Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slávia Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slávia Prachatice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Prachatice - PONDĚLÍ, ČTVRTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 Slávia Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lang Ladislav
Schrenk Libor
 
 
Břicháček Pavel
Tkáč Juraj
 
 
     3210
2.Batysta Milan
Houška Jan
 
 
Brak Josef
Pešek Adolf
 
 
     3020
3.Lang LadislavBrak Josef     0321
4.Houška JanBřicháček Pavel     3031
5.Batysta MilanPešek Adolf     3141
6.Schrenk LiborTkáč Juraj     3051
7.Houška JanBrak Josef     3161
8.Batysta MilanBřicháček Pavel     3171
9.Schrenk LiborPešek Adolf     2372
10.Lang LadislavTkáč Juraj     0373
11.Mrkvička JaroslavBrak Josef     0374
12.Schrenk LiborBřicháček Pavel     3284
13.Lang LadislavPešek Adolf     1385
14.Houška JanTkáč Juraj     3295
15.Schrenk LiborBrak Josef     30105
16.Lang LadislavBřicháček Pavel     13106
17.Houška JanPešek Adolf     30116
18.Mrkvička JaroslavTkáč Juraj     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lang Ladislav04Brak Josef22
Houška Jan40Břicháček Pavel13
Batysta Milan20Pešek Adolf22
Schrenk Libor31Tkáč Juraj13
Mrkvička Jaroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šumavan Vimperk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Aptar Čkyně - Zálezly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Smetanova - PÁTEK 18:30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:19 Šumavan Vimperk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlák Jiří
Schwamberger František
 
 
Liška Jiří
Silovský Vladimír
 
 
     3210
2.Havlíček Jiří
Holub Miroslav
 
 
Pěsta Jiří
Sváta Václav
 
 
     3020
3.Schwamberger FrantišekSváta Václav     3130
4.Holub MiroslavLiška Jiří     1331
5.Sedlák JiříSilovský Vladimír     3141
6.Skýpala VavřinecTrojan Jiří     3151
7.Holub MiroslavSváta Václav     3061
8.Sedlák JiříLiška Jiří     1362
9.Skýpala VavřinecSilovský Vladimír     3072
10.Schwamberger FrantišekTrojan Jiří     3082
11.Sedlák JiříPěsta Jiří     3092
12.Skýpala VavřinecLiška Jiří     30102
13.Schwamberger FrantišekSilovský Vladimír     32112
14.Havlíček JiříTrojan Jiří     23113
15.Skýpala VavřinecPěsta Jiří     30123
16.Schwamberger FrantišekLiška Jiří     32133
17.Havlíček JiříSilovský Vladimír     31143
18.Sedlák JiříTrojan Jiří     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwamberger František40Sváta Václav02
Holub Miroslav11Liška Jiří22
Sedlák Jiří31Silovský Vladimír04
Skýpala Vavřinec40Trojan Jiří13
Havlíček Jiří11Pěsta Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Netolice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zdíkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sport.hala Netolice - ÚTERÝ, PÁTEK 19:00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:53 Sokol Zdíkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Penc František
Jerhot Josef
 
 
Kraml František
Vlček Tomáš
 
 
     2301
2.Martan Pavel
Krbeček Adam
 
 
Černý Karel
Nový Karel
 
 
     1302
3.Penc FrantišekNový Karel     0303
4.Krbeček AdamVlček Tomáš     1304
5.Martan PavelČerný Karel     0305
6.Martan PetrKraml František     1306
7.Krbeček AdamNový Karel     0307
8.Martan PavelVlček Tomáš     1308
9.Martan PetrČerný KarelWO    0309
10.Jerhot JosefKraml František     03010
11.Martan PavelNový Karel     03011
12.Martan PetrVlček Tomáš     13012
13.Jerhot JosefČerný Karel     13013
14.Krbeček AdamKraml František     03014
15.Martan PetrNový KarelWO    03015
16.Jerhot JosefVlček Tomáš     32115
17.Krbeček AdamČerný Karel     03116
18.Martan PavelKraml František     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Penc František01Nový Karel30
Krbeček Adam04Vlček Tomáš31
Martan Pavel04Černý Karel30
Martan Petr02Kraml František40
Jerhot Josef12   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPV Strunkovice n. Bl. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lhenice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Strunkovice nad Blanicí - ČTVRTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 Sokol Lhenice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Ivo
Šnejdar Milan
 
 
Fišerová Katka
Březinová Simona
 
 
     3110
2.Jiráň Jaroslav
Krakovič Jan
 
 
Březinová Jana
Novotná Tereza
 
 
     1311
3.Šnejdar MilanNovotná Tereza     1312
4.Krakovič JanBřezinová Jana     3222
5.Jiráň JaroslavFišerová Katka     2323
6.Novotný IvoBřezinová Simona     1324
7.Krakovič JanNovotná Tereza     0325
8.Jiráň JaroslavBřezinová Jana     2326
9.Novotný IvoFišerová Katka     3136
10.Šnejdar MilanBřezinová Simona     2337
11.Jiráň JaroslavNovotná Tereza     0338
12.Novotný IvoBřezinová Jana     0339
13.Šnejdar MilanFišerová Katka     3149
14.Krakovič JanBřezinová Simona     3159
15.Novotný IvoNovotná Tereza     03510
16.Šnejdar MilanBřezinová Jana     30610
17.Krakovič JanFišerová Katka     30710
18.Jiráň JaroslavBřezinová Simona     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnejdar Milan22Novotná Tereza40
Krakovič Jan31Březinová Jana22
Jiráň Jaroslav13Fišerová Katka13
Novotný Ivo13Březinová Simona22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy