Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:24645:580TJ AŠ Mladá Boleslav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Sedláček Jan ml.
 
 
Matějů Václav
Košťál Marek
 
 
668  3010
2.Školník Luboš
Janoušková Jitka
 
 
Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
10-69-6-112311
3.Sedláček Jan ml.Košťál Marek7-845 3121
4.Janoušková JitkaŠádek Jaroslav ml.-77-9-9 1322
5.Školník LubošPejta Petr ml.588  3032
6.Sedláček Jan st.Matějů Václav9-9-8-9 1333
7.Janoušková JitkaKošťál Marek88-13-8-62334
8.Školník LubošŠádek Jaroslav ml.9107  3044
9.Sedláček Jan st.Pejta Petr ml.4-67-11-32345
10.Sedláček Jan ml.Matějů Václav596  3055
11.Školník LubošKošťál Marek454  3065
12.Sedláček Jan st.Šádek Jaroslav ml.9-6149 3175
13.Sedláček Jan ml.Pejta Petr ml.674  3085
14.Janoušková JitkaMatějů Václav411-610 3195
15.Sedláček Jan st.Košťál MarekWO    0396
16.Sedláček Jan ml.Šádek Jaroslav ml.669  30106
17.Janoušková JitkaPejta Petr ml.6-78-7-623107
18.Školník LubošMatějů Václav7104  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jan ml.40Košťál Marek12
Janoušková Jitka13Šádek Jaroslav ml.13
Školník Luboš40Pejta Petr ml.22
Sedláček Jan st.12Matějů Václav13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29603:558Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Klíma Miroslav
 
 
Stehlík Radek
Šlambor Oldřich
 
 
-5-4-9  0301
2.Drahota Václav
Žďánský Milan
 
 
Petrus Libor
Fanta Petr
 
 
-9-10-6  0302
3.Klíma MiroslavStehlík Radek-7-8-8  0303
4.Žďánský MilanFanta Petr9-8-11-4 1304
5.Novotný MiroslavŠlambor Oldřich-65-81093214
6.Drahota VáclavPetrus Libor455  3024
7.Žďánský MilanStehlík Radek798  3034
8.Novotný MiroslavFanta Petr4135  3044
9.Drahota VáclavŠlambor Oldřich4610  3054
10.Klíma MiroslavPetrus Libor-7-8-8  0355
11.Novotný MiroslavStehlík Radek-929-10-72356
12.Drahota VáclavFanta Petr-829-883266
13.Klíma MiroslavŠlambor Oldřich-7-8-7  0367
14.Žďánský MilanPetrus Libor7-77-8-32368
15.Drahota VáclavStehlík Radek967  3078
16.Klíma MiroslavFanta Petr586  3088
17.Žďánský MilanŠlambor Oldřich54-29 3198
18.Novotný MiroslavPetrus Libor5311  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klíma Miroslav13Stehlík Radek22
Žďánský Milan22Fanta Petr13
Novotný Miroslav31Šlambor Oldřich13
Drahota Václav40Petrus Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35672:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Šádek Jiří
Smutný Vratislav
 
 
133-10-8103210
2.Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
Sajdl Vladimír
Holub Vladimír
 
 
-109-88-82311
3.Vaňousek MilanŠádek Jiří-8-9-5  0312
4.Vraník JanSajdl Vladimír-5-97623222
5.Ježek JosefHolub Vladimír887  3032
6.Vraník PavelSmutný Vratislav857  3042
7.Vraník JanŠádek Jiří913-4-9-62343
8.Ježek JosefSajdl Vladimír8611  3053
9.Vraník PavelHolub Vladimír63-910 3163
10.Vaňousek MilanSmutný Vratislav-78-119-82364
11.Ježek JosefŠádek Jiří-5-7-4  0365
12.Vraník PavelSajdl Vladimír710-59 3175
13.Vaňousek MilanHolub Vladimír-68-7-8 1376
14.Vraník JanSmutný Vratislav-695-15-72377
15.Vraník PavelŠádek Jiří9-6-76113287
16.Vaňousek MilanSajdl Vladimír-9-10-7  0388
17.Vraník JanHolub Vladimír225  3098
18.Ježek JosefSmutný Vratislav-6-4-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Milan04Šádek Jiří31
Vraník Jan22Sajdl Vladimír13
Ježek Josef22Holub Vladimír13
Vraník Pavel40Smutný Vratislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství Plazy U hadaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:47568:700TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-3-747-92301
2.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Václav
 
 
6-5-8-16 1302
3.Hodboď MartinPazderník Václav-910-8-9 1303
4.Folprecht JanVovčák Michal-9-3-0  0304
5.Běloubek RomanGinzlová Eva8-5-8-6 1305
6.Štolovský JosefPazderník Roman2-1035 3115
7.Folprecht JanPazderník Václav-0-2-4  0316
8.Běloubek RomanVovčák Michal-769-5-62317
9.Štolovský JosefGinzlová Eva-67-8523227
10.Hodboď MartinPazderník Roman9612  3037
11.Běloubek RomanPazderník Václav-5-6-11  0338
12.Štolovský JosefVovčák Michal-4-59-6 1339
13.Hodboď MartinGinzlová Eva-8-4-9  03310
14.Folprecht JanPazderník Roman-88-69-1123311
15.Štolovský JosefPazderník Václav-6-789-623312
16.Hodboď MartinVovčák Michal-4-8-11  03313
17.Folprecht JanGinzlová Eva-6-3-2  03314
18.Běloubek RomanPazderník Roman99-5-6732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hodboď Martin13Pazderník Václav40
Folprecht Jan04Vovčák Michal40
Běloubek Roman13Ginzlová Eva31
Štolovský Josef22Pazderník Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podlázky 23, Mladá Bolelslav 293 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:26638:556TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Vladimír
Zahrádka Michal
 
 
Štolovský Miloslav
Odstrčilík Tadeáš
 
 
688  3010
2.Marján Marcel
Vtelenský Luděk
 
 
Vlasáková Martina
Doubek Miroslav
 
 
-810-2-5 1311
3.Marján MarcelDoubek Miroslav477  3021
4.Zahrádka MichalŠtolovský Miloslav285  3031
5.Čermák VladimírVlasáková Martina574  3041
6.Vtelenský LuděkOdstrčilík Tadeáš8-2-99-62342
7.Zahrádka MichalDoubek Miroslav555  3052
8.Čermák VladimírŠtolovský Miloslav3-833 3162
9.Vtelenský LuděkVlasáková Martina7-107-6-112363
10.Marján MarcelOdstrčilík Tadeáš8-6-7-7 1364
11.Čermák VladimírDoubek Miroslav-84711 3174
12.Vtelenský LuděkŠtolovský Miloslav868  3084
13.Marján MarcelVlasáková Martina9-8-5-3 1385
14.Zahrádka MichalOdstrčilík Tadeáš735  3095
15.Vtelenský LuděkDoubek Miroslav-56-11-8 1396
16.Marján MarcelŠtolovský Miloslav-99-129-72397
17.Zahrádka MichalVlasáková Martina649  30107
18.Čermák VladimírOdstrčilík Tadeáš7-8-9-4 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marján Marcel13Doubek Miroslav13
Zahrádka Michal40Štolovský Miloslav13
Čermák Vladimír31Vlasáková Martina22
Vtelenský Luděk13Odstrčilík Tadeáš31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy