Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr.Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31283:406Sokol PP Hr.Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Milan
Rejha Jan
 
 
Hušek Adam
Zoubek Šimon
 
 
-7-89-10 1301
2.Jirásek Martin st.
Kašpar Petr
 
 
Jirásek Martin ml.
Kačer Radek
 
 
-6-7-12  0302
3.Rejha JanHušek Adam-9-1-4  0303
4.Kašpar PetrJirásek Martin ml.-3-9-1  0304
5.Jirásek Martin st.Kačer Radek10-5-69-72305
6.Jirásek MilanZoubek Šimon-4-7-8  0306
7.Kašpar PetrHušek Adam-6-6-4  0307
8.Jirásek Martin st.Jirásek Martin ml.-7-6-8  0308
9.Jirásek MilanKačer Radek9-996 3118
10.Rejha JanZoubek Šimon-9-8-7  0319
11.Jirásek Martin st.Hušek Adam-10-78-4 13110
12.Jirásek MilanJirásek Martin ml.-8-12-3  03  
13.Rejha JanKačer Radek         
14.Kašpar PetrZoubek Šimon         
15.Jirásek MilanHušek Adam         
16.Rejha JanJirásek Martin ml.         
17.Kašpar PetrKačer Radek         
18.Jirásek Martin st.Zoubek Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rejha Jan02Hušek Adam30
Kašpar Petr02Jirásek Martin ml.20
Jirásek Martin st.03Kačer Radek11
Jirásek Milan11Zoubek Šimon20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16483:406Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Šulc Petr
Jež Rostislav
 
 
8-1197 3110
2.Divecký Filip
Čenovský David
 
 
Krýza Luděk
Foff Miroslav st.
 
 
673  3020
3.Divecký FilipKrýza Luděk939  3030
4.Hardubej Eduard ml.Foff Miroslav st.-66-5-9 1331
5.Hrycík RadimJež Rostislav31-109 3141
6.Čenovský DavidŠulc Petr475  3051
7.Hardubej Eduard ml.Krýza Luděk-9987 3161
8.Hrycík RadimFoff Miroslav st.-9-3-12  0362
9.Čenovský DavidJež Rostislav9-6-61013272
10.Divecký FilipŠulc Petr710-1015 3182
11.Hrycík RadimKrýza Luděk6-4-5-10 1383
12.Čenovský DavidFoff Miroslav st.867  3093
13.Divecký FilipJež Rostislav6-7710 31103
14.Hardubej Eduard ml.Šulc Petr         
15.Čenovský DavidKrýza Luděk         
16.Divecký FilipFoff Miroslav st.         
17.Hardubej Eduard ml.Jež Rostislav         
18.Hrycík RadimŠulc Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Divecký Filip30Krýza Luděk12
Hardubej Eduard ml.11Foff Miroslav st.21
Hrycík Radim12Jež Rostislav03
Čenovský David30Šulc Petr02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14490:389Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Divíšek Dušan
Lipenský Jakub
 
 
757  3010
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Jakubec Martin
Malík Tomáš
 
 
-787-8-82311
3.Vodal VladimírJakubec Martin5-77-9-62312
4.Kollert DavidLipenský Jakub996  3022
5.Brzecki PawelMalík Tomáš776  3032
6.Gombarčík Karel ml.Divíšek Dušan529  3042
7.Kollert DavidJakubec Martin-8699 3152
8.Brzecki PawelLipenský Jakub41-6-373262
9.Gombarčík Karel ml.Malík Tomáš65-93 3172
10.Vodal VladimírDivíšek Dušan7911  3082
11.Brzecki PawelJakubec Martin-6-512-6 1383
12.Gombarčík Karel ml.Lipenský Jakub667  3093
13.Vodal VladimírMalík Tomáš78-123 31103
14.Kollert DavidDivíšek Dušan9711  30  
15.Gombarčík Karel ml.Jakubec Martin         
16.Vodal VladimírLipenský Jakub         
17.Kollert DavidMalík Tomáš         
18.Brzecki PawelDivíšek Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodal Vladimír21Jakubec Martin21
Kollert David20Lipenský Jakub03
Brzecki Pawel21Malík Tomáš03
Gombarčík Karel ml.30Divíšek Dušan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16457:390Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Sixta Daniel
Šorm Luboš ml.
 
 
114-96 3110
2.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Sixta Vít
Klimenta Matěj
 
 
-98-4753220
3.Krtička LubošŠorm Luboš ml.-5789 3130
4.Šajner LubomírSixta Vít3-9-38103240
5.Vajgl PavelKlimenta Matěj652  3050
6.Dlabola PetrSixta Daniel689  3060
7.Šajner LubomírŠorm Luboš ml.-58-7-6 1361
8.Vajgl PavelSixta Vít45-9-12133271
9.Dlabola PetrKlimenta Matěj-6792 3181
10.Krtička LubošSixta Daniel-8-9-7  0382
11.Vajgl PavelŠorm Luboš ml.655  3092
12.Dlabola PetrSixta Vít8-189 31102
13.Krtička LubošKlimenta Matěj9-103-8 22  
14.Šajner LubomírSixta Daniel         
15.Dlabola PetrŠorm Luboš ml.         
16.Krtička LubošSixta Vít         
17.Šajner LubomírKlimenta Matěj         
18.Vajgl PavelSixta Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Luboš11Šorm Luboš ml.12
Šajner Lubomír11Sixta Vít03
Vajgl Pavel30Klimenta Matěj02
Dlabola Petr30Sixta Daniel11
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:29692:647TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Vraštil Tomáš
 
 
Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
-57-6-11 1301
2.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
-8-89883211
3.Červenka JanŽŠmidrkal Jan10-7-1014-102312
4.Kříž Milan ml.Kazda Vojtěch-86-6-8 1313
5.Sebera PetrFejfar Jakub-14-463-52314
6.Vraštil TomášKnap Lukáš837  3024
7.Kříž Milan ml.Šmidrkal Jan7510  3034
8.Sebera PetrKazda Vojtěch-8128-7-72335
9.Vraštil TomášFejfar Jakub12-10108 3145
10.Červenka JanKnap Lukáš10-107-753255
11.Sebera PetrŠmidrkal Jan1096  3065
12.Vraštil TomášKazda Vojtěch7-7-101083275
13.Červenka JanFejfar Jakub8103  3085
14.Kříž Milan ml.Knap Lukáš-7-99-8 1386
15.Vraštil Tomᚊmidrkal Jan-49-78-62387
16.Červenka JanKazda Vojtěch572  3097
17.Kříž Milan ml.Fejfar Jakub-55107 31107
18.Sebera PetrKnap Lukáš4-9   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Jan31Šmidrkal Jan22
Kříž Milan ml.22Kazda Vojtěch22
Sebera Petr12Fejfar Jakub13
Vraštil Tomáš31Knap Lukáš12
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hr.Králové CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16489:411DTJ Hr.Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Tesolin Riccardo
 
 
Vízek Martin
Mrázek Jiří
 
 
586  3010
2.Pugzík Antonín
Bohdanecký Jakub
 
 
Ornst Jan
Jurička Stanislav st.
 
 
-14-499-12311
3.Bohdanecký JakubMrázek Jiří9-8-10-3 1312
4.Klemperer JanOrnst Jan9-6108 3122
5.Lučan MartinJurička Stanislav st.738  3032
6.Tesolin RiccardoVízek Martin134  3042
7.Klemperer JanMrázek Jiří966  3052
8.Lučan MartinOrnst Jan-577-873262
9.Tesolin RiccardoJurička Stanislav st.1024  3072
10.Bohdanecký JakubVízek Martin8-1067 3182
11.Lučan MartinMrázek Jiří7-997 3192
12.Tesolin RiccardoOrnst Jan-7-94-6 1393
13.Bohdanecký JakubJurička Stanislav st.8-4-96932103
14.Klemperer JanVízek Martin6    10  
15.Tesolin RiccardoMrázek Jiří         
16.Bohdanecký JakubOrnst Jan         
17.Klemperer JanJurička Stanislav st.         
18.Lučan MartinVízek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bohdanecký Jakub21Mrázek Jiří12
Klemperer Jan20Ornst Jan12
Lučan Martin30Jurička Stanislav st.03
Tesolin Riccardo21Vízek Martin02
Počet diváků: 4

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy