Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl Rájec AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14500:388Triangl Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Ryšavý Michal
 
 
Sova Jan
Kadlec Milan
 
 
8116  3010
2.Zouhar Michal
Lužný Jiří
 
 
Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
-78-7-8 1311
3.Lužný JiříBrandštettr Tomáš776  3021
4.Sehnal StanislavGalla Martin-7-8107-82322
5.Zouhar MichalSova Jan5-6312 3132
6.Ryšavý MichalKadlec Milan335  3042
7.Sehnal StanislavBrandštettr Tomáš-10988 3152
8.Zouhar MichalGalla Martin-787-8-92353
9.Ryšavý MichalSova Jan457  3063
10.Lužný JiříKadlec Milan778  3073
11.Zouhar MichalBrandštettr Tomáš-8-77863283
12.Ryšavý MichalGalla Martin584  3093
13.Lužný JiříSova Jan6-964 31103
14.Sehnal StanislavKadlec Milan-7-10-4  03  
15.Ryšavý MichalBrandštettr Tomáš         
16.Lužný JiříGalla Martin         
17.Sehnal StanislavSova Jan         
18.Zouhar MichalKadlec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lužný Jiří30Brandštettr Tomáš03
Sehnal Stanislav11Galla Martin21
Zouhar Michal21Sova Jan03
Ryšavý Michal30Kadlec Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Flek Roman
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Opatovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33721:663TJ Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Michal
Pernička Pavel
 
 
Türk Petr st.
Peterka David
 
 
9-7-9-9 1301
2.Kellner Aleš
Janáč Daniel
 
 
Veselý Ivo
Zemánek Jaroslav
 
 
1085  3011
3.Žáček MichalTürk Petr st.75-7-9-112312
4.Janáč DanielPeterka David-10-11-6  0313
5.Pernička PavelZemánek Jaroslav5-57-6-112314
6.Kellner AlešVeselý Ivo764  3024
7.Janáč DanielTürk Petr st.-103-102103234
8.Pernička PavelPeterka David-88-6-7 1335
9.Kellner AlešZemánek Jaroslav5-96-783245
10.Žáček MichalVeselý Ivo678  3055
11.Pernička PavelTürk Petr st.-787-693265
12.Kellner AlešPeterka David9-87-6-92366
13.Žáček MichalZemánek Jaroslav137-10-5-92367
14.Janáč DanielVeselý Ivo748  3077
15.Kellner AlešTürk Petr st.17-83 3187
16.Žáček MichalPeterka David6-5-1-9 1388
17.Janáč DanielZemánek Jaroslav-101098 3198
18.Pernička PavelVeselý Ivo1310-77 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žáček Michal13Türk Petr st.13
Janáč Daniel31Peterka David40
Pernička Pavel22Zemánek Jaroslav22
Kellner Aleš31Veselý Ivo04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37650:676SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Pavel
Smolík Milan
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
-5-6-7  0301
2.Štěpánek Luděk
Šplíchal Jiří
 
 
Babáková Klára
Grulich Zdeněk
 
 
4-4-7873211
3.Šťastný PavelŠkvařil Petr7-78-9103221
4.Štěpánek LuděkVysloužil Jan-810-10-10 1322
5.Šplíchal JiříBabáková Klára91111  3032
6.Smolík MilanGrulich Zdeněk-77-6473242
7.Štěpánek LuděkŠkvařil Petr-5-4-6  0343
8.Šplíchal JiříVysloužil Jan10-8-61063253
9.Smolík MilanBabáková Klára-974-743263
10.Šťastný PavelGrulich Zdeněk8104  3073
11.Šplíchal JiříŠkvařil Petr54-6-8-62374
12.Smolík MilanVysloužil Jan-65-211-62375
13.Šťastný PavelBabáková Klára674  3085
14.Štěpánek LuděkGrulich Zdeněk-34-3-7 1386
15.Smolík MilanŠkvařil Petr98-6-893296
16.Šťastný PavelVysloužil Jan-5-8-6  0397
17.Štěpánek LuděkBabáková Klára-6-9-7  0398
18.Šplíchal JiříGrulich Zdeněk-68138 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Pavel31Škvařil Petr22
Štěpánek Luděk04Vysloužil Jan31
Šplíchal Jiří31Babáková Klára13
Smolík Milan31Grulich Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36641:646KST DRAGON Vyškov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frimmer Ján
Holec Ondřej
 
 
Dofek David
Drápal Metoděj
 
 
-9899 3110
2.Götz Bořivoj
Masařík Michal
 
 
Olejníček Vojtěch
Krais Boris
 
 
96-7-733220
3.Götz BořivojDofek David-109-9-7 1321
4.Masařík MichalOlejníček Vojtěch-9-4-11  0322
5.Frimmer JánKrais Boris-10879 3132
6.Holec OndřejDrápal Metoděj11-9912 3142
7.Masařík MichalDofek David6-5-98-62343
8.Frimmer JánOlejníček Vojtěch748  3053
9.Holec OndřejKrais Boris476  3063
10.Götz BořivojDrápal Metoděj-8-58-7 1364
11.Frimmer JánDofek David-8-8129-52365
12.Holec OndřejOlejníček Vojtěch88-83 3175
13.Götz BořivojKrais Boris-84-5-6 1376
14.Masařík MichalDrápal Metoděj-92-7-7 1377
15.Holec OndřejDofek David11-9-6-12 1378
16.Götz BořivojOlejníček Vojtěch-812-8-10 1379
17.Masařík MichalKrais Boris-96-7-4 13710
18.Frimmer JánDrápal Metoděj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Götz Bořivoj04Dofek David40
Masařík Michal04Olejníček Vojtěch22
Frimmer Ján21Krais Boris22
Holec Ondřej31Drápal Metoděj21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5375:258STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Svěrák Martin
 
 
Krištof Lukáš
Bahenský Tomáš
 
 
4510  3010
2.Těžký Pavel
Koudelka Petr
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Hruška Pavel
 
 
989  3020
3.Svěrák MartinHruška Pavel989  3030
4.Koudelka PetrDospíšil Pavel ml.-10669 3140
5.Těžký PavelKrištof Lukáš595  3050
6.Suchý PetrBahenský Tomáš629  3060
7.Koudelka PetrHruška Pavel-828-943270
8.Těžký PavelDospíšil Pavel ml.8-88-943280
9.Suchý PetrKrištof Lukáš788  3090
10.Svěrák MartinBahenský Tomáš467  30100
11.Těžký PavelHruška Pavel4    10  
12.Suchý PetrDospíšil Pavel ml.         
13.Svěrák MartinKrištof Lukáš         
14.Koudelka PetrBahenský Tomáš         
15.Suchý PetrHruška Pavel         
16.Svěrák MartinDospíšil Pavel ml.         
17.Koudelka PetrKrištof Lukáš         
18.Těžký PavelBahenský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svěrák Martin20Hruška Pavel02
Koudelka Petr20Dospíšil Pavel ml.02
Těžký Pavel20Krištof Lukáš02
Suchý Petr20Bahenský Tomáš02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy