Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hr.KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:39360:574Salamandr Hr.Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
Bartoš Petr st.
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
-1-4-9  0301
2.Drahotský Tomáš
 
 
Hampl Michal
Běloušek Jiří
 
 
WO    0302
3.Voňka Karel ml.Hampl Michal-611-4983212
4.Švorc JanWO    0313
5.Drahotský TomášKollár Štěpán-694-1493223
6.Bartoš Petr st.Kostelecký Jan-14-5810103233
7.Hampl MichalWO    0334
8.Drahotský Tomᚊvorc Jan-7-6-4  0335
9.Bartoš Petr st.Běloušek Jiří9-7-7643245
10.Voňka Karel ml.Kostelecký Jan-7-6-4  0346
11.Drahotský TomášHampl Michal5-3-5-10 1347
12.Bartoš Petr st.Švorc Jan7-999 3157
13.Voňka Karel ml.Běloušek Jiří-10-46-4 1358
14.Kostelecký JanWO    0359
15.Bartoš Petr st.Hampl Michal-6-4-3  03510
16.Voňka Karel ml.Švorc Jan-86   11  
17.Běloušek Jiří         
18.Drahotský TomášKostelecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Voňka Karel ml.12Hampl Michal21
Drahotský Tomáš12Švorc Jan11
Bartoš Petr st.31Kollár Štěpán01
   Kostelecký Jan11
   Běloušek Jiří11
WO04WO40
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr.Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6383:180TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Vícha Jan
Novák Hynek
 
 
623  3010
2.Horák Jaroslav
Vitvar Roman
 
 
Novák Daniel
Bláha Petr
 
 
-8323 3120
3.Studecký IvanNovák Hynek053  3030
4.Horák JaroslavBláha Petr5-8-4-4 1331
5.Vitvar RomanVícha Jan512  3041
6.Brázda AdamNovák Daniel431  3051
7.Horák JaroslavNovák Hynek513  3061
8.Vitvar RomanBláha Petr-81086 3171
9.Brázda AdamVícha Jan341  3081
10.Studecký IvanNovák Daniel466  3091
11.Vitvar RomanNovák Hynek23-94 31101
12.Brázda AdamBláha Petr-87   11  
13.Studecký IvanVícha Jan         
14.Horák JaroslavNovák Daniel         
15.Brázda AdamNovák Hynek         
16.Studecký IvanBláha Petr         
17.Horák JaroslavVícha Jan         
18.Vitvar RomanNovák Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studecký Ivan20Novák Hynek03
Horák Jaroslav11Bláha Petr11
Vitvar Roman30Vícha Jan02
Brázda Adam20Novák Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28633:474Sokol České Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš Zbyněk
Černohorský Jindřich
 
 
Šedivý Roman
Kycelt Martin
 
 
6-137-7-42301
2.Polívka Marian
Lulek Radim
 
 

 
 
WO    3011
3.Lulek RadimWO    3021
4.Černohorský JindřichŠedivý Roman-5-855-102322
5.Mokrejš ZbyněkKycelt Petr1079  3032
6.Polívka MarianKycelt Martin4-84-6-92333
7.Černohorský JindřichWO    3043
8.Mokrejš ZbyněkŠedivý Roman6-75-983253
9.Polívka MarianKycelt Petr46-510 3163
10.Lulek RadimKycelt Martin-10-7-9  0364
11.Mokrejš ZbyněkWO    3074
12.Polívka MarianŠedivý Roman17-6-3-8 1375
13.Lulek RadimKycelt Petr-8-6-7  0376
14.Černohorský JindřichKycelt Martin-6-561073286
15.Polívka MarianWO    3096
16.Lulek RadimŠedivý Roman-6-75-5 1397
17.Černohorský JindřichKycelt Petr7-9-117332107
18.Mokrejš ZbyněkKycelt Martin-666-8-1023  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lulek Radim03Šedivý Roman31
Černohorský Jindřich21Kycelt Petr13
Mokrejš Zbyněk20Kycelt Martin21
Polívka Marian12   
WO50WO05
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hr.Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14458:382DTJ Hr.Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trojan Luděk
Pugzík Antonín
 
 
Trč Tomáš
Trč Roman ml.
 
 
-82118 3110
2.Grešo Vojtěch
Píše Pavel
 
 
Brett Ondřej
Stejskal Tomáš
 
 
6514  3020
3.Píše PavelTrč Roman ml.11-795 3130
4.Grešo VojtěchBrett Ondřej77-6-843240
5.Pugzík AntonínTrč Tomáš-212-14443250
6.Trojan LuděkStejskal Tomáš4-7118 3160
7.Grešo VojtěchTrč Roman ml.105-56 3170
8.Pugzík AntonínBrett Ondřej915  3080
9.Trojan LuděkTrč Tomáš12-9-9-5 1381
10.Píše PavelStejskal Tomáš-11-46763291
11.Pugzík AntonínTrč Roman ml.-31075 31101
12.Trojan LuděkBrett Ondřej         
13.Píše PavelTrč Tomáš         
14.Grešo VojtěchStejskal Tomáš         
15.Trojan LuděkTrč Roman ml.         
16.Píše PavelBrett Ondřej         
17.Grešo VojtěchTrč Tomáš         
18.Pugzík AntonínStejskal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píše Pavel20Trč Roman ml.03
Grešo Vojtěch20Brett Ondřej02
Pugzík Antonín30Trč Tomáš11
Trojan Luděk11Stejskal Tomáš02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39647:681TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cibor Pavel
Příborský David
 
 
Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
1159  3010
2.Rákosník Vladimír
Rambousek Martin
 
 
Petřivý Michal
Valčík Roman
 
 
1077  3020
3.Příborský DavidKlejch Adam7-67-7-102321
4.Loskot VáclavKlejch Filip-710-8-6 1322
5.Rambousek MartinValčík Roman-6-8-9  0323
6.Cibor PavelPetřivý Michal-2-910-1 1324
7.Loskot VáclavKlejch Adam-1111-7-10 1325
8.Rambousek MartinKlejch Filip-11-5-8  0326
9.Cibor PavelValčík Roman995  3036
10.Příborský DavidPetřivý Michal7-9-48103246
11.Rambousek MartinKlejch Adam-8-10-7  0347
12.Cibor PavelKlejch Filip-968-7-122348
13.Příborský DavidValčík Roman9-1097 3158
14.Loskot VáclavPetřivý Michal7-104-1073268
15.Cibor PavelKlejch Adam-2117-553278
16.Příborský DavidKlejch Filip-10-8-5  0379
17.Loskot VáclavValčík Roman3-8-10473289
18.Rambousek MartinPetřivý Michal-5-10-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Příborský David22Klejch Adam31
Loskot Václav22Klejch Filip40
Rambousek Martin04Valčík Roman13
Cibor Pavel22Petřivý Michal22
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:15443:374Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Kodym Tomáš
 
 
Kopecký Pavel
Kadaník Martin
 
 
-58-8183210
2.Šanc Přemysl
Hanzl Matěj
 
 
Slobodzian Adam
Joneš Patrik
 
 
-8397 3120
3.Hanzl MatějKadaník Martin7-93-673230
4.Kodym TomášKopecký Pavel46-86 3140
5.Bílek LubošSlobodzian Adam-768-1093250
6.Souček MartinKrulich Miloš-66-8673260
7.Kodym TomášKadaník Martin8811  3070
8.Bílek LubošKopecký Pavel9-5-12673280
9.Souček MartinSlobodzian Adam97-84 3190
10.Hanzl MatějKrulich Miloš109-7-3632100
11.Bílek LubošKadaník Martin8-98-6832  
12.Souček MartinKopecký Pavel         
13.Hanzl MatějSlobodzian Adam         
14.Kodym TomášKrulich Miloš         
15.Souček MartinKadaník Martin         
16.Hanzl MatějKopecký Pavel         
17.Kodym TomášSlobodzian Adam         
18.Bílek LubošKrulich Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanzl Matěj20Kadaník Martin02
Kodym Tomáš20Kopecký Pavel02
Bílek Luboš20Slobodzian Adam02
Souček Martin20Krulich Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ NachodRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25630:536TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marx Jan
Bárta Pavel
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
863  3010
2.Sedloňová Aneta
Klimeš Zbyšek
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
743  3020
3.Klimeš ZbyšekBrát Marek8-9-9-9 1321
4.Sedloňová AnetaKocián Libor-105-5-9 1322
5.Marx JanSucharda Antonín-5-1010-4 1323
6.Bárta PavelSmékal Lubomír-1058-11-92324
7.Sedloňová AnetaBrát Marek-10-978-92325
8.Marx JanKocián Libor6-8-98103235
9.Bárta PavelSucharda Antonín752  3045
10.Klimeš ZbyšekSmékal Lubomír553  3055
11.Marx JanBrát Marek6810  3065
12.Bárta PavelKocián Libor86-9-6103275
13.Klimeš ZbyšekSucharda Antonín455  3085
14.Sedloňová AnetaSmékal Lubomír119-67 3195
15.Bárta PavelBrát Marek10-9-5-9 1396
16.Klimeš ZbyšekKocián Libor-97-610632106
17.Sedloňová AnetaSucharda Antonín109   20  
18.Marx JanSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimeš Zbyšek31Brát Marek31
Sedloňová Aneta12Kocián Libor13
Marx Jan21Sucharda Antonín12
Bárta Pavel22Smékal Lubomír12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy