Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SLAVOJ Obecnice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala DrahlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:15430:378TJ Sokol Drahlín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Stanislav ml.
Müller Jan
 
 
Steinerová Vanessa
Krátká Tereza
 
 
127  3010
2.
 
 

 
 
WO    0311
3.Sláma Stanislav ml.Samková Alena474  3021
4.Jaroš AntonínSrch Radek ml.452  3031
5.Müller JanSteinerová Vanessa467  3041
6.Krátká TerezaWO    0342
7.Jaroš AntonínSamková Alena448  3052
8.Müller JanSrch Radek ml.546  3062
9.Steinerová VanessaWO    0363
10.Sláma Stanislav ml.Krátká Tereza415  3073
11.Müller JanSamková Alena5810  3083
12.Srch Radek ml.WO    0384
13.Sláma Stanislav ml.Steinerová Vanessa578  3094
14.Jaroš AntonínKrátká Tereza794  30104
15.Samková AlenaWO    03105
16.Sláma Stanislav ml.Srch Radek ml.567  30115
17.Jaroš AntonínSteinerová Vanessa583  30125
18.Müller JanKrátká Tereza688  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sláma Stanislav ml.40Samková Alena03
Jaroš Antonín40Srch Radek ml.03
Müller Jan40Steinerová Vanessa03
   Krátká Tereza03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidový dům Dominikální PasekyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37626:654TJ Spartak Čenkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočes František
Vokurka Petr
 
 
Kosová Magdalena
Růtová Nela
 
 
-6-9-7  0301
2.Plecitý Tomáš
Hasman Pavel
 
 
Šmejkal Pavel
Kubát Vojtěch
 
 
89-56 3111
3.Vokurka PetrKosová Magdalena-59-8-10 1312
4.Plecitý TomášRůtová Nela636  3022
5.Hasman PavelŠmejkal Pavel-9-5-8  0323
6.Stočes FrantišekKubát Vojtěch-3-689-72324
7.Plecitý TomášKosová Magdalena-46-78-122325
8.Hasman PavelRůtová Nela12-1767 3135
9.Stočes FrantišekŠmejkal Pavel-5-65863245
10.Vokurka PetrKubát Vojtěch-86-7-6 1346
11.Hasman PavelKosová Magdalena-4-5-7  0347
12.Stočes FrantišekRůtová Nela658  3057
13.Vokurka PetrŠmejkal Pavel-148-7-10 1358
14.Plecitý TomášKubát Vojtěch699  3068
15.Stočes FrantišekKosová Magdalena-6-97-10 1369
16.Vokurka PetrRůtová Nela-979-9-1023610
17.Plecitý Tomᚊmejkal Pavel799  30710
18.Hasman PavelKubát Vojtěch-9-6-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokurka Petr04Kosová Magdalena40
Plecitý Tomáš31Růtová Nela13
Hasman Pavel13Šmejkal Pavel22
Stočes František22Kubát Vojtěch31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Klučenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZS a MŠ ChrasticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38519:608SK Klučenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrkal Jan
Burian Josef
 
 
Stehlík Filip
Květ Jakub
 
 
-9-7-6  0301
2.Hrkal Jindřich
Mezek Josef
 
 
Lachout Pavel
Kulas Josef st.
 
 
5-1020-8-102302
3.Burian JosefStehlík Filip6109  3012
4.Hrkal JindřichKvět Jakub899  3022
5.Mezek JosefLachout Pavel-1087-8-22323
6.Hrkal JanKulas Josef st.-2-5-6  0324
7.Hrkal JindřichStehlík Filip983  3034
8.Mezek JosefKvět Jakub8-957 3144
9.Hrkal JanLachout Pavel-5-6-3  0345
10.Burian JosefKulas Josef st.-7-4-3  0346
11.Mezek JosefStehlík Filip48-66 3156
12.Hrkal JanKvět Jakub-5-59-5 1357
13.Burian JosefLachout Pavel-9-9-6  0358
14.Hrkal JindřichKulas Josef st.-6-88-7 1359
15.Hrkal JanStehlík Filip-6-4-7  03510
16.Burian JosefKvět Jakub866  30610
17.Hrkal JindřichLachout Pavel-2-9-10  03611
18.Mezek JosefKulas Josef st.-7-7-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burian Josef22Stehlík Filip13
Hrkal Jindřich22Květ Jakub13
Mezek Josef22Lachout Pavel40
Hrkal Jan04Kulas Josef st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Lidická 384, 26301 DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:dohoda
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:49451:624TTC Příbram "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Josef
Váňa Tomáš nejml.
 
 
Mazanec Petr
Zeman Lukáš
 
 
-12-9-4  0301
2.Špírková Michaela
Čermáková Liliana
 
 
Hejhal Tomáš
Thomas Jan
 
 
-9-11-7  0302
3.Špírková MichaelaMazanec Petr-8-7-5  0303
4.Šimek JosefZeman Lukáš964  3013
5.Čermáková LilianaHejhal Tomáš-7-7-8  0314
6.Váňa Tomáš nejml.Thomas Jan-7-9-9  0315
7.Šimek JosefMazanec Petr10-6-4-4 1316
8.Čermáková LilianaZeman Lukáš-9-11-6  0317
9.Váňa Tomáš nejml.Hejhal Tomáš-7-6-8  0318
10.Špírková MichaelaThomas Jan-7-9-8  0319
11.Čermáková LilianaMazanec Petr105-6-7-623110
12.Váňa Tomáš nejml.Zeman Lukáš-12-8-1  03111
13.Špírková MichaelaHejhal Tomáš-1-2-3  03112
14.Šimek JosefThomas Jan-7-7-5  03113
15.Váňa Tomáš nejml.Mazanec Petr-6-8-5  03114
16.Špírková MichaelaZeman Lukáš-9-5-8  03115
17.Šimek JosefHejhal Tomáš13-1197 31215
18.Čermáková LilianaThomas Jan-7-9-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špírková Michaela04Mazanec Petr40
Šimek Josef22Zeman Lukáš31
Čermáková Liliana04Hejhal Tomáš31
Váňa Tomáš nejml.04Thomas Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Příbram CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Příbram DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
gen. Tesaříka 162, Příbram 1, Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:16501:426Tělocvičná jednota Sokol Příbram C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Vladislav
Vobejda Ladislav
 
 
Lobodáš Michal
Kovář Daniel
 
 
648  3010
2.Müller Patrik
Müller Jaroslav
 
 
Leitner Josef
Hegedüs Petr
 
 
4-959 3120
3.Beran VladislavLobodáš Michal525  3030
4.Vobejda LadislavLeitner Josef1013  3040
5.Müller PatrikKovář Daniel975  3050
6.Hegedüs PetrWO    0351
7.Vobejda LadislavLobodáš Michal848  3061
8.Müller PatrikLeitner Josef435  3071
9.Kovář DanielWO    0372
10.Beran VladislavHegedüs Petr57-99 3182
11.Müller PatrikLobodáš Michal747  3092
12.Leitner JosefWO    0393
13.Beran VladislavKovář Daniel276  30103
14.Vobejda LadislavHegedüs Petr9107  30113
15.Lobodáš MichalWO    03114
16.Beran VladislavLeitner Josef535  30124
17.Vobejda LadislavKovář Daniel686  30134
18.Müller PatrikHegedüs Petr5-99-10732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Vladislav40Lobodáš Michal03
Vobejda Ladislav40Leitner Josef03
Müller Patrik40Kovář Daniel03
   Hegedüs Petr03
WO04WO40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy