Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33 TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zápotocký Milan
Schneider Lubor
 
 
Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
     2301
2.Plutnar Stanislav
Zach Vladimír
 
 
Žatečka Ladislav
Holubec Jiří
 
 
     1302
3.Zápotocký MilanCharouzek Martin     3012
4.Schneider LuborŽatečka Ladislav     0313
5.Plutnar StanislavPeleška Jiří     3223
6.Zach VladimírHolubec Jiří     0324
7.Schneider LuborCharouzek Martin     3034
8.Plutnar StanislavŽatečka Ladislav     0335
9.Zach VladimírPeleška Jiří     2336
10.Zápotocký MilanHolubec Jiří     3046
11.Plutnar StanislavCharouzek Martin     2347
12.Zach VladimírŽatečka Ladislav     1348
13.Zápotocký MilanPeleška Jiří     3058
14.Schneider LuborHolubec Jiří     3168
15.Zach VladimírCharouzek Martin     3078
16.Zápotocký MilanŽatečka Ladislav     1379
17.Schneider LuborPeleška Jiří     3089
18.Plutnar StanislavHolubec Jiří     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zápotocký Milan31Charouzek Martin13
Schneider Lubor31Žatečka Ladislav40
Plutnar Stanislav13Peleška Jiří13
Zach Vladimír13Holubec Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice DVrchní
rozhodčí:
Woznicki Patrik
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:45567:673TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančička Petr
Krupka Martin
 
 
Spurný Antonín ml.
Cinibulk Miloš
 
 
-7-6-8  0301
2.Petržílková Eliška
Drbohlav Michal
 
 
Kotrba Petr
Sklenička Jan ml.
 
 
-8-9-9  0302
3.Drbohlav MichalSklenička Jan ml.-8-9-11  0303
4.Jančička PetrSpurný Antonín ml.-4-2-7  0304
5.Krupka MartinKotrba Petr-7-4-6  0305
6.Petržílková EliškaCinibulk Miloš-8-5-5  0306
7.Jančička PetrSklenička Jan ml.-11-58-9 1307
8.Krupka MartinSpurný Antonín ml.-4-5-6  0308
9.Petržílková EliškaKotrba Petr-6-116-11 1309
10.Drbohlav MichalŘezáč Josef568  3019
11.Krupka MartinSklenička Jan ml.109-36 3129
12.Petržílková EliškaSpurný Antonín ml.9-1277 3139
13.Drbohlav MichalKotrba Petr-5-96-4 13310
14.Jančička PetrŘezáč Josef4-7-102-923311
15.Petržílková EliškaSklenička Jan ml.7-6-5-19 13312
16.Drbohlav MichalSpurný Antonín ml.8-76-5832412
17.Jančička PetrKotrba Petr-49-3-10 13413
18.Krupka MartinŘezáč Josef-6-988832513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drbohlav Michal22Sklenička Jan ml.31
Jančička Petr04Spurný Antonín ml.22
Krupka Martin22Kotrba Petr40
Petržílková Eliška13Cinibulk Miloš10
   Řezáč Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pikron AVrchní
rozhodčí:
Brabec Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetická 1654/9, Ústí nad Labem - Střekov, 40003Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49574:695SKST Děčín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Derfl Dušan
Urban Jaroslav
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-6-9-6  0301
2.Brabec Vlastimil
Bechtold Roman
 
 
Hrodek Šimon
Novák Ondřej
 
 
-58-7-8 1302
3.Brabec VlastimilNováková Eva5-810-893212
4.Bechtold RomanKacálková Kristýna-5-8-10  0313
5.Derfl DušanHrodek Šimon-610-5-9 1314
6.Urban JaroslavNovák Ondřej10-10-11-9 1315
7.Bechtold RomanNováková Eva-6-6-6  0316
8.Derfl DušanKacálková Kristýna10-7-9-5 1317
9.Urban JaroslavHrodek Šimon4129  3027
10.Brabec VlastimilNovák Ondřej-7-6-8  0328
11.Derfl DušanNováková Eva-6-8-5  0329
12.Urban JaroslavKacálková Kristýna-6-9-6  03210
13.Brabec VlastimilHrodek Šimon-104-10-10 13211
14.Bechtold RomanNovák Ondřej-12-6-8  03212
15.Urban JaroslavNováková Eva-12-97-9 13213
16.Brabec VlastimilKacálková Kristýna-8-9-10  03214
17.Bechtold RomanHrodek Šimon9-6-88-923215
18.Derfl DušanNovák Ondřej-69-89932315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brabec Vlastimil13Nováková Eva31
Bechtold Roman04Kacálková Kristýna40
Derfl Dušan13Hrodek Šimon31
Urban Jaroslav13Novák Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malá Veleň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jedlka, Malá Veleň,, herna je v kulturním domě na návsi hned u hlavní silnice. Cestou od Děčína směrem na Benešov nad Ploučnicí je to po pravé straně, naproti je restaurace U Madony. Parkování - bezplatné - je přímo před hernou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29647:585SK Malá Veleň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scháněl Jaroslav
Štípek Martin
 
 
Smíšková Martina
Vašinová Karina
 
 
-8-8-7  0301
2.Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
Pavlík Petr
Barták Karel
 
 
1-78-7-72302
3.Hanuš PetrSmíšková Martina-6-7-7  0303
4.Scháněl JaroslavBarták Karel166-83 3113
5.Hanuš JiříVašinová Karina349  3023
6.Štípek MartinPavlík Petr787  3033
7.Scháněl JaroslavSmíšková Martina-12-13-5  0334
8.Hanuš JiříBarták Karel453  3044
9.Štípek MartinVašinová Karina67-87 3154
10.Hanuš PetrPavlík Petr7-86-573264
11.Hanuš JiříSmíšková Martina-65-7-8 1365
12.Štípek MartinBarták Karel668  3075
13.Hanuš PetrVašinová Karina824  3085
14.Scháněl JaroslavPavlík Petr-56-9883295
15.Štípek MartinSmíšková Martina9-810-41332105
16.Hanuš PetrBarták Karel-58-8-5 13106
17.Scháněl JaroslavVašinová Karina977  30116
18.Hanuš JiříPavlík Petr-11-99-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanuš Petr22Smíšková Martina31
Scháněl Jaroslav31Barták Karel13
Hanuš Jiří22Vašinová Karina04
Štípek Martin40Pavlík Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:36655:641TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanislav Pavel
Sedláček Zdeněk
 
 
Kindl Zdeněk
Komárek Jaroslav
 
 
6-76-8-52301
2.Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
Honzík Stanislav
Svrček Petr
 
 
8107  3011
3.Sedláček ZdeněkKindl Zdeněk9-3-9-9 1312
4.Vyskočil TomášKomárek Jaroslav-77-810-42313
5.Stanislav PavelHonzík Stanislav858  3023
6.Laube RobertSvrček Petr8-33-5-92324
7.Vyskočil TomášKindl Zdeněk95-810 3134
8.Stanislav PavelKomárek Jaroslav-9-96473244
9.Laube RobertHonzík Stanislav679  3054
10.Sedláček ZdeněkSvrček Petr-1069-8-42355
11.Stanislav PavelKindl Zdeněk-6-897-72356
12.Laube RobertKomárek Jaroslav-7-5-11  0357
13.Sedláček ZdeněkHonzík Stanislav138-8-9-62358
14.Vyskočil TomášSvrček Petr-8-8-8  0359
15.Laube RobertKindl Zdeněk-8-5-6  03510
16.Sedláček ZdeněkKomárek Jaroslav3-4-46-723511
17.Vyskočil TomášHonzík Stanislav10103  30611
18.Stanislav PavelSvrček PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Zdeněk04Kindl Zdeněk31
Vyskočil Tomáš22Komárek Jaroslav31
Stanislav Pavel21Honzík Stanislav13
Laube Robert13Svrček Petr30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí Bechlín CRozhodčí:Málek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37631:656SK Štětí Bechlín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Stanislav
Málek Josef
 
 
Nedoma Jiří
Jurista Josef
 
 
76-7-5103210
2.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Cedrych Milan
Cedrych Tomáš
 
 
759  3020
3.Eisnerová HedaNedoma Jiří872  3030
4.Prášilová PetraCedrych Milan5-7-108-82331
5.Málek JosefCedrych Tomáš-6-7-8  0332
6.Jonáš StanislavJurista Josef-85-9-5 1333
7.Prášilová PetraNedoma Jiří6-35-5103243
8.Málek JosefCedrych Milan87-4-5-12344
9.Jonáš StanislavCedrych Tomáš8-117-3-82345
10.Eisnerová HedaJurista Josef-12364 3155
11.Málek JosefNedoma Jiří-4-2-9  0356
12.Jonáš StanislavCedrych Milan-2-7-3  0357
13.Eisnerová HedaCedrych Tomáš9-1069 3167
14.Prášilová PetraJurista Josef108-76 3177
15.Jonáš StanislavNedoma Jiří-46-8-6 1378
16.Eisnerová HedaCedrych Milan-6-74-8 1379
17.Prášilová PetraCedrych Tomáš6107  3089
18.Málek JosefJurista Josef78-8-7-1223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisnerová Heda31Nedoma Jiří22
Prášilová Petra31Cedrych Milan40
Málek Josef04Cedrych Tomáš22
Jonáš Stanislav04Jurista Josef22
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy