Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dříň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 207, Kladno - Dubí, 27203Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24587:524Sokol Dříň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Jiří
Teiml Marek
 
 
Pírka Josef
Strejc Václav
 
 
12-10-7-7 1301
2.Stočes Luděk
Kasík Martin
 
 
Lážnovský Jiří
Jedlička Stanislav
 
 
8-10-10943211
3.Kasík MartinPírka Josef856  3021
4.Šulc JiříLážnovský Jiří11-94-9-72322
5.Teiml MarekJedlička Stanislav7-7-5-8 1323
6.Stočes LuděkStrejc Václav587  3033
7.Šulc JiříPírka Josef-1774-773243
8.Teiml MarekLážnovský Jiří-6-5-9  0344
9.Stočes LuděkJedlička Stanislav999  3054
10.Kasík MartinStrejc Václav469  3064
11.Teiml MarekPírka Josef7-6-6-3 1365
12.Stočes LuděkLážnovský Jiří65-11-773275
13.Kasík MartinJedlička Stanislav978  3085
14.Šulc JiříStrejc Václav7-776 3195
15.Stočes LuděkPírka Josef5-15-95432105
16.Kasík MartinLážnovský Jiří5-7   11  
17.Šulc JiříJedlička Stanislav         
18.Teiml MarekStrejc Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kasík Martin30Pírka Josef13
Šulc Jiří21Lážnovský Jiří21
Teiml Marek03Jedlička Stanislav12
Stočes Luděk40Strejc Václav03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:10473:320Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Točík Radek
Sirůček Jiří
 
 
Sklenář David
Lev Daniel
 
 
713  3010
2.Kraml Václav
Gecašek Marek
 
 
Vaculík Stanislav ml.
Bartůněk David
 
 
238  3020
3.Točík RadekSklenář David-95-815-72321
4.Sirůček JiříLev Daniel386  3031
5.Gecašek MarekVaculík Stanislav ml.-9878 3141
6.Kraml VáclavBartůněk David316  3051
7.Sirůček JiříSklenář David-10-9-11  0352
8.Gecašek MarekLev Daniel54-8-10-122353
9.Kraml VáclavVaculík Stanislav ml.687  3063
10.Točík RadekBartůněk David969  3073
11.Gecašek MarekSklenář David688  3083
12.Kraml VáclavLev Daniel158  3093
13.Točík RadekVaculík Stanislav ml.667  30103
14.Sirůček JiříBartůněk David8    10  
15.Kraml VáclavSklenář David         
16.Točík RadekLev Daniel         
17.Sirůček JiříVaculík Stanislav ml.         
18.Gecašek MarekBartůněk David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Točík Radek21Sklenář David21
Sirůček Jiří11Lev Daniel12
Gecašek Marek21Vaculík Stanislav ml.03
Kraml Václav30Bartůněk David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15495:338STC Slaný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makara Michal
Vesecký David
 
 
Běloušek David
Jirkovský Václav
 
 
99-9-943210
2.Vaktor Ivan
Zýmová Pavla
 
 

 
 
WO    3020
3.Zýmová PavlaJirkovský Václav-9-7-9  0321
4.Vesecký DavidBěloušek David-4-675-92322
5.Makara MichalHrbek Jiří7127  3032
6.Vaktor IvanWO    3042
7.Vesecký DavidJirkovský Václav438  3052
8.Makara MichalBěloušek David691  3062
9.Vaktor IvanHrbek Jiří-15813-1243272
10.Zýmová PavlaWO    3082
11.Makara MichalJirkovský Václav-117-11933292
12.Vaktor IvanBěloušek David-10-9-6  0393
13.Zýmová PavlaHrbek Jiří699  30103
14.Vesecký David         
15.Vaktor IvanJirkovský Václav         
16.Zýmová PavlaBěloušek David         
17.Vesecký DavidHrbek Jiří         
18.Makara Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zýmová Pavla11Jirkovský Václav12
Vesecký David11Běloušek David21
Makara Michal30Hrbek Jiří03
Vaktor Ivan11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291/1, 273 43 BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32578:579Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
Urban Jiří
Mach Libor
 
 
-96-55-52301
2.Lafek Dominik
Táborský Oldřich
 
 
Fryš Zdeněk
Bucek Jindřich
 
 
-3-8-11  0302
3.Táborský OldřichMach Libor-7-7-3  0303
4.Krejčí TomášFryš Zdeněk898  3013
5.Lafek DominikUrban Jiří9-5-75-72314
6.Hnidka MarianBucek Jindřich98-85 3124
7.Krejčí TomášMach Libor-10-85843234
8.Lafek DominikFryš Zdeněk9-1-7963244
9.Hnidka MarianUrban Jiří519  3054
10.Táborský OldřichBucek Jindřich-3-4-5  0355
11.Lafek DominikMach Libor912-86 3165
12.Hnidka MarianFryš Zdeněk-9-23563275
13.Táborský OldřichUrban Jiří-3-9-8  0376
14.Krejčí TomášBucek Jindřich6-574 3186
15.Hnidka MarianMach Libor-8547 3196
16.Táborský OldřichFryš Zdeněk-4-7-6  0397
17.Krejčí TomášUrban Jiří6-8610 31107
18.Lafek DominikBucek Jindřich-4    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Oldřich04Mach Libor13
Krejčí Tomáš40Fryš Zdeněk13
Lafek Dominik21Urban Jiří22
Hnidka Marian40Bucek Jindřich12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rakovník ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky - Náves 10, 252 64 ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:4357:217TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Jansa Stanislav ml.
Stibor Josef
 
 
566  3010
2.Novák Martin
Kozel Vilém
 
 
Jansa Stanislav st.
Cibulka Josef
 
 
189  3020
3.Rudolf TomášJansa Stanislav ml.323  3030
4.Novosad RostislavJansa Stanislav st.-7499 3140
5.Novák MartinCibulka Josef786  3050
6.Vojtěch DušanMladý Václav926  3060
7.Novosad RostislavStibor Josef899  3070
8.Novák MartinJansa Stanislav st.-7-5-7  0371
9.Vojtěch DušanCibulka Josef412  3081
10.Rudolf TomášMladý Václav835  3091
11.Novák MartinStibor Josef6105  30101
12.Vojtěch DušanJansa Stanislav st.5    10  
13.Rudolf TomášCibulka Josef         
14.Novosad RostislavMladý Václav         
15.Vojtěch DušanStibor Josef         
16.Rudolf TomášJansa Stanislav st.         
17.Novosad RostislavCibulka Josef         
18.Novák MartinMladý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudolf Tomáš20Jansa Stanislav ml.01
Novosad Rostislav20Jansa Stanislav st.11
Novák Martin21Cibulka Josef02
Vojtěch Dušan20Mladý Václav02
   Stibor Josef02
Teplota začátek : 17°C, Teplota konec : 17°C

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy