Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol M. HradištěVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Dlask Ladislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27580:556TJ Sokol M. Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Antoš Petr
 
 
Havlíček Tomáš
Hájek Michal
 
 
-109-9543210
2.Košák Vojtěch
Jamrich Robert
 
 
Hüttl Michal
Šmíd Miroslav
 
 
-612-10-11 1311
3.Jamrich RobertHavlíček Tomáš-8-87-7 1312
4.Antoš PetrŠmíd Miroslav106-611 3122
5.Stránský MichalHüttl Michal7-11-6-9 1323
6.Košák VojtěchHájek Michal977  3033
7.Antoš PetrHavlíček Tomáš-6-5-9  0334
8.Stránský MichalŠmíd Miroslav-6-85973244
9.Košák VojtěchHüttl Michal687  3054
10.Jamrich RobertHájek Michal-6-13-11  0355
11.Stránský MichalHavlíček Tomáš-5-4-5  0356
12.Košák VojtěchŠmíd Miroslav-68127 3166
13.Jamrich RobertHüttl Michal648  3076
14.Antoš PetrHájek Michal86-66 3186
15.Košák VojtěchHavlíček Tomáš-8768 3196
16.Jamrich RobertŠmíd Miroslav86-711 31106
17.Antoš PetrHüttl Michal         
18.Stránský MichalHájek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jamrich Robert22Havlíček Tomáš31
Antoš Petr21Šmíd Miroslav04
Stránský Michal12Hüttl Michal12
Košák Vojtěch40Hájek Michal12
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p/BezdězemVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Kaňka Luděk st.
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Balcar Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8423:303TTC Bělá p/Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Žáček Josef
Jirásek Jiří
 
 
488  3010
2.Balog Roland
Kapras Karel
 
 
Levenec Petr
Veselý Milan
 
 
947  3020
3.Kapras KarelVeselý Milan1197  3030
4.Vavák PavelJirásek Jiří876  3040
5.Glogar JaroslavLevenec Petr958  3050
6.Balog RolandŽáček Josef639  3060
7.Vavák PavelVeselý Milan-96-6-9 1361
8.Glogar JaroslavJirásek Jiří1055  3071
9.Balog RolandLevenec Petr856  3081
10.Kapras KarelŽáček Josef-76-66-82382
11.Glogar JaroslavVeselý Milan6-104-293292
12.Balog RolandJirásek Jiří226  30102
13.Kapras KarelLevenec Petr         
14.Vavák PavelŽáček Josef         
15.Balog RolandVeselý Milan         
16.Kapras KarelJirásek Jiří         
17.Vavák PavelLevenec Petr         
18.Glogar JaroslavŽáček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kapras Karel11Veselý Milan12
Vavák Pavel11Jirásek Jiří03
Glogar Jaroslav30Levenec Petr02
Balog Roland30Žáček Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Hampejs Vladislav
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Svěchota Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30640:553SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Tauš Jiří
 
 
Plachý Ladislav
Podrazil Václav
 
 
-85815 3110
2.Čížek Jiří
Matas Jan
 
 
Beran Matěj
Khalaila Adam
 
 
-4-98-5 1311
3.Beneš JiříBeran Matěj-9-888-102312
4.Tauš JiříPodrazil Václav-85107 3122
5.Matas JanKhalaila Adam-612-6-10 1323
6.Čížek JiříPlachý Ladislav73-3-613233
7.Tauš JiříBeran Matěj-6-4-9  0334
8.Matas JanPodrazil Václav746  3044
9.Čížek JiříKhalaila Adam568  3054
10.Beneš JiříPlachý Ladislav-9-2-7  0355
11.Matas JanBeran Matěj-9-54-10 1356
12.Čížek JiříPodrazil VáclavWO    3066
13.Beneš JiříKhalaila Adam894  3076
14.Tauš JiříPlachý Ladislav-5-22-7 1377
15.Čížek JiříBeran Matěj8-97-983287
16.Beneš JiříPodrazil VáclavWO    3097
17.Tauš JiříKhalaila AdamŽ12-105-4-102398
18.Matas JanPlachý Ladislav963  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jiří12Beran Matěj31
Tauš Jiří13Podrazil Václav02
Matas Jan22Khalaila Adam22
Čížek Jiří30Plachý Ladislav22
WO20WO02
hráč hostů Podrazil 2xWO-zdravotní problémy



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Nedoma Jiří
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Burda Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24571:526SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
Kuba Miloslav
Kadavý Ondřej
 
 
69-10-163210
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Zábranský Josef
Vrba Jan
 
 
610-310 3120
3.Novák LiborVrba Jan-77-6-5 1321
4.Dvořák Milan ml.Zábranský Josef-3-8-9  0322
5.Ullman MiloslavKuba Miloslav57-1111 3132
6.Líska TomášKadavý Ondřej8-819 3142
7.Dvořák Milan ml.Vrba Jan68-7-9-52343
8.Ullman MiloslavZábranský Josef-497-9-102344
9.Líska TomášKuba Miloslav473  3054
10.Novák LiborKadavý Vladimír714-98 3164
11.Ullman MiloslavVrba Jan5-91011 3174
12.Líska TomášZábranský Josef-11-511783284
13.Novák LiborKuba Miloslav77-47 3194
14.Dvořák Milan ml.Kadavý Vladimír7-92-10532104
15.Líska TomášVrba Jan87-2  21  
16.Novák LiborZábranský Josef         
17.Dvořák Milan ml.Kuba Miloslav         
18.Ullman MiloslavKadavý Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor21Vrba Jan21
Dvořák Milan ml.12Zábranský Josef21
Ullman Miloslav21Kuba Miloslav03
Líska Tomáš30Kadavý Ondřej01
   Kadavý Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:Joneš Milan
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Havrda Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26542:526TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Blažek Martin
Chalupa Josef ml.
 
 
97-58 3110
2.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Sysel Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
9-69-1873220
3.Kodym TomášChalupa Josef ml.-43-4-10 1321
4.Slavík JanBlažek Martin-6410-783231
5.Dufek LukášSysel Pavel810-710 3141
6.Novotný PetrSysel Vojtěch-9624 3151
7.Slavík JanChalupa Josef ml.-9-7-4  0352
8.Dufek LukášBlažek Martin759  3062
9.Novotný PetrSysel Pavel-9-62593272
10.Kodym TomášSysel Vojtěch-6-5-8  0373
11.Dufek LukášChalupa Josef ml.10-7-13-6 1374
12.Novotný PetrBlažek Martin476  3084
13.Kodym TomášSysel Pavel-698-973294
14.Slavík JanSysel Vojtěch-5-4-4  0395
15.Novotný PetrChalupa Josef ml.1167  30105
16.Kodym TomášBlažek Martin         
17.Slavík JanSysel Pavel         
18.Dufek LukášSysel Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodym Tomáš12Chalupa Josef ml.31
Slavík Jan12Blažek Martin03
Dufek Lukáš21Sysel Pavel03
Novotný Petr40Sysel Vojtěch21
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Němeček Miroslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Vítková Hana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36574:609TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Havrlant Zdeněk
 
 
Rochowanski Pavel
Remunda Alexandros Matheos
 
 
-4-10-6  0301
2.Šmidt Karel
Hnik Ondřej
 
 
Rochowanski Jan
Zacharda Jáchym
 
 
85-9-1773211
3.Nedomlel LukášZacharda Jáchym6-610-7-82312
4.Tisoňů NikolaRochowanski Jan1077  3022
5.Hnik OndřejRochowanski Pavel118-5-4-132323
6.Šmidt KarelRemunda Alexandros Matheos48-117 3133
7.Tisoňů NikolaZacharda Jáchym9-65-7-62334
8.Hnik OndřejRochowanski Jan2-864 3144
9.Šmidt KarelRochowanski Pavel6712  3054
10.Nedomlel LukášRemunda Alexandros Matheos-3-6-8  0355
11.Hnik OndřejZacharda Jáchym-5-5-8  0356
12.Šmidt KarelRochowanski Jan562  3066
13.Havrlant ZdeněkRochowanski Pavel-9-3-5  0367
14.Tisoňů NikolaRemunda Alexandros Matheos-9-59-7 1368
15.Šmidt KarelZacharda Jáchym6-88-373278
16.Havrlant ZdeněkRochowanski Jan-76-8-9 1379
17.Tisoňů NikolaRochowanski Pavel-4-5-4  03710
18.Hnik OndřejRemunda Alexandros Matheos         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedomlel Lukáš02Zacharda Jáchym31
Tisoňů Nikola13Rochowanski Jan13
Hnik Ondřej12Rochowanski Pavel31
Šmidt Karel40Remunda Alexandros Matheos21
Havrlant Zdeněk02   
Počet diváků: 12
Bez pripomek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:Lokodepo LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Pusch František
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Korp Petr st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21545:487SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodým Jiří
Fabíni Marek
 
 
Smejkal Tomáš
Batthyány Tibor
 
 
-45-10-7 1301
2.Obešlo Josef ml.
Brumlich Daniel
 
 
Bradáč Petr
Smetana Josef
 
 
-7883 3111
3.Obešlo Josef ml.Smejkal Tomáš896  3021
4.Kodým JiříBradáč Petr-4-3-10  0322
5.Fabíni MarekSmetana Josef8515  3032
6.Brumlich DanielBatthyány Tibor462  3042
7.Kodým JiříSmejkal Tomáš-87-8-8 1343
8.Fabíni MarekBradáč Petr-91386 3153
9.Brumlich DanielSmetana Josef-73115 3163
10.Obešlo Josef ml.Batthyány Tibor66-311 3173
11.Fabíni MarekSmejkal Tomáš-88-37-72374
12.Brumlich DanielBradáč Petr995  3084
13.Obešlo Josef ml.Smetana Josef487  3094
14.Kodým JiříBatthyány Tibor10-7-10-4 1395
15.Brumlich DanielSmejkal Tomáš-98-96932105
16.Obešlo Josef ml.Bradáč Petr-79   11  
17.Kodým JiříSmetana Josef         
18.Fabíni MarekBatthyány Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obešlo Josef ml.30Smejkal Tomáš22
Kodým Jiří03Bradáč Petr12
Fabíni Marek21Smetana Josef03
Brumlich Daniel40Batthyány Tibor12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy