Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSVČ Don Bosco BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK VŠB-TU Ostrava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vítkovická 28, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33722:667SSVČ Don Bosco B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Jiří
Miko David
 
 
Zíka Milan
Dokoupil Jiří
 
 
10-106-483210
2.Caha Jiří
Grundza Martin
 
 
Kurial Patrik
Broskevič Jan
 
 
-11-8-7  0311
3.Caha JiříKurial Patrik547  3021
4.Zapletal JiříBroskevič Jan558  3031
5.Grundza MartinDokoupil Jiří-108-88-102332
6.Miko DavidZíka Milan-10-910973242
7.Zapletal JiříKurial Patrik69-7-883252
8.Grundza MartinBroskevič Jan-687-1043262
9.Miko DavidDokoupil Jiří-3-914-11 1363
10.Caha JiříZíka Milan-8-88-5 1364
11.Grundza MartinKurial Patrik54-6-10-82365
12.Miko DavidBroskevič Jan-7-87-10 1366
13.Caha JiříDokoupil Jiří-5441 3176
14.Zapletal JiříZíka Milan4109  3086
15.Miko DavidKurial Patrik6116  3096
16.Caha JiříBroskevič Jan8109  30106
17.Zapletal JiříDokoupil Jiří418-10-6-1023107
18.Grundza MartinZíka Milan-67-7-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Caha Jiří31Kurial Patrik13
Zapletal Jiří31Broskevič Jan13
Grundza Martin13Dokoupil Jiří31
Miko David22Zíka Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krásné PoleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36655:646TJ Sokol Krásné Pole

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stempak Lukáš
Stempak Vasil
 
 
Plhák Ondřej
Marek Martin
 
 
289  3010
2.Dyba Daniel
Mončka Petr
 
 
Havrlant Tomáš
Bódiová Milena
 
 
106-10-1023220
3.Stempak LukášPlhák Ondřej7-10115 3130
4.Mončka PetrMarek Martin-75-8-5 1331
5.Stempak VasilHavrlant Tomáš695  3041
6.Dyba DanielBódiová Milena810-6-9-132342
7.Mončka PetrPlhák Ondřej810-95 3152
8.Stempak VasilMarek Martin-7-58-6 1353
9.Dyba DanielHavrlant Tomáš757  3063
10.Stempak LukášBódiová Milena-7-14-8  0364
11.Stempak VasilPlhák Ondřej-9-88-12 1365
12.Dyba DanielMarek Martin-3-5-8  0366
13.Stempak LukášHavrlant Tomáš83-9-9-92367
14.Mončka PetrBódiová Milena-10-8-5  0368
15.Dyba DanielPlhák Ondřej8-98-823278
16.Stempak LukášMarek Martin-14-88-3 1379
17.Mončka PetrHavrlant Tomáš997  3089
18.Stempak VasilBódiová Milena-76-2-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stempak Lukáš13Plhák Ondřej13
Mončka Petr22Marek Martin40
Stempak Vasil13Havrlant Tomáš13
Dyba Daniel22Bódiová Milena40



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov DVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ B. Š. Mariánské Hory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36634:648TJ B. Š. Mariánské Hory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Lukáš
Adamec Petr
 
 
Ryška Petr
Chodurek Jiří
 
 
-49-126-52301
2.Válek Petr
Zajíc Filip
 
 
Rybář Václav
Kočí David
 
 
86-99 3111
3.Válek PetrChodurek Jiří-12-7-10  0312
4.Zajíc FilipRybář Václav-8912-953222
5.Adamec PetrRyška Petr-61-7-5 1323
6.Hrubý LukášKočí David-9-76-7 1324
7.Zajíc FilipChodurek Jiří956  3034
8.Adamec PetrRybář Václav-12-76-7 1335
9.Hrubý LukášRyška Petr-7106-2-92336
10.Válek PetrKočí David8-1298 3146
11.Adamec PetrChodurek Jiří-14-9-6  0347
12.Hrubý LukášRybář Václav13-557 3157
13.Válek PetrRyška Petr757  3067
14.Zajíc FilipKočí David-4-96-4 1368
15.Hrubý LukášChodurek Jiří13-767 3178
16.Válek PetrRybář Václav5-4-3-7 1379
17.Zajíc FilipRyška Petr555  3089
18.Adamec PetrKočí David-3-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Petr22Chodurek Jiří22
Zajíc Filip31Rybář Václav22
Adamec Petr04Ryška Petr22
Hrubý Lukáš22Kočí David31
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ProskoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VýškoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ProskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35549:580TJ Sokol Výškovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunz Martin
Sahaj Jaroslav
 
 
Kreisinger Rostislav
Kokeš Martin
 
 
-5895 3110
2.Sojka Radim
Knop Jakub
 
 
Hranická Jana
Hinšt František
 
 
10-9-4-8 1311
3.Sahaj JaroslavHranická Jana-7-89-4 1312
4.Vidlička JanHinšt František-4-4-9  0313
5.Sojka RadimKreisinger Rostislav-89-8983223
6.Kunz MartinKokeš Martin-106-11443233
7.Knop JakubHranická Jana-4-3-6  0334
8.Sojka RadimHinšt František-1-6-7  0335
9.Kunz MartinKreisinger Rostislav836  3045
10.Sahaj JaroslavKokeš Martin439  3055
11.Sojka RadimHranická Jana-47-5-8 1356
12.Kunz MartinHinšt František1567  3066
13.Sahaj JaroslavKreisinger Rostislav985  3076
14.Knop JakubKokeš Martin-9-8-9  0377
15.Kunz MartinHranická Jana7-8-9-5 1378
16.Sahaj JaroslavHinšt František-4-8-7  0379
17.Knop JakubKreisinger Rostislav-8-10-6  03710
18.Sojka RadimKokeš Martin391  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sahaj Jaroslav22Hranická Jana40
Vidlička Jan01Hinšt František31
Sojka Radim22Kreisinger Rostislav13
Kunz Martin31Kokeš Martin13
Knop Jakub03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klimkovice, Vřesinská 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:36598:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilím Stanislav
Jankovič Jan
 
 
Velký Dalibor ml.
Velký Dalibor
 
 
-879-893210
2.Bala Jiří
Merta Marek
 
 
Jurčík Petr
Jurčík Lukáš
 
 
-9-7-9  0311
3.Jankovič JanVelký Dalibor ml.-9-9-9  0312
4.Merta MarekJurčík Lukáš-897-993222
5.Bala JiříJurčík Petr-8-9-6  0323
6.Vilím StanislavBedry Jakub978  3033
7.Merta MarekVelký Dalibor ml.88-710 3143
8.Bala JiříJurčík Lukáš-6-8-7  0344
9.Vilím StanislavJurčík Petr78-69 3154
10.Jankovič JanBedry Jakub98-67 3164
11.Bala JiříVelký Dalibor ml.-6-7-5  0365
12.Vilím StanislavJurčík Lukáš-89-7-6 1366
13.Jankovič JanJurčík Petr976  3076
14.Merta MarekBedry Jakub9-878 3186
15.Vilím StanislavVelký Dalibor ml.-67-99-92387
16.Jankovič JanJurčík Lukáš-8-9-6  0388
17.Merta MarekJurčík Petr-7899 3198
18.Bala JiříBedry Jakub-6-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jankovič Jan22Velký Dalibor ml.31
Merta Marek40Jurčík Lukáš31
Bala Jiří04Jurčík Petr13
Vilím Stanislav22Bedry Jakub13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy