Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zdíkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zdíkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Zdíkov - ÚTERÝ, ČTVRTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32 Sokol Zdíkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Václav
Voldřich Vít
 
 
Nový Tomáš
Vondráček Vojtěch
 
 
     3110
2.Mička Václav
Marko Alois
 
 
Martan Zdeněk
Vozandych Jiří
 
 
     1311
3.Beneš VáclavNový Tomáš     3221
4.Voldřich VítVondráček Vojtěch     3031
5.Mička VáclavMartan Zdeněk     1332
6.Marko AloisVozandych Jiří     2333
7.Voldřich VítNový Tomáš     0334
8.Mička VáclavVondráček Vojtěch     3044
9.Marko AloisMartan Zdeněk     2345
10.Beneš VáclavVozandych Jiří     3155
11.Mička VáclavNový Tomáš     0356
12.Marko AloisVondráček Vojtěch     2357
13.Beneš VáclavMartan Zdeněk     3067
14.Voldřich VítVozandych Jiří     3177
15.Marko AloisNový Tomáš     3287
16.Beneš VáclavVondráček Vojtěch     3197
17.Voldřich VítMartan Zdeněk     31107
18.Mička VáclavVozandych Jiří     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Václav40Nový Tomáš22
Voldřich Vít31Vondráček Vojtěch13
Mička Václav22Martan Zdeněk22
Marko Alois13Vozandych Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ARBORE VOLARY z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RohanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Volary - ÚTERÝ 19:15Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41 SK Rohanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselovský Karel
Kutlák František
 
 
Rychtář Miroslav
Rejšek Jan
 
 
     3210
2.Friedecký Jiří
Hettner František
 
 
Šťastný Pavel
Dejmek Jiří
 
 
     1311
3.Kutlák FrantišekRychtář Miroslav     3121
4.Friedecký JiříRejšek Jan     0322
5.Hettner FrantišekŠťastný Pavel     0323
6.Špeta VáclavDejmek Jiří     1324
7.Friedecký JiříRychtář Miroslav     2325
8.Hettner FrantišekRejšek Jan     3035
9.Špeta VáclavŠťastný Pavel     2336
10.Kutlák FrantišekDejmek Jiří     3246
11.Hettner FrantišekRychtář Miroslav     3256
12.Čutka VladimírRejšek Jan     1357
13.Kutlák FrantišekŠťastný Pavel     1358
14.Friedecký JiříDejmek Jiří     0359
15.Čutka VladimírRychtář Miroslav     03510
16.Kutlák FrantišekRejšek Jan     30610
17.Friedecký Jiř튝astný Pavel     03611
18.Hettner FrantišekDejmek Jiří     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutlák František31Rychtář Miroslav22
Friedecký Jiří04Rejšek Jan22
Hettner František31Šťastný Pavel40
Špeta Václav02Dejmek Jiří22
Čutka Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPV Strunkovice n. Bl. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slávia Prachatice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Strunkovice nad Blanicí - ČTVRTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 Slávia Prachatice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Milan II.
Weber Jiří
 
 
Lang Ladislav
Batysta Milan
 
 
     2301
2.Trávníček Vladimír
Mareš Jan
 
 
Hečko Radek
Kadlec Radek
 
 
     3211
3.Trávníček VladimírBatysta Milan     0312
4.Mareš JanLang Ladislav     0313
5.Diviš Milan II.Hečko Radek     3023
6.Weber JiříKadlec Radek     0324
7.Mareš JanBatysta Milan     0325
8.Diviš Milan II.Lang Ladislav     3035
9.Weber JiříHečko Radek     3045
10.Trávníček VladimírKadlec Radek     3055
11.Diviš Milan II.Batysta Milan     0356
12.Weber JiříLang Ladislav     1357
13.Trávníček VladimírHečko Radek     3167
14.Mareš JanKadlec Radek     1368
15.Weber JiříBatysta Milan     0369
16.Trávníček VladimírLang Ladislav     03610
17.Mareš JanHečko Radek     23611
18.Diviš Milan II.Kadlec Radek     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Vladimír22Batysta Milan40
Mareš Jan04Lang Ladislav31
Diviš Milan II.31Hečko Radek13
Weber Jiří13Kadlec Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Volary BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Volary - PÁTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50 Libín Prachatice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vairichová Lucie
Vairichová Natálie
 
 
Sova Miroslav ml.
Sova Miroslav
 
 
     0301
2.Sedlák Michal
Capůrka Jiří
 
 
Gruber Josef st.
Kudrle Martin
 
 
     0302
3.Capůrka JiříSova Miroslav ml.     3012
4.Sedlák MichalSova Miroslav     0313
5.Vairichová NatálieGruber Josef st.     0314
6.Sedlák MartinKudrle Martin     0315
7.Sedlák MichalSova Miroslav ml.     0316
8.Vairichová NatálieSova Miroslav     0317
9.Sedlák MartinGruber Josef st.     1318
10.Capůrka JiříKudrle Martin     0319
11.Vairichová LucieSova Miroslav ml.     03110
12.Sedlák MartinSova Miroslav     32210
13.Capůrka JiříGruber Josef st.     03211
14.Sedlák MichalKudrle Martin     03212
15.Sedlák MartinSova Miroslav ml.     23213
16.Capůrka JiříSova Miroslav     13214
17.Sedlák MichalGruber Josef st.     03215
18.Vairichová LucieKudrle Martin     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Capůrka Jiří13Sova Miroslav ml.31
Sedlák Michal04Sova Miroslav31
Vairichová Natálie02Gruber Josef st.40
Sedlák Martin13Kudrle Martin40
Vairichová Lucie02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy