Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice DVrchní
rozhodčí:
Jelínek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:22718:563TJ Jiskra Otrokovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Václav
Černohous Jan
 
 
Turzík Vlastimil
Tomanec Lukáš
 
 
-3-1038-82301
2.Mareš Lukáš
Jelínek Petr
 
 
Lekeš Roman
Janča Tomáš
 
 
4-79-993211
3.Mareš LukášTurzík Vlastimil67-3-9103221
4.Jelínek PetrLekeš Roman-964-6-82322
5.Janečka VáclavTomanec Lukáš1066  3032
6.Černohous JanJanča Tomáš38-1110 3142
7.Jelínek PetrTurzík Vlastimil6-197 3152
8.Janečka VáclavLekeš Roman-9-73-9 1353
9.Černohous JanTomanec Lukáš54-78 3163
10.Mareš LukášJanča Tomáš855  3073
11.Janečka VáclavTurzík Vlastimil839  3083
12.Černohous JanLekeš Roman749  3093
13.Mareš LukášTomanec Lukáš-83-109432103
14.Jelínek PetrJanča Tomáš447  30113
15.Černohous JanTurzík Vlastimil-3119-9332123
16.Mareš LukášLekeš Roman9-7138 31133
17.Jelínek PetrTomanec Lukáš9-5510 31143
18.Janečka VáclavJanča TomášWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Lukáš40Turzík Vlastimil04
Jelínek Petr31Lekeš Roman22
Janečka Václav21Tomanec Lukáš04
Černohous Jan40Janča Tomáš03
WO10WO01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21666:540KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borýsek Jiří
Fibichr Zdeněk
 
 
Pospíšek Karel
Schuster Tomáš
 
 
68-8-9103210
2.Čaník Tomáš
Salát Jan
 
 
Fanta Marek st.
Šmíd Václav
 
 
-66-83-52311
3.Čaník TomášFanta Marek st.96-7-773221
4.Salát JanŠmíd Václav7-88-10-82322
5.Fibichr ZdeněkSchuster Tomáš327  3032
6.Borýsek JiříPospíšek Karel249  3042
7.Salát JanFanta Marek st.7-12-6-12 1343
8.Fibichr ZdeněkŠmíd Václav667  3053
9.Borýsek JiříSchuster Tomáš2-778 3163
10.Čaník TomášPospíšek Karel697  3073
11.Fibichr ZdeněkFanta Marek st.5-109-1093283
12.Borýsek JiříŠmíd Václav854  3093
13.Čaník TomášSchuster Tomáš9-995 31103
14.Salát JanPospíšek Karel-4666 31113
15.Borýsek JiříFanta Marek st.721  30123
16.Čaník Tomᚊmíd Václav879  30133
17.Salát JanSchuster Tomáš1166  30143
18.Fibichr ZdeněkPospíšek KarelWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čaník Tomáš40Fanta Marek st.13
Salát Jan22Šmíd Václav13
Fibichr Zdeněk30Schuster Tomáš04
Borýsek Jiří40Pospíšek Karel03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40568:680TJ Sokol Kostelec-Zlín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
Rychlík Ivan
Šerý Ondřej
 
 
-788-1083210
2.Hlobil Stanislav
Dědič Michal
 
 
Svoboda David
Dvořák Jakub
 
 
-78-4-4 1311
3.Dědič MichalRychlík Ivan-8-6-3  0312
4.Hlobil StanislavSvoboda David-84-10-4 1313
5.Zachoval LiborŠerý Ondřej-6-7-8  0314
6.Liška LiborDvořák Jakub12-9-3893224
7.Hlobil StanislavRychlík Ivan108-57 3134
8.Zachoval LiborSvoboda David77-85 3144
9.Liška LiborŠerý Ondřej-107109 3154
10.Dědič MichalDvořák Jakub9-99-9-42355
11.Zachoval LiborRychlík Ivan-7-8-3  0356
12.Liška LiborSvoboda David998  3066
13.Dědič MichalŠerý Ondřej109-9-6-42367
14.Hlobil StanislavDvořák Jakub9-7-7-7 1368
15.Liška LiborRychlík Ivan-10-7-4  0369
16.Dědič MichalSvoboda David-7-8-8  03610
17.Hlobil StanislavŠerý Ondřej10811  30710
18.Zachoval LiborDvořák JakubWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dědič Michal04Rychlík Ivan31
Hlobil Stanislav22Svoboda David22
Zachoval Libor12Šerý Ondřej22
Liška Libor31Dvořák Jakub21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BojkoviceVrchní
rozhodčí:
Urbánek Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43563:618TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějík Richard
Urbánek Jaroslav
 
 
Janečka Bronislav
Solař Martin
 
 
-556-873210
2.Martinec Radek
Urbánek Jan ml.
 
 
Vidlář Pavel
Ondrašík Petr
 
 
-5-6-4  0311
3.Urbánek Jan ml.Vidlář Pavel-7-8-7  0312
4.Matějík RichardSolař Martin-46-4-5 1313
5.Martinec RadekOndrašík Petr-9-9-10  0314
6.Urbánek JaroslavJanečka Bronislav-64911 3124
7.Matějík RichardVidlář Pavel8-7109 3134
8.Martinec RadekSolař Martin-55-8-6 1335
9.Urbánek JaroslavOndrašík Petr-10-10910-82336
10.Urbánek Jan ml.Janečka Bronislav-3-11105-92337
11.Martinec RadekVidlář Pavel-9-9-8  0338
12.Urbánek JaroslavSolař Martin-55-63-82339
13.Urbánek Jan ml.Ondrašík Petr-58-5-4 13310
14.Matějík RichardJanečka Bronislav-108-8-10 13311
15.Urbánek JaroslavVidlář PavelWO    30411
16.Urbánek Jan ml.Solař Martin-6-7-9  03412
17.Matějík RichardOndrašík PetrWO    30512
18.Martinec RadekJanečka BronislavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Jan ml.04Vidlář Pavel21
Matějík Richard12Solař Martin40
Martinec Radek03Ondrašík Petr30
Urbánek Jaroslav12Janečka Bronislav21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DrslaviceVrchní
rozhodčí:
Kryštof Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veletiny 218Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30691:630TJ Drslavice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemánek Tomáš
Blažek Dominik
 
 
Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
8-7-8-8 1301
2.Bičan Miroslav
Kubeš Čeněk
 
 
Mokrý Filip
Rašík David
 
 
7109  3011
3.Blažek DominikGazdoš Zdeněk-9-3-7  0312
4.Kubeš ČeněkMokrý Filip-9254 3122
5.Bičan MiroslavRašík David8115  3032
6.Zemánek TomášGazdoš Dominik-79-8873242
7.Kubeš ČeněkGazdoš Zdeněk7-1120-863252
8.Bičan MiroslavMokrý Filip-53103 3162
9.Zemánek TomášRašík David109-74 3172
10.Blažek DominikGazdoš Dominik-6-811-6 1373
11.Bičan MiroslavGazdoš Zdeněk8-8-8543283
12.Zemánek TomášMokrý Filip-12-92-7 1384
13.Blažek DominikRašík David69-6-793294
14.Kubeš ČeněkGazdoš Dominik4811  30104
15.Zemánek TomášGazdoš Zdeněk10-6-4-6 13105
16.Blažek DominikMokrý Filip-7-46-11 13106
17.Kubeš ČeněkRašík David543  30116
18.Bičan MiroslavGazdoš Dominik-7599 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Dominik13Gazdoš Zdeněk22
Kubeš Čeněk40Mokrý Filip22
Bičan Miroslav40Rašík David04
Zemánek Tomáš22Gazdoš Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BíloviceVrchní
rozhodčí:
Šiller Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná nad VláříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33605:619ST Bílovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiller Jan
Blaha Jan
 
 
Doležel Tomáš st.
Kostrhůn Tomáš
 
 
-688-973210
2.Fibichr Petr
Zavadil Antonín
 
 
Fojtík Petr
Trčka Petr
 
 
-6812-7-62311
3.Blaha JanFojtík Petr-97610 3121
4.Fibichr PetrKostrhůn Tomáš996  3031
5.Šiller JanTrčka Petr895  3041
6.Zavadil AntonínDoležel Tomáš st.2114  3051
7.Fibichr PetrFojtík Petr-11-9-9  0352
8.Šiller JanKostrhůn Tomáš-6-6-10  0353
9.Zavadil AntonínTrčka Petr8-5-8-7 1354
10.Blaha JanDoležel Tomáš st.129-4-973264
11.Šiller JanFojtík Petr-133-6553274
12.Zavadil AntonínKostrhůn Tomáš9211  3084
13.Blaha JanTrčka Petr-59-6-7 1385
14.Fibichr PetrDoležel Tomáš st.-94-7753295
15.Zavadil AntonínFojtík Petr5109  30105
16.Blaha JanKostrhůn Tomáš-3-7-6  03106
17.Fibichr PetrTrčka Petr-7-7-9  03107
18.Šiller JanDoležel Tomáš st.WO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blaha Jan22Fojtík Petr13
Fibichr Petr22Kostrhůn Tomáš22
Šiller Jan21Trčka Petr31
Zavadil Antonín31Doležel Tomáš st.03
WO01WO10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy