Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
Mlýnek Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24682:539TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Přemysl
Kubíček Martin
 
 
Šubčík Leopold
Semela Pavel
 
 
66-8-5-82301
2.Kučera Josef
Kolaja Radomil
 
 
Ručka Vladimír
Žemba Vít
 
 
658  3011
3.Kolaja RadomilRučka Vladimír537  3021
4.Kubíček MartinŽemba Vít810-101 3131
5.Mlýnek PřemyslŠubčík Leopold948  3041
6.Kučera JosefSemela Pavel423  3051
7.Kubíček MartinRučka Vladimír335  3061
8.Mlýnek PřemyslŽemba Vít69-116 3171
9.Kučera JosefŠubčík Leopold-118-9-8 1372
10.Kolaja RadomilSemela Pavel65-10-683282
11.Mlýnek PřemyslRučka Vladimír4812  3092
12.Kučera JosefŽemba Vít-5-8-8  0393
13.Kolaja RadomilŠubčík Leopold6-51-8-92394
14.Kubíček MartinSemela Pavel101-96 31104
15.Kučera JosefRučka Vladimír764  30114
16.Kolaja RadomilŽemba Vít-86-714-723115
17.Kubíček MartinŠubčík Leopold108-63 31125
18.Mlýnek PřemyslSemela Pavel9-5-9-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolaja Radomil22Ručka Vladimír04
Kubíček Martin40Žemba Vít22
Mlýnek Přemysl31Šubčík Leopold22
Kučera Josef22Semela Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43567:664T.J. Sokol Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Adrian
Bobčík Přemysl
 
 
Horsák Radomír
Provázek David
 
 
-10106-7-122301
2.Ježek Vít
Jurásek Robin
 
 
Olšák Miroslav
Kovář Zdeněk
 
 
-5-7-9  0302
3.Jurásek RobinHorsák Radomír-10-2-7  0303
4.Bobčík PřemyslKovář Zdeněk8-95-9-82304
5.Ježek VítProvázek David-86-9-13 1305
6.Uher AdrianOlšák Miroslav-6-7-6  0306
7.Bobčík PřemyslHorsák Radomír6-89-893216
8.Ježek VítKovář Zdeněk-359-783226
9.Uher AdrianProvázek David-84-5-9 1327
10.Jurásek RobinOlšák Miroslav-9-6-6  0328
11.Ježek VítHorsák Radomír847  3038
12.Uher AdrianKovář Zdeněk11-8-13-4 1339
13.Jurásek RobinProvázek David-1-9-6  03310
14.Bobčík PřemyslOlšák Miroslav-12-10107532410
15.Uher AdrianHorsák RadomírWO    03411
16.Jurásek RobinKovář ZdeněkWO    03412
17.Bobčík PřemyslProvázek David1076  30512
18.Ježek VítOlšák Miroslav3-1154 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jurásek Robin03Horsák Radomír12
Bobčík Přemysl31Kovář Zdeněk21
Ježek Vít31Provázek David31
Uher Adrian03Olšák Miroslav22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK SlavičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:43543:623SK Slavičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculín Libor
Knébl Radovan
 
 
Machara Jiří
Šuráň Jiří
 
 
-11-3-6  0301
2.Juráň Radek
Brzokoupil Jiří
 
 
Jančařík Zbyněk
Kučera Jaroslav
 
 
-2-6118-32302
3.Knébl RadovanMachara Jiří-6-10-8  0303
4.Hráský LuděkŠuráň Jiří-43-7-3 1304
5.Zákostelský StanislavJančařík Zbyněk-911-6-9 1305
6.Juráň RadekKučera Jaroslav-1-8-9  0306
7.Kubját PetrMachara Jiří-7-6-6  0307
8.Zákostelský StanislavŠuráň Jiří2-1087 3117
9.Juráň RadekJančařík Zbyněk1-4-9-11 1318
10.Knébl RadovanKučera Jaroslav595  3028
11.Zákostelský StanislavMachara Jiří-5-7-3  0329
12.Juráň RadekŠuráň Jiří995  3039
13.Knébl RadovanJančařík Zbyněk-10-7-8  03310
14.Kubját PetrKučera Jaroslav-3-9-8  03311
15.Juráň RadekMachara Jiří1015-6-6-723312
16.Knébl RadovanŠuráň Jiří9-71-6-823313
17.Kubját PetrJančařík Zbyněk-4-596-623314
18.Zákostelský StanislavKučera JaroslavWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knébl Radovan13Machara Jiří40
Hráský Luděk01Šuráň Jiří22
Zákostelský Stanislav12Jančařík Zbyněk40
Juráň Radek13Kučera Jaroslav21
Kubját Petr03   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ST Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1234:42699:697TJ ST Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocourek Tomáš
Mich Pavel
 
 
Kostka Matěj
Beníček Hynek
 
 
6-109-9-112301
2.Mišurec Tomáš
Tlach Petr
 
 
Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
-10-106-4 1302
3.Mišurec TomášKostka Matěj-87-99-82303
4.Kocourek Tomᚊopík Marek-8-54-8 1304
5.Mich PavelBeníček Hynek-8-596-102305
6.Tlach PetrMahdal Václav-12-78-7 1306
7.Kocourek TomášKostka Matěj-8-9-9  0307
8.Mich PavelŠopík Marek96-97 3117
9.Tlach PetrBeníček Hynek-3108-7-42318
10.Mišurec TomášMahdal Václav24-75 3128
11.Mich PavelKostka Matěj6-4-5593238
12.Tlach PetrŠopík Marek-6-3124-92339
13.Mišurec TomášBeníček Hynek8-10-49133249
14.Kocourek TomášMahdal Václav939  3059
15.Tlach PetrKostka Matěj-9-965-623510
16.Mišurec Tomᚊopík Marek-411-10-5 13511
17.Kocourek TomášBeníček HynekWO    30611
18.Mich PavelMahdal Václav-9-8-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mišurec Tomáš22Kostka Matěj31
Kocourek Tomáš12Šopík Marek31
Mich Pavel22Beníček Hynek21
Tlach Petr04Mahdal Václav22
WO10WO01
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín AVrchní
rozhodčí:
Kubík Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:Kubík Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična Zakladni skoly" Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29624:625T.J. Sokol Vsetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zgabaj Miroslav
Kubík Josef
 
 
Ovesný Vratislav
Dufek Filip
 
 
11-8-10-11 1301
2.Bártek Dušan
Kostka Jindřich
 
 
Březina Radovan
Račák Filip
 
 
10-81-883211
3.Zgabaj MiroslavOvesný Vratislav-678-1093221
4.Bártek DušanDufek Filip-5-781043231
5.Kubík JosefBřezina Radovan-7-89-8 1332
6.Tydlačková SimonaRačák Filip1010-78 3142
7.Bártek DušanOvesný Vratislav11915  3052
8.Kubík JosefDufek Filip78-125 3162
9.Tydlačková SimonaBřezina Radovan656  3072
10.Zgabaj MiroslavRačák FilipWO    0373
11.Kubík JosefOvesný Vratislav486  3083
12.Tydlačková SimonaDufek Filip634  3093
13.Zgabaj MiroslavBřezina RadovanWO    0394
14.Bártek DušanRačák Filip136-88 31104
15.Tydlačková SimonaOvesný Vratislav14-773 31114
16.Zgabaj MiroslavDufek FilipWO    03115
17.Bártek DušanBřezina Radovan46-86 31125
18.Kubík JosefRačák Filip-117-37-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zgabaj Miroslav10Ovesný Vratislav04
Bártek Dušan40Dufek Filip03
Kubík Josef22Březina Radovan12
Tydlačková Simona40Račák Filip12
WO03WO30
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín BVrchní
rozhodčí:
Orság Erik
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:25743:616Orel Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík David
Orság Erik
 
 
Volák Marek
Velan Martin
 
 
6109  3010
2.Fojtík Tomáš
Hochfelder Tomáš
 
 
Smištíková Dana
Nožička Jiří
 
 
77-12-1183220
3.Krejčiřík DavidVelan Martin456  3030
4.Šaur DavidSmištíková Dana-10645 3140
5.Orság ErikNožička Jiří459  3050
6.Fojtík TomášVolák Marek6-659 3160
7.Šaur DavidVelan Martin-7386 3170
8.Orság ErikSmištíková Dana-895-963280
9.Fojtík TomášNožička Jiří899  3090
10.Hochfelder TomášVolák Marek8-7169 31100
11.Orság ErikVelan Martin78-83 31110
12.Fojtík TomášSmištíková Dana118-11-81032120
13.Hochfelder TomášNožička Jiří-7-6-6  03121
14.Šaur DavidVolák Marek9-9-67232131
15.Fojtík TomášVelan Martin-7535 31141
16.Hochfelder TomášSmištíková Dana8-73-7-523142
17.Šaur DavidNožička Jiří-5-4101-823143
18.Orság ErikVolák Marek76-9-9932153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčiřík David10Velan Martin04
Šaur David31Smištíková Dana13
Orság Erik40Nožička Jiří22
Fojtík Tomáš40Volák Marek04
Hochfelder Tomáš12   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy