Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Radek
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Němeček Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21545:382TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Michal
Wirth Imrich
 
 

 
 
WO    3010
2.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
-58-41393220
3.Wirth ImrichWO    3030
4.Koníček MichalJírek Jan8-3-4-5 1331
5.Vašíček JanVeselský Tomáš-66-13763241
6.Flíbor ZbyněkVeselý Jan666  3051
7.Koníček MichalWO    3061
8.Vašíček JanJírek Jan-108-4763271
9.Flíbor ZbyněkVeselský Tomáš-96-4-5 1372
10.Wirth ImrichVeselý Jan-62-9-8 1373
11.Vašíček JanWO    3083
12.Flíbor ZbyněkJírek Jan59-8-9-92384
13.Wirth ImrichVeselský Tomáš10-8-9-6 1385
14.Koníček MichalVeselý Jan945  3095
15.Flíbor ZbyněkWO    30105
16.Wirth ImrichJírek Jan         
17.Koníček MichalVeselský Tomáš         
18.Vašíček JanVeselý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wirth Imrich02Jírek Jan21
Koníček Michal11Veselský Tomáš21
Vašíček Jan20Veselý Jan12
Flíbor Zbyněk12   
WO50WO05
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32608:600TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Kolařík Jan
 
 
Lukeš Marek
Marel David
 
 
-7995 3110
2.Kurka Milan
Morávek Jindřich
 
 
Hodas David
Šimonek Petr
 
 
95-3-933220
3.Kurka MilanŠimonek Petr-9-910-10 1321
4.Morávek JindřichHodas David7-1065 3131
5.Kolařík JanLukeš Marek66-810 3141
6.Novák DavidMarel David4-911-793251
7.Morávek JindřichŠimonek Petr-76-65-42352
8.Kolařík JanHodas David969  3062
9.Novák DavidLukeš Marek567  3072
10.Kurka MilanMarel David-3-6-6  0373
11.Kolařík JanŠimonek Petr8-3-9-4 1374
12.Novák DavidHodas David582  3084
13.Hrdlička PetrLukeš Marek-8-8-7  0385
14.Morávek JindřichMarel David9-5-9-3 1386
15.Novák DavidŠimonek Petr-5-4-11  0387
16.Hrdlička PetrHodas David97-5-5133297
17.Morávek JindřichLukeš Marek4-8-89332107
18.Kolařík JanMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kurka Milan02Šimonek Petr40
Morávek Jindřich22Hodas David04
Kolařík Jan21Lukeš Marek13
Novák David31Marel David21
Hrdlička Petr11   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1027:37583:630DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škalda Jan
Viesner Vojtěch
 
 
Jakubský Filip
Tesolin Riccardo
 
 
-797-483210
2.Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
7-6-8553220
3.Viesner VojtěchJakubský Filip-8913-5-82321
4.Stránský MatějRamírez Francisco-97-95-82322
5.Štieber BřetislavTesolin Riccardo-98-6-8 1323
6.Bezdíček MartinLučan Martin-6-39-9 1324
7.Stránský MatějJakubský Filip-851010 3134
8.Štieber BřetislavRamírez Francisco9-5-810-112335
9.Škalda JanTesolin Riccardo-710-67-92336
10.Viesner VojtěchLučan Martin-85-9-8 1337
11.Štieber BřetislavJakubský Filip-8-68-11 1338
12.Škalda JanRamírez Francisco-1099-1083248
13.Viesner VojtěchTesolin Riccardo-7-5114-72349
14.Stránský MatějLučan Martin10-5-8-6 13410
15.Škalda JanJakubský Filip810-610 31  
16.Viesner VojtěchRamírez Francisco         
17.Stránský MatějTesolin Riccardo         
18.Štieber BřetislavLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Viesner Vojtěch03Jakubský Filip21
Stránský Matěj12Ramírez Francisco21
Štieber Břetislav03Tesolin Riccardo30
Bezdíček Martin01Lučan Martin30
Škalda Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Fučík Martin
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Makovický Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35503:557HB Ostrov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Lukáš
Maštera Martin
 
 
Bárta Daniel
Novák Aleš
 
 
-99-3-6 1301
2.Horák Aleš
Bíla Jindřich
 
 
Mádr Miloslav
Hitzger Jakub
 
 
-8-8-6  0302
3.Maštera MartinBárta Daniel7-612-7-72303
4.Horák AlešMádr Miloslav6-849 3113
5.Bíla JindřichNovák Aleš15-5-6-5 1314
6.Musil DavidHitzger Jakub288  3024
7.Horák AlešBárta Daniel6-39-3-92325
8.Bíla JindřichMádr Miloslav9-812-773235
9.Musil DavidNovák Aleš-83-94-92336
10.Maštera MartinHitzger Jakub8-8-10-5 1337
11.Bíla JindřichBárta Daniel-6-12-9  0338
12.Musil DavidMádr Miloslav-859-1193248
13.Maštera MartinNovák Aleš-6-6-6  0349
14.Horák AlešHitzger Jakub-113-4-7 13410
15.Pečinka LukášBárta Daniel         
16.Maštera MartinMádr Miloslav         
17.Horák AlešNovák Aleš         
18.Bíla JindřichHitzger Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maštera Martin03Bárta Daniel30
Horák Aleš12Mádr Miloslav03
Bíla Jindřich12Novák Aleš30
Musil David21Hitzger Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31372:447SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
98-7-1-42301
2.Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
Nevřela Daniel
Herout Tomáš
 
 
479  3011
3.Vaculík FilipNevřela Daniel-4-9-6  0312
4.Traxler JanHerout František-8-8-6  0313
5.Kuča JanŠkopek Pavel-8-8-7  0314
6.Jeřábek VladimírHerout Tomáš-9789 3124
7.Traxler JanNevřela Daniel5-6-6-9 1325
8.Kuča JanHerout František-1-97-9 1326
9.Jeřábek VladimírŠkopek Pavel-8-9-7  0327
10.Vaculík FilipHerout Tomáš438  3037
11.Kuča JanNevřela Daniel-45-6-9 1338
12.Jeřábek VladimírHerout František-1-12-4  0339
13.Vaculík FilipŠkopek Pavel10-8-6-7 13310
14.Traxler JanHerout Tomáš686  30  
15.Jeřábek VladimírNevřela Daniel         
16.Vaculík FilipHerout František         
17.Traxler JanŠkopek Pavel         
18.Kuča JanHerout Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Filip12Nevřela Daniel30
Traxler Jan02Herout František30
Kuča Jan03Škopek Pavel30
Jeřábek Vladimír12Herout Tomáš02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Tureček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31401:476TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Juroška Ivan
 
 
Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
7-78-5-52301
2.Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-3-8-5  0302
3.Juroška IvanDospíšil Jiří ml.8-8-7-7 1303
4.Ličbinský RomanPalát Jiří ml.-9911-5-72304
5.Toufar JanAntoš Jiří7-7-5-9 1305
6.Sirbu JakubVitula Josef-729-7-72306
7.Ličbinský RomanDospíšil Jiří ml.-9-12-5  0307
8.Toufar JanPalát Jiří ml.87-127 3117
9.Sirbu JakubAntoš Jiří512-7-4-52318
10.Juroška IvanVitula Josef976  3028
11.Toufar JanDospíšil Jiří ml.-77-5-4 1329
12.Sirbu JakubPalát Jiří ml.-3-9-9  03210
13.Juroška IvanAntoš Jiří         
14.Ličbinský RomanVitula Josef         
15.Sirbu JakubDospíšil Jiří ml.         
16.Juroška IvanPalát Jiří ml.         
17.Ličbinský RomanAntoš Jiří         
18.Toufar JanVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juroška Ivan11Dospíšil Jiří ml.30
Ličbinský Roman02Palát Jiří ml.21
Toufar Jan12Antoš Jiří20
Sirbu Jakub03Vitula Josef11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy