stanislav279  3087
16.Ungrád JiříTichý Tomáš245  3097
17.Prušinovský JiříLe Tiu74-911 31107
18.Lejsek PetrMunzar Jiří-3-5-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungrád Jiří31Fidra Stanislav22
Prušinovský Jiří40Tichý Tomáš22
Lejsek Petr13Le Tiu13
Němeček Vítězslav13Munzar Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Horní Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na HamrechRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24701:595TJ Náchod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rojt Jan
Burdych Viktor
 
 
Hrstka Milan
Tichý Jan
 
 
-103910 3110
2.Majdiak Jan
Ptáček Petr
 
 
Kuřátko Miloš
Semerák Pavel
 
 
13-126-753220
3.Majdiak JanSemerák Pavel4-625 3130
4.Burdych ViktorTichý Jan-96103 3140
5.Ptáček PetrHrstka Milan826  3050
6.Rojt JanKuřátko Miloš36-104 3160
7.Burdych ViktorSemerák Pavel768  3070
8.Ptáček PetrTichý Jan-1-9-6  0371
9.Rojt JanHrstka Milan11-534 3181
10.Majdiak JanKuřátko Miloš9-8614 3191
11.Ptáček PetrSemerák Pavel65-76 31101
12.Rojt JanTichý Jan12-6-6-9 13102
13.Majdiak JanHrstka Milan-147710 31112
14.Burdych ViktorKuřátko Miloš-3810-7932122
15.Rojt JanSemerák Pavel-7-6-11  03123
16.Majdiak JanTichý Jan8911  30133
17.Burdych ViktorHrstka Milan759  30143
18.Ptáček PetrKuřátko Miloš86-6-11-1023144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Majdiak Jan40Semerák Pavel13
Burdych Viktor40Tichý Jan22
Ptáček Petr22Hrstka Milan04
Rojt Jan22Kuřátko Miloš13
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Dřevíč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velký DřevíčRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:48556:713TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Pavel
Míšek Petr
 
 
Marek Lukáš
Joneš Miloslav
 
 
913-7-6-92301
2.Šubrt Arne
Bartoš Jan
 
 
Macák Martin
Kreuzig Robert
 
 
-8-7-6  0302
3.Míšek PetrKreuzig Robert8-6-87133212
4.Beran PavelMarek Lukáš-48-88-72313
5.Šubrt ArneJoneš Miloslav-7-7-1  0314
6.Bartoš JanMacák Martin-68-6-7 1315
7.Beran PavelKreuzig Robert7-157-4-32316
8.Šubrt ArneMarek Lukáš-3-11-7  0317
9.Bartoš JanJoneš Miloslav-8-7-8  0318
10.Míšek PetrMacák Martin865  3028
11.Šubrt ArneKreuzig Robert9-1-69-142329
12.Bartoš JanMarek Lukáš-7-2-5  03210
13.Míšek PetrJoneš Miloslav-9-8-6  03211
14.Beran PavelMacák Martin-9589 31311
15.Bartoš JanKreuzig Robert-6-7-6  03312
16.Míšek PetrMarek Lukáš-47-8-3 13313
17.Beran PavelJoneš Miloslav-7-8711-423314
18.Šubrt ArneMacák Martin-5-5-9  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Míšek Petr22Kreuzig Robert31
Beran Pavel13Marek Lukáš40
Šubrt Arne04Joneš Miloslav40
Bartoš Jan04Macák Martin22
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysoká Srbská 33, 549 31 Vysoká SrbskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37629:668TJ Sokol Stěžery D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháčková Blanka
Thér Milan
 
 
Šanc Vojtěch
Balcar Vojtěch
 
 
-610106 3110
2.Svatoš Radek
Belák Kamil
 
 
Novák Jiří
Veldon John
 
 
-7-67-8 1311
3.Macháčková BlankaŠanc Vojtěch7-5-9-5 1312
4.Svatoš RadekBalcar Vojtěch-1386-963222
5.Thér MilanNovák Jiří-6-79-5 1323
6.Belák KamilVeldon John1061  3033
7.Svatoš RadekŠanc Vojtěch108-4-8-52334
8.Thér MilanBalcar Vojtěch-9411-6-132335
9.Belák KamilNovák Jiří-5-7-3  0336
10.Macháčková BlankaVeldon John5-12146 3146
11.Thér MilanŠanc Vojtěch-3-6-6  0347
12.Belák KamilBalcar Vojtěch87-3-983257
13.Macháčková BlankaNovák Jiří-3-5-7  0358
14.Svatoš RadekVeldon John557  3068
15.Belák KamilŠanc Vojtěch104-12-7-32369
16.Macháčková BlankaBalcar Vojtěch85-814 3179
17.Svatoš RadekNovák Jiří-5-6-7  03710
18.Thér MilanVeldon John6610  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháčková Blanka22Šanc Vojtěch40
Svatoš Radek22Balcar Vojtěch13
Thér Milan13Novák Jiří40
Belák Kamil22Veldon John04
Počet diváků: 1

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy