Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Výškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ B. Š.Mariánské Hory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Šeříkova Ostrava - VýškoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:27551:507TJ Sokol Výškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lébl Zdeněk
Mroz Jaroslav
 
 
Makovička Vladimír
Hejtmánek Adolf
 
 
7128  3010
2.Drozd Alan
Knápek Vladimír
 
 
Pokojský Čestmír
Chaleplis Christos
 
 
-8-8-7  0311
3.Drozd AlanChaleplis Christos-8-7-9  0312
4.Lébl ZdeněkPokojský Čestmír-9-3-9  0313
5.Mroz JaroslavHejtmánek Adolf443  3023
6.Knápek VladimírMakovička Vladimír3-9-68113233
7.Lébl ZdeněkChaleplis Christos-6-3-7  0334
8.Mroz JaroslavPokojský Čestmír-4-3-9  0335
9.Knápek VladimírHejtmánek Adolf847  3045
10.Drozd AlanMakovička Vladimír346  3055
11.Mroz JaroslavChaleplis Christos-4-8-8  0356
12.Knápek VladimírPokojský Čestmír9-3-4-5 1357
13.Drozd AlanHejtmánek Adolf228  3067
14.Lébl ZdeněkMakovička Vladimír478  3077
15.Knápek VladimírChaleplis Christos15-4-87-82378
16.Drozd AlanPokojský Čestmír5-765 3188
17.Lébl ZdeněkHejtmánek Adolf615  3098
18.Mroz JaroslavMakovička Vladimír7129  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drozd Alan31Chaleplis Christos40
Lébl Zdeněk22Pokojský Čestmír31
Mroz Jaroslav22Hejtmánek Adolf04
Knápek Vladimír22Makovička Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LT CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37592:634SK Vřesina LT C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustek Marek
Řepka Miroslav
 
 
Pleva Jiří
Břečka David
 
 
-6-6-7  0301
2.Kobolka Dan
Hricenko Jan
 
 
Cikryt Michal
Lotrek Kryštof
 
 
898  3011
3.Hricenko JanPleva Jiří-10-9-9  0312
4.Řepka MiroslavBřečka David-7-4-11  0313
5.Šustek MarekCikryt Michal7710  3023
6.Kobolka DanLotrek Kryštof-8-7-9  0324
7.Řepka MiroslavPleva Jiří10-7-41093234
8.Šustek MarekBřečka David10-10-7-3 1335
9.Kobolka DanCikryt Michal99-13-10-92336
10.Hricenko JanLotrek Kryštof-9-3-6  0337
11.Šustek MarekPleva Jiří2610  3047
12.Kobolka DanBřečka David5-499 3157
13.Hricenko JanCikryt Michal7-69-953267
14.Řepka MiroslavLotrek Kryštof6-7-10-9 1368
15.Kobolka DanPleva Jiří-10886 3178
16.Hricenko JanBřečka David-9497 3188
17.Řepka MiroslavCikryt Michal-7-7-5  0389
18.Šustek MarekLotrek Kryštof-8-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hricenko Jan22Pleva Jiří13
Řepka Miroslav13Břečka David22
Šustek Marek22Cikryt Michal22
Kobolka Dan22Lotrek Kryštof40
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Četmíra, Krásné Pole, Družební 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32734:671TJ Sokol Krásné Pole C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozelský Vladimír
Herold Jiří
 
 
Herman Petr
Plhák Jiří
 
 
-14548 3110
2.Prokop Radomír
Ulmann Roman
 
 
Tomalová Jana
Vojkůvka Rostislav
 
 
858  3020
3.Prokop RadomírHlista Martin-5-9-6  0321
4.Herold JiříPandularis Jan9108  3031
5.Kozelský VladimírHerman Petr37-11-973241
6.Ulmann RomanVojkůvka Rostislav-45-7-4 1342
7.Herold JiříHlista Martin-101037 3152
8.Kozelský VladimírPandularis Jan6-7-8-4 1353
9.Ulmann RomanHerman Petr-10698 3163
10.Prokop RadomírVojkůvka Rostislav574  3073
11.Kozelský VladimírHlista Martin-107-6-8 1374
12.Ulmann RomanPandularis Jan15-6-9-13 1375
13.Prokop RadomírPlhák Jiří69-815 3185
14.Herold JiříVojkůvka Rostislav-1388-9-92386
15.Ulmann RomanHlista Martin-8-5610-92387
16.Prokop RadomírPandularis Jan8-97-953297
17.Herold JiříPlhák Jiří95-98 31107
18.Kozelský VladimírVojkůvka Rostislav-72-138932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokop Radomír31Hlista Martin31
Herold Jiří31Pandularis Jan22
Kozelský Vladimír22Herman Petr02
Ulmann Roman13Vojkůvka Rostislav22
   Plhák Jiří02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSVČ Don Bosco CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:46665:724SSVČ Don Bosco C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velký Dalibor
Hrbáč Dominik
 
 
Štec Alexander
Pawlas Nikolas
 
 
95-68 3110
2.Mrázek Zdeněk
Kučera Jiří
 
 
Miko David
Srněnský Alan
 
 
964  3020
3.Kučera JiříMiko David57-6-8-102321
4.Hrbáč DominikŠtec Alexander-87-69-82322
5.Mrázek ZdeněkPawlas Nikolas-9-4-6  0323
6.Velký DaliborPawlas Leon-5-6-8  0324
7.Hrbáč DominikMiko David-7-12-8  0325
8.Mrázek ZdeněkŠtec Alexander6-9-8-9 1326
9.Velký DaliborPawlas Nikolas8-57-993236
10.Kučera JiříPawlas Leon76-8-983246
11.Mrázek ZdeněkMiko David4-7-8-6 1347
12.Velký DaliborŠtec Alexander-7-85-6 1348
13.Kučera JiříPawlas Nikolas-98-7-6 1349
14.Hrbáč DominikPawlas Leon-6-8-4  03410
15.Velký DaliborMiko David87-8-6-1023411
16.Kučera JiříŠtec Alexander-128-69-1023412
17.Hrbáč DominikPawlas Nikolas-89-78-923413
18.Mrázek ZdeněkPawlas Leon78-5-9832513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Jiří13Miko David40
Hrbáč Dominik04Štec Alexander40
Mrázek Zdeněk13Pawlas Nikolas31
Velký Dalibor13Pawlas Leon22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC TJ Baník RychvaldVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rychvald 1497Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2020 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38632:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurdin Tomáš
Patoraj Miroslav
 
 
Bittalová Kateřina
Brumla David
 
 
-118-5-5 1301
2.Čáslava Petr
Crha Břetislav
 
 
Moldřík Milan
Zavřelová Miroslava
 
 
-169-87-52302
3.Jurdin TomášBittalová Kateřina-87108 3112
4.Patoraj MiroslavBrumla David6-6-8-5 1313
5.Čáslava PetrZavřelová Miroslava-6-12-10  0314
6.Crha BřetislavMoldřík Milan-8-3-5  0315
7.Patoraj MiroslavBittalová Kateřina1054  3025
8.Čáslava PetrBrumla David-7-12-7  0326
9.Crha BřetislavZavřelová Miroslava-69-7-8 1327
10.Jurdin TomášMoldřík Milan-8567 3137
11.Čáslava PetrBittalová Kateřina79-24 3147
12.Crha BřetislavBrumla David-4-298123257
13.Jurdin TomášZavřelová Miroslava-8-79563267
14.Patoraj MiroslavMoldřík Milan-5962 3177
15.Crha BřetislavBittalová Kateřina-8-7-8  0378
16.Jurdin TomášBrumla David85-10-963288
17.Patoraj MiroslavZavřelová Miroslava11-1246 3198
18.Čáslava PetrMoldřík Milan-3-4-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jurdin Tomáš40Bittalová Kateřina13
Patoraj Miroslav31Brumla David22
Čáslava Petr13Zavřelová Miroslava22
Crha Břetislav13Moldřík Milan22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy