Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30658:615Sokol Líšeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárková Jana
Zemanová Irena
 
 
Grochál Petr
Zetka Roman
 
 
8-3-2783210
2.Urban Jiří
Mrazíková Anna
 
 
Ohaňka Zdeněk
Pernica Petr
 
 
5-7-7-8 1311
3.Mrazíková AnnaGrochál Petr-6-1069-62312
4.Urban JiříOhaňka Zdeněk7-5105 3122
5.Nováček JiříZetka Roman-7-7-7  0323
6.Komárková JanaPernica Petr423  3033
7.Urban JiříGrochál Petr5-7-10763243
8.Nováček JiříOhaňka Zdeněk-79-6683253
9.Komárková JanaZetka Roman79-15 3163
10.Mrazíková AnnaPernica Petr-4896 3173
11.Nováček JiříGrochál Petr1078  3083
12.Komárková JanaOhaňka Zdeněk59-911 3193
13.Mrazíková AnnaZetka Roman35-6-9732103
14.Urban JiříPernica Petr857  30113
15.Komárková JanaGrochál Petr2-3-79-923114
16.Mrazíková AnnaOhaňka Zdeněk-11-6-10  03115
17.Urban JiříZetka Roman987  30125
18.Nováček JiříPernica Petr-5-8-10  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrazíková Anna22Grochál Petr22
Urban Jiří40Ohaňka Zdeněk13
Nováček Jiří22Zetka Roman13
Komárková Jana31Pernica Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43615:643Orel Šlapanice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítkovič Martin
Štoček Dalibor
 
 
Remeš Dominik
Sýkora Miroslav
 
 
-81-49-132301
2.Kristen Jan
Holas Oldřich
 
 
Hudeček Patrik
Jašek Jiří ml.
 
 
-54-6-7 1302
3.Holas OldřichSýkora Miroslav-6-77393212
4.Štoček DaliborRemeš Dominik-1014-8-9 1313
5.Vítkovič MartinHudeček Patrik4-1097 3123
6.Búřil JiříJašek Jiří ml.-9-2-13  0324
7.Štoček DaliborSýkora Miroslav-6-16-8  0325
8.Vítkovič MartinRemeš Dominik-910-6-10 1326
9.Búřil JiříHudeček Patrik-6-10-8  0327
10.Holas OldřichJašek Jiří ml.5-34-6-92328
11.Vítkovič MartinSýkora Miroslav636  3038
12.Búřil JiříRemeš Dominik-8-79-2 1339
13.Holas OldřichHudeček Patrik-78-9-6 13310
14.Štoček DaliborJašek Jiří ml.-8-8-1  03311
15.Búřil JiříSýkora MiroslavWO    30411
16.Holas OldřichRemeš Dominik11-10-9-9 13412
17.Štoček DaliborHudeček Patrik-78210 31512
18.Vítkovič MartinJašek Jiří ml.-7-9-10  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holas Oldřich13Sýkora Miroslav12
Štoček Dalibor13Remeš Dominik40
Vítkovič Martin22Hudeček Patrik22
Búřil Jiří03Jašek Jiří ml.40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30632:567Sokol Židenice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červený Miroslav
Milichovský Josef
 
 
Halický Miroslav
Hodek Martin
 
 
8-10-7693210
2.Chmel Roman
Kusák Ivo
 
 
Linhárek František
Relovský Milan
 
 
1115  3020
3.Červený MiroslavLinhárek František6-579 3130
4.Chmel RomanHalický Miroslav-51-7573240
5.Milichovský JosefHodek Martin-4-10-4  0341
6.Kusák IvoMráček Jan784  3051
7.Chmel RomanLinhárek František7-6-7-9 1352
8.Milichovský JosefHalický Miroslav7-7-0763262
9.Kusák IvoHodek Martin444  3072
10.Červený MiroslavMráček Jan-2-98-6 1373
11.Milichovský JosefRelovský Milan738  3083
12.Kusák IvoHalický Miroslav-10-7-9  0384
13.Červený MiroslavHodek Martin49-12-643294
14.Chmel RomanMráček Jan7-9-771032104
15.Kusák IvoRelovský Milan72-84 31114
16.Červený MiroslavHalický Miroslav2-88-7-823115
17.Chmel RomanHodek Martin341  30125
18.Milichovský JosefMráček JanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červený Miroslav22Linhárek František11
Chmel Roman31Halický Miroslav22
Milichovský Josef21Hodek Martin13
Kusák Ivo31Mráček Jan12
   Relovský Milan02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Popůvky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Popůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národního Odboje 200/42 Troubsko 664 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42551:631Sokol Popůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Posch Pavel
Marčan Jan
 
 
Buček Vladimír
Blechová Iva
 
 
-94-9-2 1301
2.Kavalec Svatoslav
Volánek Vítězslav
 
 
Blecha Pavel
Musil Petr
 
 
-5-7-10  0302
3.Posch PavelBuček Vladimír9-1095 3112
4.Marčan JanBlecha Pavel-5-2-10  0313
5.Volánek VítězslavLemon René-86-8-10 1314
6.Kavalec SvatoslavMusil Petr-698-883224
7.Marčan JanBuček Vladimír-6-6-1  0325
8.Volánek VítězslavBlecha Pavel-4-3-4  0326
9.Kavalec SvatoslavLemon René759  3036
10.Posch PavelMusil Petr59-5-1053246
11.Volánek VítězslavBuček Vladimír-6-8-3  0347
12.Kavalec SvatoslavBlecha Pavel6-6-68-32348
13.Posch PavelLemon René333  3058
14.Marčan JanMusil Petr-9-7-11  0359
15.Kavalec SvatoslavBuček Vladimír-7-7-10  03510
16.Posch PavelBlecha Pavel-8697 31610
17.Marčan JanLemon René7-8-11-6 13611
18.Volánek VítězslavMusil Petr-89-7-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Posch Pavel40Buček Vladimír31
Marčan Jan04Blecha Pavel31
Volánek Vítězslav04Lemon René22
Kavalec Svatoslav22Musil Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:8609:348Sokol Židenice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Petr
Bubeník Vladimír
 
 
Auda Antonín
Pál Richard
 
 
-4786 3110
2.Zobec Pavel
Malina Jan
 
 
Lapiš Viktor
Jirsa Václav
 
 
375  3020
3.Bartoň PetrPál Richard486  3030
4.Malina JanJirsa Václav9-47-3-52331
5.Zobec PavelLapiš Viktor465  3041
6.Bubeník VladimírAuda Antonín658  3051
7.Malina JanPál Richard7-8-7-8 1352
8.Zobec PavelJirsa Václav-9776 3162
9.Bubeník VladimírLapiš Viktor823  3072
10.Bartoň PetrAuda Antonín165  3082
11.Zobec PavelPál Richard998  3092
12.Bubeník VladimírJirsa Václav567  30102
13.Bartoň PetrLapiš Viktor345  30112
14.Malina JanAuda AntonínWO    30122
15.Bubeník VladimírPál Richard939  30132
16.Bartoň PetrJirsa Václav222  30142
17.Malina JanLapiš Viktor858  30152
18.Zobec PavelAuda AntonínWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoň Petr40Pál Richard13
Malina Jan12Jirsa Václav13
Zobec Pavel30Lapiš Viktor04
Bubeník Vladimír40Auda Antonín02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35678:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krček Pavel
Julínek Petr
 
 
Litera Rudolf Aleš
Krejčí David
 
 
1283  3010
2.Pavlíková Věra
Šmerda Zdeněk
 
 
Škňouřilová Tereza
Vojáček Patrik
 
 
47-126 3120
3.Krček PavelKrejčí David-6-8-6  0321
4.Pavlíková VěraLitera Rudolf Aleš-78-9-6 1322
5.Šmerda ZdeněkVojáček Patrik-8586 3132
6.Julínek PetrŠkňouřilová Tereza-8-610-18 1333
7.Pavlíková VěraKrejčí David57-13-6123243
8.Šmerda ZdeněkLitera Rudolf Aleš-4108-6-82344
9.Julínek PetrVojáček Patrik-9-4-6  0345
10.Krček PavelŠkňouřilová Tereza-9-499-92346
11.Šmerda ZdeněkKrejčí David-13-710-7 1347
12.Julínek PetrLitera Rudolf Aleš68-4-6-92348
13.Krček PavelVojáček Patrik767  3058
14.Pavlíková VěraŠkňouřilová Tereza965  3068
15.Julínek PetrKrejčí David811-78 3178
16.Krček PavelLitera Rudolf Aleš-9-3-9  0379
17.Pavlíková VěraVojáček Patrik-99-9473289
18.Šmerda ZdeněkŠkňouřilová Tereza66-75 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krček Pavel13Krejčí David22
Pavlíková Věra31Litera Rudolf Aleš40
Šmerda Zdeněk22Vojáček Patrik13
Julínek Petr13Škňouřilová Tereza22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy