Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MnichoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:28668:588TTC Brandýs n.L D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Milan
Semián Richard
 
 
Novotný Miloslav
Skolil Lukáš
 
 
828  3010
2.Pelant Jiří
Svoboda Milan st.
 
 
Hejný Stanislav ml.
Kožíšek Tomáš
 
 
-10-8-7  0311
3.Pelant JiříSkolil Lukáš131-56 3121
4.Svoboda Milan st.Kožíšek Tomáš58-4-7-82322
5.Ivan MilanNovotný Miloslav544  3032
6.Semián RichardHejný Stanislav ml.-710-7-7 1333
7.Svoboda Milan st.Skolil Lukáš5912  3043
8.Ivan MilanKožíšek Tomáš1059  3053
9.Semián RichardNovotný Miloslav656  3063
10.Pelant JiříHejný Stanislav ml.510-9-7-72364
11.Ivan MilanSkolil Lukáš23-95 3174
12.Semián RichardKožíšek Tomáš554  3084
13.Pelant JiříNovotný Miloslav8113  3094
14.Svoboda Milan st.Hejný Stanislav ml.8-3-2-7 1395
15.Semián RichardSkolil Lukáš-5-489-92396
16.Pelant JiříKožíšek Tomáš-9-978-82397
17.Svoboda Milan st.Novotný Miloslav810-4-8-62398
18.Ivan MilanHejný Stanislav ml.-76-85832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelant Jiří22Skolil Lukáš13
Svoboda Milan st.13Kožíšek Tomáš22
Ivan Milan40Novotný Miloslav13
Semián Richard22Hejný Stanislav ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169, vchod ze zadní strany, od tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22652:552Sokol Velké Popovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doule Josef
Holub Pavel
 
 
Vyvial Pavel
Kuchynka Pavel
 
 
-9-1085133210
2.Hejda Karel
Hozman Luděk
 
 
David Jan
Hudečková Věra
 
 
4612  3020
3.Hejda KarelVyvial Pavel6410  3030
4.Hozman LuděkKuchynka Pavel12610  3040
5.Holub PavelDavid Jan58-46 3150
6.Doule JosefHudečková Věra-83-9983260
7.Hozman LuděkVyvial Pavel87-85 3170
8.Holub PavelKuchynka Pavel66-79 3180
9.Doule JosefDavid Jan655  3090
10.Hejda KarelHudečková Věra978  30100
11.Holub PavelVyvial Pavel7-6-5-7 13101
12.Doule JosefKuchynka Pavel834  30111
13.Hejda KarelDavid Jan-91-9-6 13112
14.Hozman LuděkHudečková Věra-4-8-9  03113
15.Doule JosefVyvial Pavel-6986 31123
16.Hejda KarelKuchynka Pavel7109  30133
17.Hozman LuděkDavid Jan-8-797532143
18.Holub PavelHudečková Věra-4-9-3  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejda Karel31Vyvial Pavel13
Hozman Luděk31Kuchynka Pavel04
Holub Pavel22David Jan13
Doule Josef40Hudečková Věra22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 375, herna U stadionu, Odolena Voda (u haly)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33601:562nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr st.
Procházka Petr ml.
 
 
Bříza Vlastislav
Jandovský Petr
 
 
697  3010
2.Hanák Michal
Procházka Michal
 
 
Michal Tomáš
Kovařík Jaromír
 
 
-4-9-7  0311
3.Hanák MichalBříza Vlastislav-66-8-11 1312
4.Procházka Petr st.Jandovský Petr-3-73-8 1313
5.Procházka Petr ml.Michal Tomáš4-353 3123
6.Procházka MichalKovařík Jaromír537  3033
7.Procházka Petr st.Bříza Vlastislav-7-8-3  0334
8.Procházka Petr ml.Jandovský Petr539  3044
9.Procházka MichalMichal Tomáš-9-45653254
10.Hanák MichalKukla Oldřich st.7-6-10-6 1355
11.Procházka Petr ml.Bříza Vlastislav1-973 3165
12.Procházka MichalJandovský Petr937  3075
13.Hanák MichalMichal Tomáš-13-59-4 1376
14.Procházka Petr st.Kukla Oldřich st.-1011-3-10 1377
15.Procházka MichalBříza Vlastislav5-63-923287
16.Hanák MichalJandovský Petr5-99-8-52388
17.Procházka Petr st.Michal Tomáš-7-4-4  0389
18.Procházka Petr ml.Kukla Oldřich st.558  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Michal04Bříza Vlastislav22
Procházka Petr st.04Jandovský Petr22
Procházka Petr ml.40Michal Tomáš22
Procházka Michal40Kovařík Jaromír01
   Kukla Oldřich st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Aero Odolena Voda DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:20668:519Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbáček Petr
Laštůvka Petr
 
 
Topol Martin
Valenta Petr
 
 
-7-8-8  0301
2.Zloch Petr
Ptáček Josef
 
 
Tkáč Jan
Topol Filip nejml.
 
 
8-788 3111
3.Laštůvka PetrTopol Martin-977-873221
4.Kotrbáček PetrValenta Petr4-786 3131
5.Srbek JanTopol Filip nejml.-910-8873241
6.Zloch PetrTkáč Jan5311  3051
7.Kotrbáček PetrTopol Martin79-10-333261
8.Ptáček JosefValenta Petr-9-89-10 1362
9.Zloch PetrTopol Filip nejml.351  3072
10.Laštůvka PetrTkáč Jan8-796 3182
11.Ptáček JosefTopol Martin-11-7-3  0383
12.Zloch PetrValenta Petr51110  3093
13.Laštůvka PetrTopol Filip nejml.788  30103
14.Kotrbáček PetrTkáč Jan127-73 31113
15.Zloch PetrTopol Martin965  30123
16.Laštůvka PetrValenta PetrWO    30133
17.Kotrbáček PetrTopol Filip nejml.554  30143
18.Ptáček JosefTkáč Jan8-796 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laštůvka Petr30Topol Martin13
Kotrbáček Petr40Valenta Petr12
Srbek Jan10Topol Filip nejml.04
Zloch Petr40Tkáč Jan04
Ptáček Josef12   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj VeleňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, Říčany, Masarykovo nám, u školy dolů k rybníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15547:495TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Jakub
Štěpánek Aleš
 
 
Novák Václav
Němeček Petr
 
 
567  3010
2.Černý Roman
Plíhal Martin
 
 
Šilhán Rudolf ml.
Malý Jaroslav
 
 
367  3020
3.Šafařík JakubMalý Jaroslav899  3030
4.Černý RomanNovák Václav98-78 3140
5.Štěpánek AlešŠilhán Rudolf ml.989  3050
6.Plíhal MartinNěmeček Petr868  3060
7.Černý RomanMalý Jaroslav568  3070
8.Štěpánek AlešNovák Václav8106  3080
9.Plíhal MartinŠilhán Rudolf ml.5-5-67123290
10.Šafařík JakubNěmeček Petr489  30100
11.Štěpánek AlešMalý Jaroslav-8-7-10  03101
12.Plíhal MartinNovák Václav10911  30111
13.Šafařík JakubŠilhán Rudolf ml.-59-11-8 13112
14.Černý RomanNěmeček Petr898  30122
15.Plíhal MartinSládek Daniel874  30132
16.Šafařík JakubNovák Václav896  30142
17.Černý RomanŠilhán Rudolf ml.WO    03143
18.Štěpánek AlešNěmeček PetrWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šafařík Jakub31Malý Jaroslav12
Černý Roman30Novák Václav04
Štěpánek Aleš21Šilhán Rudolf ml.12
Plíhal Martin40Němeček Petr03
   Sládek Daniel01
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, Říčany, Masarykovo nám, u školy dolů k rybníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:40713:715TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míka Petr
Riedl Martin
 
 
Knor Tomáš
Šnajdr Jakub
 
 
-8779 3110
2.Dušek Zdeněk
Vitvar Milan
 
 
Dlouhý Martin
Vlček Matěj
 
 
-38-6-5 1311
3.Míka PetrDlouhý Martin69-9-9-82312
4.Vitvar MilanVlček Matěj-410-11-11 1313
5.Dušek ZdeněkŠnajdr Jakub7-68-8-92314
6.Riedl MartinKnor Tomáš5-97-983224
7.Vitvar MilanDlouhý Martin7-11-8-9 1325
8.Dušek ZdeněkVlček Matěj-979-973235
9.Riedl MartinŠnajdr Jakub-79-88-72336
10.Míka PetrKnor Tomáš511-8-9-52337
11.Dušek ZdeněkDlouhý Martin-6-9-6  0338
12.Riedl MartinVlček Matěj877  3048
13.Míka PetrŠnajdr Jakub-8656 3158
14.Mencl AdamKnor Tomáš88-3-893268
15.Riedl MartinDlouhý Martin-7-6-9  0369
16.Míka PetrVlček Matěj895  3079
17.Mencl AdamŠnajdr Jakub-445-833289
18.Dušek ZdeněkKnor Tomáš-7-687-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míka Petr22Dlouhý Martin40
Vitvar Milan02Vlček Matěj13
Dušek Zdeněk13Šnajdr Jakub22
Riedl Martin22Knor Tomáš22
Mencl Adam20   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy