Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník, PZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30690:621SSK Komorní Lhotka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Chylek Rostislav
 
 
Šigut Dalibor
Ramšák Milan
 
 
-7-84573210
2.Pagáč Zbyněk
Novák Petr
 
 
Kantor Josef
Sikora Roman
 
 
-4-7-6  0311
3.Pagáč ZbyněkKantor Josef67-9-8-92312
4.Čech JiříRamšák Milan65-127 3122
5.Novák PetrSikora Roman83-79 3132
6.Chylek RostislavŠigut Dalibor-10389 3142
7.Čech JiříKantor Josef577  3052
8.Novák PetrRamšák Milan-97-5-8 1353
9.Chylek RostislavSikora Roman10-599 3163
10.Pagáč ZbyněkŠigut Dalibor-8-10-8  0364
11.Novák PetrKantor Josef66-8-9-142365
12.Chylek RostislavRamšák Milan8-11143 3175
13.Pagáč ZbyněkSikora Roman-810-8-9 1376
14.Čech JiříŠigut Dalibor8810  3086
15.Chylek RostislavKantor Josef193  3096
16.Pagáč ZbyněkRamšák Milan-9-8-7  0397
17.Čech JiříSikora Roman7910  30107
18.Novák PetrŠigut Dalibor-989-12632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pagáč Zbyněk04Kantor Josef22
Čech Jiří40Ramšák Milan22
Novák Petr22Sikora Roman13
Chylek Rostislav40Šigut Dalibor13
Diváků : 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KrmelínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ropice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol KrmelínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36658:645Sokol Ropice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bujok Jan
Širan Jozef
 
 
Čellár Jaroslav
Zelenický Vít
 
 
666  3010
2.Palmi Ivo
Stach Jiří
 
 
Schmiedl Hostimil
Krucina Vojtěch
 
 
3-92-3-82311
3.Stach JiříKrucina Vojtěch2115  3021
4.Palmi IvoZelenický Vít637  3031
5.Širan JozefSchmiedl Hostimil89-99 3141
6.Bujok JanČellár Jaroslav7-858 3151
7.Palmi IvoKrucina Vojtěch-10-7-7  0352
8.Širan JozefZelenický Vít-7-864-82353
9.Bujok JanSchmiedl Hostimil7-99-873263
10.Stach JiříČellár Jaroslav-7-79-10 1364
11.Širan JozefKrucina Vojtěch-9-649-142365
12.Bujok JanZelenický Vít-66-94-82366
13.Stach JiříSchmiedl Hostimil-6-4-7  0367
14.Palmi IvoČellár Jaroslav-3-12-8  0368
15.Bujok JanKrucina Vojtěch6-78-993278
16.Stach JiříZelenický Vít877  3088
17.Palmi IvoSchmiedl Hostimil13-48-2-52389
18.Širan JozefČellár Jaroslav-14-2-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stach Jiří22Krucina Vojtěch22
Palmi Ivo13Zelenický Vít22
Širan Jozef13Schmiedl Hostimil22
Bujok Jan31Čellár Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kozlovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slezan Frýdek-Místek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35701:653ST Kozlovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pustka Filip
Blabla Šimon
 
 
Žvak Radomír
Klišová Alena
 
 
-10-9-9  0301
2.Tofel Antonín
Tobola Daniel
 
 
Sýkora Pavel ml.
Hrabec Tomáš
 
 
8-1078 3111
3.Blabla ŠimonHrabec Tomáš8-10-84-92312
4.Tobola DanielSýkora Pavel ml.710-6-7103222
5.Pustka FilipKlišová Alena4-84-973232
6.Tofel AntonínŽvak Radomír1038  3042
7.Tobola DanielHrabec Tomáš-8-9-7  0343
8.Pustka FilipSýkora Pavel ml.76-89 3153
9.Tofel AntonínKlišová Alena9-810-7-52354
10.Stempěn SvatoslavŽvak Radomír-7876 3164
11.Pustka FilipHrabec Tomáš78-52 3174
12.Tofel AntonínSýkora Pavel ml.37-96 3184
13.Stempěn SvatoslavKlišová Alena4-95-8-72385
14.Tobola DanielŽvak Radomír-5-8-9  0386
15.Tofel AntonínHrabec Tomáš856  3096
16.Stempěn SvatoslavSýkora Pavel ml.8-7-67932106
17.Tobola DanielKlišová Alena6-7-6-5 13107
18.Pustka FilipŽvak Radomír-795-8-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blabla Šimon01Hrabec Tomáš22
Tobola Daniel13Sýkora Pavel ml.04
Pustka Filip31Klišová Alena31
Tofel Antonín31Žvak Radomír22
Stempěn Svatoslav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JanoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SC SmiloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:33642:620TJ Janovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krauz Samuel
Pekárek David
 
 
Krmaschková Gabriela
Šulgan Ladislav
 
 
-4-7-7  0301
2.Borovský Martin
Jedlička Roman
 
 
Eschner Martin
Procházka Rudolf
 
 
-88-8-3 1302
3.Pekárek DavidKrmaschková Gabriela-5-9-5  0303
4.Krauz SamuelŠulgan Ladislav7-3-6-7 1304
5.Borovský MartinEschner Martin68-89 3114
6.Nezhoda JiříProcházka Rudolf8615  3024
7.Krauz SamuelKrmaschková Gabriela-4-6-5  0325
8.Borovský MartinŠulgan Ladislav-4-9-9  0326
9.Nezhoda JiříEschner Martin-878-733236
10.Pekárek DavidProcházka Rudolf5-65-993246
11.Borovský MartinKrmaschková Gabriela-8-981293256
12.Nezhoda JiříŠulgan Ladislav76-109 3166
13.Pekárek DavidEschner Martin254  3076
14.Krauz SamuelProcházka Rudolf11-93-963286
15.Nezhoda JiříKrmaschková Gabriela-8899 3196
16.Pekárek DavidŠulgan Ladislav-77-94-62397
17.Krauz SamuelEschner Martin643  30107
18.Borovský MartinProcházka Rudolf76-27 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pekárek David22Krmaschková Gabriela22
Krauz Samuel22Šulgan Ladislav31
Borovský Martin31Eschner Martin04
Nezhoda Jiří40Procházka Rudolf04
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol DobráVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Návsí - Milíkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ DOBRÁRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31678:613nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skarka Miroslav
Tóth Jozef
 
 
Bojko Lukáš
Walek Adrian
 
 
6-65-9-62301
2.Meca Rostislav
Bařina Lukáš
 
 
Dytko Zbigniew
Byrtus Samuel
 
 
-7-978-92302
3.Tóth JozefDytko Zbigniew66-9-8-112303
4.Skarka MiroslavByrtus Samuel-8-6-7  0304
5.Meca RostislavWalek Adrian10105  3014
6.Bařina LukášBojko Lukáš882  3024
7.Skarka MiroslavDytko Zbigniew1010-7-653234
8.Meca RostislavByrtus Samuel736  3044
9.Bařina LukášWalek Adrian-47-97-62345
10.Tóth JozefBojko Lukáš5611  3055
11.Meca RostislavDytko Zbigniew654  3065
12.Bařina LukášByrtus Samuel139-7-973275
13.Tóth JozefWalek Adrian-14-9-9  0376
14.Skarka MiroslavBojko Lukáš5-7-108-112377
15.Bařina LukášDytko Zbigniew779  3087
16.Tóth JozefByrtus Samuel-8-9-6  0388
17.Skarka MiroslavWalek Adrian9-9-6-9 1389
18.Meca RostislavBojko Lukáš834  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tóth Jozef13Dytko Zbigniew13
Skarka Miroslav13Byrtus Samuel22
Meca Rostislav40Walek Adrian31
Bařina Lukáš31Bojko Lukáš13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy