Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Koníček Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Vážany nad Litavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34634:654TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Marek
Hrubý Petr
 
 
Šamšula Roman
Frýb Tomáš
 
 
-59-9-6 1301
2.Sláma Miroslav
Polášek Zdenek
 
 
Hégr Miroslav
Paseka Vladimír
 
 
1711-37 3111
3.Hrubý PetrFrýb Tomáš-9-11-9  0312
4.Polášek ZdenekŠamšula Roman-87-8-5 1313
5.Sláma MiroslavHégr Miroslav-7-89-6 1314
6.Koníček MarekPaseka Vladimír-84-9583224
7.Polášek ZdenekFrýb Tomáš-48-11-8 1325
8.Sláma MiroslavŠamšula Roman-8-7-9  0326
9.Koníček MarekHégr Miroslav852  3036
10.Hrubý PetrPaseka Vladimír-97412 3146
11.Sláma MiroslavFrýb Tomáš-7-7-3  0347
12.Koníček MarekŠamšula Roman89-53 3157
13.Hrubý PetrHégr Miroslav-66-2393267
14.Polášek ZdenekPaseka Vladimír-9899 3177
15.Koníček MarekFrýb Tomáš-315-3993287
16.Hrubý PetrŠamšula Roman8-10116 3197
17.Polášek ZdenekHégr Miroslav15-8-37832107
18.Sláma MiroslavPaseka Vladimír889  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Petr31Frýb Tomáš31
Polášek Zdenek22Šamšula Roman22
Sláma Miroslav03Hégr Miroslav13
Koníček Marek40Paseka Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Otáhal Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:33327:434Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Slavík Ondřej
 
 
Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
-7-7-6  0301
2.Otáhal Jan
Hoch Vítek
 
 
Bohunský Rostislav
Salajka Milan
 
 
-6-9-9  0302
3.Soukal Jiří st.Čechovský Martin-99-21293212
4.Hoch VítekČechovský Václav-7-4-10  0313
5.Otáhal JanBohunský Rostislav-7-9-2  0314
6.Slavík OndřejSalajka Milan-8-8-10  0315
7.Hoch VítekČechovský Martin8-8-6-3 1316
8.Otáhal JanČechovský Václav-7-8-8  0317
9.Slavík OndřejBohunský Rostislav-563-6-122318
10.Soukal Jiří st.Salajka Milan6-785 3128
11.Otáhal JanČechovský Martin-3-5-7  0329
12.Slavík OndřejČechovský Václav-7-7-6  03210
13.Soukal Jiří st.Bohunský Rostislav98   20  
14.Hoch VítekSalajka Milan         
15.Slavík OndřejČechovský Martin         
16.Soukal Jiří st.Čechovský Václav         
17.Hoch VítekBohunský Rostislav         
18.Otáhal JanSalajka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří st.20Čechovský Martin21
Hoch Vítek02Čechovský Václav30
Otáhal Jan03Bohunský Rostislav20
Slavík Ondřej03Salajka Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
Ilčík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14491:379SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Zdeněk ml.
Juřík Adam
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
-544-7-72301
2.Ilčík Ondřej
Hašlík Jakub
 
 
Drábek Milan
Kolář David
 
 
635  3011
3.Jelínek Zdeněk ml.Příkaský Zbyněk-91010-833221
4.Juřík AdamChvátal Tomáš9-6-98-102322
5.Hašlík JakubDrábek Milan-10449 3132
6.Ilčík OndřejKolář David1-9-8643242
7.Juřík AdamPříkaský Zbyněk-96910 3152
8.Hašlík JakubChvátal Tomáš967  3062
9.Ilčík OndřejDrábek Milan866  3072
10.Jelínek Zdeněk ml.Kolář David795  3082
11.Hašlík JakubPříkaský Zbyněk9411  3092
12.Ilčík OndřejChvátal Tomáš7-6-99532102
13.Jelínek Zdeněk ml.Drábek Milan-10-89  12  
14.Juřík AdamKolář David         
15.Ilčík OndřejPříkaský Zbyněk         
16.Jelínek Zdeněk ml.Chvátal Tomáš         
17.Juřík AdamDrábek Milan         
18.Hašlík JakubKolář David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Zdeněk ml.20Příkaský Zbyněk03
Juřík Adam11Chvátal Tomáš12
Hašlík Jakub30Drábek Milan02
Ilčík Ondřej30Kolář David02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22554:472TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Blažek Jiří
 
 
Tůma Karel
Šenkýř Jiří
 
 
7-7-5943210
2.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Mišejka Luboš
Sedláček Josef
 
 
-92-913-42311
3.Blažek JiříTůma Karel7-78-8-72312
4.Hušek JindřichŠenkýř Jiří-106312 3122
5.Šlancar JiříMišejka Luboš678  3032
6.Hušek JanSedláček Josef-8457 3142
7.Hušek JindřichTůma Karel-10-8-10  0343
8.Šlancar JiříŠenkýř Jiří39-7-793253
9.Hušek JanMišejka Luboš3-987 3163
10.Blažek JiříSedláček Josef9-811-943273
11.Šlancar JiříTůma Karel-6-6-9  0374
12.Hušek JanŠenkýř Jiří-6363 3184
13.Blažek JiříMišejka Luboš829  3094
14.Hušek JindřichSedláček Josef7117  30104
15.Hušek JanTůma Karel         
16.Blažek JiříŠenkýř Jiří         
17.Hušek JindřichMišejka Luboš         
18.Šlancar JiříSedláček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jiří21Tůma Karel30
Hušek Jindřich21Šenkýř Jiří03
Šlancar Jiří21Mišejka Luboš03
Hušek Jan30Sedláček Josef03
Vrchní rozhodčí nastoupil jako hráč od začátku utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rousínovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21514:460KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondra Milan
Hruška Petr
 
 
Braun Karel
Polouček Josef st.
 
 
58-6-753210
2.Kazdera Pavel
Zimek Jaroslav
 
 
Flössler Miloslav
Malý Roman
 
 
798  3020
3.Zimek JaroslavFlössler Miloslav-8775 3130
4.Ondra MilanBraun Karel11-11-4-5 1331
5.Hruška PetrPolouček Josef st.-7-10-7  0332
6.Kazdera PavelMalý Roman684  3042
7.Ondra MilanFlössler Miloslav10-14106 3152
8.Hruška PetrBraun Karel-5-1058-62353
9.Kazdera PavelPolouček Josef st.-36-8933263
10.Zimek JaroslavMalý Roman555  3073
11.Hruška PetrFlössler Miloslav-2-674103283
12.Kazdera PavelBraun Karel356  3093
13.Zimek JaroslavPolouček Josef st.-8-9-2  0394
14.Ondra MilanMalý Roman-8878 31104
15.Kazdera PavelFlössler Miloslav8-8   11  
16.Zimek JaroslavBraun Karel         
17.Ondra MilanPolouček Josef st.         
18.Hruška PetrMalý Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimek Jaroslav21Flössler Miloslav03
Ondra Milan21Braun Karel21
Hruška Petr12Polouček Josef st.21
Kazdera Pavel30Malý Roman03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy