Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lhenice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lhenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lhenice - PÁTEK, STŘEDARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:53 Sokol Lhenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Vladimír
Bečvář Daniel
 
 
Traxler František
Dubravcová Eliška
 
 
     1301
2.Kanaloš Igor
Novotná Tereza
 
 
Sivera Radek st.
Hůrský Václav ml.
 
 
     1302
3.Špán MiloslavHůrský Václav ml.     1303
4.Filip VladimírDubravcová Eliška     0304
5.Novotná TerezaSivera Radek st.     3214
6.Kanaloš IgorTraxler František     0315
7.Filip VladimírHůrský Václav ml.     0316
8.Novotná TerezaDubravcová Eliška     2317
9.Kanaloš IgorSivera Radek st.     1318
10.Špán MiloslavTraxler František     0319
11.Novotná TerezaHůrský Václav ml.     13110
12.Kanaloš IgorDubravcová Eliška     23111
13.Špán MiloslavSivera Radek st.     13112
14.Filip VladimírTraxler František     03113
15.Kanaloš IgorHůrský Václav ml.     03114
16.Špán MiloslavDubravcová Eliška     13115
17.Filip VladimírSivera Radek st.     23116
18.Novotná TerezaTraxler František     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špán Miloslav04Hůrský Václav ml.40
Filip Vladimír04Dubravcová Eliška40
Novotná Tereza13Sivera Radek st.31
Kanaloš Igor04Traxler František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Křišťál Lenora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK ARBORE VOLARY z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lenora - STŘEDA, PÁTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23 TJ Křišťál Lenora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filuš Petr
Vostřez Pavel
 
 
Lorenčík František
Zajac Vojtěch
 
 
     3210
2.Blaško Ivo
Hlouška Martin
 
 
Svintek Jiří
Štolka Jan
 
 
     3020
3.Vostřez PavelLorenčík František     0321
4.Filuš PetrŠtolka Jan     3031
5.Hlouška MartinSvintek Jiří     3241
6.Blaško IvoZajac Vojtěch     3051
7.Filuš PetrLorenčík František     0352
8.Hlouška MartinŠtolka Jan     3062
9.Blaško IvoSvintek Jiří     3072
10.Vostřez PavelZajac Vojtěch     2373
11.Hlouška MartinLorenčík František     2374
12.Blaško IvoŠtolka Jan     3084
13.Vostřez PavelSvintek Jiří     3194
14.Filuš PetrZajac Vojtěch     0395
15.Blaško IvoLorenčík FrantišekWO    30105
16.Vostřez PavelŠtolka JanWO    03106
17.Filuš PetrSvintek JiříWO    30116
18.Hlouška MartinZajac VojtěchWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vostřez Pavel12Lorenčík František30
Filuš Petr12Štolka Jan03
Hlouška Martin21Svintek Jiří03
Blaško Ivo30Zajac Vojtěch21
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Netolice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Aptar Čkyně - Zálezly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sport.hala Netolice - ÚTERÝ, PÁTEK 19:00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 TJ Netolice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krbeček Michal
Havel Tomáš
 
 
Jirotka Petr
Sváta Václav
 
 
     3110
2.Nohava Pavel
Pižl Milan
 
 
Trojan Jaroslav
Martínek Roman
 
 
     1311
3.Nohava PavelJirotka Petr     3221
4.Krbeček MichalMartínek Roman     3131
5.Havel TomášBielek Otto     3041
6.Pižl MilanTrojan Jaroslav     3151
7.Krbeček MichalJirotka Petr     1352
8.Havel TomášMartínek Roman     1353
9.Pižl MilanBielek Otto     0354
10.Nohava PavelTrojan Jaroslav     3164
11.Havel TomášJirotka Petr     2365
12.Pižl MilanMartínek Roman     2366
13.Nohava PavelSváta Václav     3276
14.Krbeček MichalTrojan Jaroslav     3186
15.Pižl MilanJirotka Petr     0387
16.Nohava PavelMartínek Roman     3297
17.Krbeček MichalSváta Václav     30107
18.Havel TomášTrojan Jaroslav     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nohava Pavel40Jirotka Petr31
Krbeček Michal31Martínek Roman22
Havel Tomáš13Bielek Otto11
Pižl Milan13Trojan Jaroslav13
   Sváta Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín Prachatice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Šumavan Vimperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Prachatice - PONDĚLÍ, STŘEDARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23 Libín Prachatice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wimberský Václav
Novák Zdeněk
 
 
Skýpala Vavřinec
Kortus Zdeněk
 
 
     3010
2.Čejka Jiří
Gruber Petr
 
 
Icha Ivan
Rejšek Vojtěch
 
 
     3120
3.Wimberský VáclavRejšek Vojtěch     3130
4.Novák ZdeněkKortus Zdeněk     0331
5.Čejka JiříIcha Ivan     3141
6.Gruber PetrSkýpala Vavřinec     3251
7.Novák ZdeněkRejšek Vojtěch     1352
8.Čejka JiříKortus Zdeněk     3062
9.Gruber PetrIcha Ivan     3272
10.Wimberský VáclavSkýpala Vavřinec     3082
11.Čejka JiříRejšek Vojtěch     0383
12.Gruber PetrKortus Zdeněk     0384
13.Wimberský VáclavIcha Ivan     3194
14.Novák ZdeněkSkýpala Vavřinec     30104
15.Gruber PetrRejšek Vojtěch     31114
16.Wimberský VáclavKortus Zdeněk     30124
17.Novák ZdeněkIcha Ivan     32134
18.Čejka JiříSkýpala Vavřinec     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wimberský Václav40Rejšek Vojtěch22
Novák Zdeněk22Kortus Zdeněk22
Čejka Jiří31Icha Ivan04
Gruber Petr31Skýpala Vavřinec04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy