Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36668:652TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Pavel
Zacharda Jáchym
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-8-7-4  0301
2.Thang Do Trong
Fausek Matěj
 
 
Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
6-413 3111
3.Zacharda JáchymPejša Karel ml.-4910-8103221
4.Rochowanski PavelFaktor Radovan-8-8-9  0322
5.Thang Do TrongDrechsler Dušan5-769 3132
6.Fausek MatějKocura Jiří67-94 3142
7.Rochowanski PavelPejša Karel ml.-7542 3152
8.Thang Do TrongFaktor Radovan-58-911-42353
9.Fausek MatějDrechsler Dušan12-910-10-62354
10.Zacharda JáchymKocura Jiří-52-55-22355
11.Thang Do TrongPejša Karel ml.6-9310 3165
12.Fausek MatějFaktor Radovan-6-9-9  0366
13.Zacharda JáchymDrechsler Dušan9-497 3176
14.Rochowanski PavelKocura Jiří6-978 3186
15.Fausek MatějPejša Karel ml.-9-12-4  0387
16.Remunda Alexandros MatheosFaktor Radovan-6-7-5  0388
17.Rochowanski PavelDrechsler Dušan78-13-923298
18.Thang Do TrongKocura Jiří13-1089 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zacharda Jáchym21Pejša Karel ml.13
Rochowanski Pavel31Faktor Radovan40
Thang Do Trong31Drechsler Dušan13
Fausek Matěj13Kocura Jiří13
Remunda Alexandros Matheos01   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34679:632TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Kuba Josef
 
 
Calta David
Borovka Tomáš
 
 
-7710-10-92301
2.Belopotočan Roman
Peko Štefan
 
 
Hubáček Filip
Heinzl Lukáš
 
 
5-5-6413211
3.Peko ŠtefanCalta David-106710 3121
4.Vaňásek JiříHeinzl Lukáš-7-10-6  0322
5.Kuba JosefHubáček Filip-7-7108-62323
6.Kočvara MartinBorovka Tomáš79-98 3133
7.Vaňásek JiříCalta David-4-86-7 1334
8.Belopotočan RomanHeinzl Lukáš3-989 3144
9.Kočvara MartinHubáček Filip8-3-7-6 1345
10.Peko ŠtefanBorovka Tomáš-97-8143255
11.Belopotočan RomanCalta David5-93-893265
12.Kočvara MartinHeinzl Lukáš8-7-9-7 1366
13.Peko ŠtefanHubáček Filip69-105 3176
14.Vaňásek JiříBorovka Tomáš12125  3086
15.Kočvara MartinCalta David-6-3-8  0387
16.Peko ŠtefanHeinzl Lukáš795  3097
17.Vaňásek JiříHubáček Filip-89-8-9 1398
18.Belopotočan RomanBorovka Tomáš453  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peko Štefan40Calta David22
Vaňásek Jiří13Heinzl Lukáš22
Kuba Josef01Hubáček Filip31
Kočvara Martin13Borovka Tomáš04
Belopotočan Roman30   
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Krivdová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37492:593AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-94-8-8 1301
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Strejc Filip
Pisár Jan
 
 
10-5512 3111
3.Pour Pavel ml.Zlámal Jaromír-2-8-9  0312
4.Dráždil RomanStrejc Filip-710-48-92313
5.Kříž DominikČamr František-1011-8-10 1314
6.Obertík MilanPisár Jan7-3-9-3 1315
7.Dráždil RomanZlámal Jaromír-8-6-9  0316
8.Kříž DominikStrejc Filip-8-7-6  0317
9.Obertík MilanČamr František-499-673227
10.Pour Pavel ml.Pisár Jan86-511 3137
11.Kříž DominikZlámal Jaromír-2-1-4  0338
12.Obertík MilanStrejc Filip6-6-5693248
13.Pour Pavel ml.Čamr František-3649 3158
14.Dráždil RomanPisár Jan-879-5-82359
15.Obertík MilanZlámal Jaromír11-3-6-6 13510
16.Pour Pavel ml.Strejc Filip         
17.Dráždil RomanČamr František         
18.Kříž DominikPisár Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Pavel ml.21Zlámal Jaromír40
Dráždil Roman03Strejc Filip21
Kříž Dominik03Čamr František12
Obertík Milan22Pisár Jan21
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Kovář Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16516:414Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Kirchman Ondřej
 
 
Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
51010  3010
2.Legát Petr
Důra Matouš
 
 
Havlík Vít
Kos Tomáš
 
 
585  3020
3.Legát PetrMacela Petr-10-79-10 1321
4.Copák FrantišekPostelt Tomáš4103  3031
5.Důra MatoušKos Tomáš233  3041
6.Kirchman OndřejHavlík Vít968  3051
7.Copák FrantišekMacela Petr-9-139-9 1352
8.Důra MatoušPostelt Tomáš238  3062
9.Kirchman OndřejKos Tomáš86-12-9103272
10.Legát PetrHavlík Vít-11-941153282
11.Důra MatoušMacela Petr-510-9-8 1383
12.Kirchman OndřejPostelt Tomáš-5-912953293
13.Legát PetrKos Tomáš-8988 31103
14.Copák FrantišekHavlík Vít8112  30  
15.Kirchman OndřejMacela Petr         
16.Legát PetrPostelt Tomáš         
17.Copák FrantišekKos Tomáš         
18.Důra MatoušHavlík Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Legát Petr21Macela Petr30
Copák František11Postelt Tomáš03
Důra Matouš21Kos Tomáš03
Kirchman Ondřej30Havlík Vít02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jančička Petr
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Schoř Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:33313:471SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Šálený David
Ezr Václav
 
 
WO    0301
2.Pinka Jan
Hervert Josef
 
 
Šíp Martin
Beran Matěj
 
 
-76-7483211
3.Balcar FrantišekŠíp Martin-4-4-5  0312
4.Šálený DavidWO    0313
5.Hervert JosefEzr Václav-64-5-6 1314
6.Pinka JanBeran Tomáš1049  3024
7.Šíp MartinWO    0325
8.Hervert JosefŠálený David-6588 3135
9.Pinka JanEzr Václav59-8-7-92336
10.Balcar FrantišekBeran Tomáš-5-4-11  0337
11.Hervert JosefŠíp Martin-10-8-4  0338
12.Pinka JanŠálený David546  3048
13.Balcar FrantišekEzr Václav-9-610-4 1349
14.Beran TomášWO    03410
15.Pinka JanŠíp Martin         
16.Balcar FrantišekŠálený David         
17.Ezr Václav         
18.Hervert JosefBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Balcar František03Šíp Martin20
Hervert Josef12Šálený David02
Pinka Jan21Ezr Václav30
   Beran Tomáš11
WO04WO40
Počet diváků: 6
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Krupka Martin
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Vytejček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22611:531TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Vít
Steif Richard
 
 
Šimeček Jan
Kučala Viktor
 
 
9-46-4-122301
2.Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
3-88-1153211
3.Hrnčíř JanBenák Vít-8-937-52312
4.Woznicki PatrikŠimeček Jan-12154-1093222
5.Steif RichardBenák Jan-7-7-7  0323
6.Bartošek VítKučala Viktor648  3033
7.Woznicki PatrikBenák Vít-6911-6-122334
8.Steif RichardŠimeček Jan74-6-4-92335
9.Bartošek VítBenák Jan484  3045
10.Hrnčíř JanKučala Viktor1196  3055
11.Steif RichardBenák Vít-9-8-9  0356
12.Bartošek VítŠimeček Jan1585  3066
13.Hrnčíř JanBenák Jan796  3076
14.Woznicki PatrikKučala Viktor1076  3086
15.Bartošek VítBenák Vít1065  3096
16.Hrnčíř JanŠimeček Jan6116  30106
17.Woznicki PatrikBenák Jan0    10  
18.Steif RichardKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčíř Jan31Benák Vít31
Woznicki Patrik21Šimeček Jan13
Steif Richard03Benák Jan12
Bartošek Vít40Kučala Viktor03
Počet diváků: 5
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Žielinský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Fencl Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40686:715SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Fencl Jakub
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
5-109-573210
2.Keller Filip
Holovčák Jiří
 
 
Kutifel Josef ml.
Mejsnar František
 
 
-9-910-8 1311
3.Fencl JakubKutifel Josef ml.15-6-85-52312
4.Holovčák JiříZikmund Adam-5-10-6  0313
5.Keller FilipKaněra Jan-311-6983223
6.Bíma MiroslavMejsnar František4-77-12-92324
7.Holovčák JiříKutifel Josef ml.10-9-10-6 1325
8.Keller FilipZikmund Adam11511  3035
9.Bíma MiroslavKaněra Jan3-898 3145
10.Fencl JakubMejsnar František10-794 3155
11.Keller FilipKutifel Josef ml.-10-9-7  0356
12.Bíma MiroslavZikmund Adam-786-933266
13.Fencl JakubKaněra Jan7911  3076
14.Holovčák JiříMejsnar František-14-78-6 1377
15.Bíma MiroslavKutifel Josef ml.Ž11-1111-793287
16.Fencl JakubZikmund Adam-8-9-9  0388
17.Holovčák JiříKaněra Jan-5-7-3  0389
18.Keller FilipMejsnar František-9-116-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Jakub22Kutifel Josef ml.31
Holovčák Jiří04Zikmund Adam22
Keller Filip22Kaněra Jan13
Bíma Miroslav31Mejsnar František31
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Karlovarsko 2020Vrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Žielinský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:Kára Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12454:339TTC Karlovarsko 2020

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
Rýgl Vojtěch
Koubek Vojtěch
 
 
498  3010
2.Hobl Lukáš
Palkovský David
 
 
Voňka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
7-11-96-72311
3.Palkovský DavidVaculovič Libor77-99 3121
4.Žaloudík JanVoňka Jakub657  3031
5.Žák JanRýgl Vojtěch-1077-883241
6.Hobl LukášKoubek Vojtěch6-858 3151
7.Žaloudík JanVaculovič Libor748  3061
8.Žák JanVoňka Jakub325  3071
9.Hobl LukášRýgl Vojtěch-99-13373281
10.Palkovský DavidKoubek Vojtěch687  3091
11.Levora VojtěchVaculovič Libor-8-3-7  0392
12.Hobl LukášVoňka Jakub465  30102
13.Palkovský DavidRýgl Vojtěch3    10  
14.Žaloudík JanKoubek Vojtěch         
15.Hobl LukášVaculovič Libor         
16.Palkovský DavidVoňka Jakub         
17.Žaloudík JanRýgl Vojtěch         
18.Levora VojtěchKoubek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palkovský David20Vaculovič Libor12
Žaloudík Jan20Voňka Jakub03
Žák Jan20Rýgl Vojtěch02
Hobl Lukáš30Koubek Vojtěch02
Levora Vojtěch01   
Počet diváků: 14

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy