Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - Svinov DVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18500:338SK - Svinov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chovanec Pavel
Zapletal František
 
 
Havrlant Jaromír
Kratochvíl Roman
 
 
-10-7-10  0301
2.Turay Tomáš
Milkov Tomáš
 
 
Kelnar Miroslav
 
 
WO    3011
3.Milkov TomášHavrlant Jaromír-95-4-9 1312
4.Chovanec PavelKratochvíl Roman589  3022
5.Zapletal FrantišekWO    3032
6.Turay TomášKelnar Miroslav463  3042
7.Chovanec PavelHavrlant Jaromír-7-9-9  0343
8.Zapletal FrantišekKratochvíl Roman-7878 3153
9.Turay TomášWO    3063
10.Milkov TomášKelnar Miroslav8-388 3173
11.Zapletal FrantišekHavrlant Jaromír8-7-711-72374
12.Turay TomášKratochvíl Roman8-7-7343284
13.Milkov TomášWO    3094
14.Chovanec PavelKelnar Miroslav5-88-8432104
15.Turay TomášHavrlant Jaromír-8-7   02  
16.Milkov TomášKratochvíl Roman         
17.Chovanec Pavel         
18.Zapletal FrantišekKelnar Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Milkov Tomáš11Havrlant Jaromír30
Chovanec Pavel21Kratochvíl Roman03
Zapletal František11Kelnar Miroslav03
Turay Tomáš20   
WO40WO04
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ropice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35675:661TJ Sokol Ropice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ogrocki Tomáš
Benesz Radomír
 
 
Spiel Petr
Velička Martin
 
 
-974-853210
2.Boszczyk Petr
Dočkálek Tomáš
 
 
Petr Jaromír
Veličková Petra
 
 
-311-7993220
3.Boszczyk PetrSpiel Petr-7-9-8  0321
4.Dočkálek TomášVelička Martin6-2-10-7 1322
5.Ogrocki TomášVeličková Petra573  3032
6.Benesz RadomírPetr Jaromír-10774 3142
7.Dočkálek TomášSpiel Petr-711-3-6 1343
8.Ogrocki TomášVelička Martin978  3053
9.Benesz RadomírVeličková Petra769  3063
10.Boszczyk PetrPetr Jaromír9-4-8-8 1364
11.Ogrocki TomášSpiel Petr910-108 3174
12.Benesz RadomírVelička Martin-365-9103284
13.Boszczyk PetrVeličková Petra3-7-86-92385
14.Dočkálek TomášPetr Jaromír-6-7106-42386
15.Benesz RadomírSpiel Petr-968-373296
16.Boszczyk PetrVelička Martin7-3-5-9 1397
17.Dočkálek TomášVeličková Petra-6-98-5 1398
18.Ogrocki TomášPetr Jaromír-11534 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boszczyk Petr04Spiel Petr22
Dočkálek Tomáš04Velička Martin22
Ogrocki Tomáš40Veličková Petra22
Benesz Radomír40Petr Jaromír22
Po dohodě obou mužstev byl vedením zápasu pověřen vedoucí domácích Ogrocki Tomáš.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdlant CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:11426:350TTC Frýdlant C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Židek Jiří
Vaňous Jiří
 
 
Branny Daniel
Čech Jiří
 
 
876  3010
2.Maršálek Patrik
Ondračka Adam
 
 
Návrat Lubomír
Galuszka Weronika
 
 
-8-4-11  0311
3.Židek JiříBranny Daniel119-88 3121
4.Ondračka AdamGaluszka Weronika-6-9-10  0322
5.Vaňous JiříNávrat Lubomír4-1186 3132
6.Maršálek PatrikČech Jiří8-11105 3142
7.Ondračka AdamBranny Daniel-9493 3152
8.Vaňous JiříGaluszka Weronika89-46 3162
9.Maršálek PatrikNávrat Lubomír697  3072
10.Židek JiříČech Jiří8116  3082
11.Vaňous JiříBranny Daniel877  3092
12.Maršálek PatrikGaluszka Weronika888  30102
13.Židek JiříNávrat Lubomír         
14.Ondračka AdamČech Jiří         
15.Maršálek PatrikBranny Daniel         
16.Židek JiříGaluszka Weronika         
17.Ondračka AdamNávrat Lubomír         
18.Vaňous JiříČech Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Židek Jiří20Branny Daniel03
Ondračka Adam11Galuszka Weronika12
Vaňous Jiří30Návrat Lubomír02
Maršálek Patrik30Čech Jiří02
DOVZ:VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
Kurek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32669:601TJ Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jokiel Patrik
Zíka Tadeáš
 
 
Poruba Jiří
Velička Lukáš
 
 
-4-756-82301
2.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Pavlištík Břetislav
Krček Kamil
 
 
2-466 3111
3.Skácelík RichardKrček Kamil-12-87643221
4.Zíka TadeášVelička Lukáš452  3031
5.Jokiel PatrikPoruba Jiří-8-7-12  0332
6.Lupinski MilanPavlištík Břetislav238  3042
7.Zíka TadeášKrček Kamil-9545 3152
8.Jokiel PatrikVelička Lukáš8-10-85-32353
9.Lupinski MilanPoruba Jiří-7-105-7 1354
10.Skácelík RichardPavlištík Břetislav79-67 3164
11.Jokiel PatrikKrček Kamil7-79-12-72365
12.Lupinski MilanVelička Lukáš-7-7-7  0366
13.Skácelík RichardPoruba Jiří14-7-7793276
14.Zíka TadeášPavlištík Břetislav-77-65133286
15.Lupinski MilanKrček Kamil-9-98-8 1387
16.Skácelík RichardVelička Lukáš64-65 3197
17.Zíka TadeášPoruba Jiří6-698 31107
18.Jokiel PatrikPavlištík Břetislav-9810  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skácelík Richard40Krček Kamil22
Zíka Tadeáš40Velička Lukáš22
Jokiel Patrik03Poruba Jiří22
Lupinski Milan13Pavlištík Břetislav03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MSV StudénkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7390:287TJ Sokol Brušperk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuwirth Jaroslav
Pajak Wojciech
 
 
Vojtěšek Martin
Hrstka David
 
 
766  3010
2.Vantuch Tomáš
Janečka Martin
 
 
Žigmund Daniel
Vavřík Lukáš
 
 
-977-853220
3.Neuwirth JaroslavVojtěšek Martin566  3030
4.Janečka MartinHrstka David-78812 3140
5.Vantuch Tomᚎigmund Daniel-88-99143250
6.Pajak WojciechVavřík Lukáš999  3060
7.Janečka MartinVojtěšek Martin77-5-663270
8.Vantuch TomášHrstka David885  3080
9.Pajak WojciechŽigmund Daniel954  3090
10.Neuwirth JaroslavVavřík Lukáš532  30100
11.Vantuch TomášVojtěšek Martin         
12.Pajak WojciechHrstka David         
13.Neuwirth JaroslavŽigmund Daniel         
14.Janečka MartinVavřík Lukáš         
15.Pajak WojciechVojtěšek Martin         
16.Neuwirth JaroslavHrstka David         
17.Janečka MartinŽigmund Daniel         
18.Vantuch TomášVavřík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neuwirth Jaroslav20Vojtěšek Martin02
Janečka Martin20Hrstka David02
Vantuch Tomáš20Žigmund Daniel02
Pajak Wojciech20Vavřík Lukáš02
Počet diváků: 3
DOVZ VDD Jaroslav Neuwirth

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy