Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proskovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Světlovská 91/41, O.- ProskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15631:478TJ Sokol Proskovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková Markéta
Adámek Vojtěch
 
 
Kupková Petra
Válek Pavel
 
 
387  3010
2.Knop Jakub
Vidlička Jan
 
 
Faruzel Matyáš
Hořín Viktor
 
 
353  3020
3.Vidlička JanKupková Petra-7-58753230
4.Adámková MarkétaVálek Pavel-4-4-7  0331
5.Knop JakubFaruzel Matyáš-10-97813241
6.Adámek VítHořín Viktor383  3051
7.Adámková MarkétaKupková Petra878  3061
8.Knop JakubVálek Pavel646  3071
9.Adámek VítFaruzel Matyáš589  3081
10.Vidlička JanHořín Viktor386  3091
11.Knop JakubKupková Petra7109  30101
12.Adámek VítVálek Pavel89-98 31111
13.Vidlička JanFaruzel Matyáš-86-8-9 13112
14.Adámková MarkétaHořín Viktor956  30122
15.Adámek VítKupková Petra6812  30132
16.Vidlička JanVálek Pavel48-810 31142
17.Adámková MarkétaFaruzel Matyáš-1-98-7 13143
18.Knop JakubHořín Viktor5134  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vidlička Jan31Kupková Petra04
Adámková Markéta22Válek Pavel13
Knop Jakub40Faruzel Matyáš22
Adámek Vít40Hořín Viktor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice EVrchní
rozhodčí:
Merta Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LT ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35685:663TJ Sokol Radvanice-Bartovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krkoška Matyáš
Kučera Pavel
 
 
Skyba Radek
Dubnová Tereza
 
 
-667-953210
2.Hřivnová Anežka
Tanistra Martin
 
 
Duben Jiří
Heroldová Karolína
 
 
-467-793220
3.Krkoška MatyášDubnová Tereza7-7-8-8 1321
4.Kučera PavelSkyba Radek8810  3031
5.Hřivnová AnežkaHeroldová Karolína598  3041
6.Tanistra MartinDuben Jiří-7712-593251
7.Kučera PavelDubnová Tereza-8-9205-82352
8.Hřivnová AnežkaSkyba Radek-96-7-6 1353
9.Tanistra MartinHeroldová Karolína-7-6-5  0354
10.Krkoška MatyášDuben Jiří68-85 3164
11.Gregor DominikDubnová Tereza-9-9-8  0365
12.Tanistra MartinSkyba Radek-87-49-72366
13.Krkoška MatyášHeroldová Karolína812  3076
14.Kučera PavelDuben Jiří-121213 3186
15.Tanistra MartinDubnová Tereza-7-8-9  0387
16.Krkoška MatyášSkyba Radek-68-6753297
17.Kučera PavelHeroldová Karolína14-889 31107
18.Gregor DominikDuben Jiří-6-78-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krkoška Matyáš31Dubnová Tereza40
Kučera Pavel31Skyba Radek22
Hřivnová Anežka11Heroldová Karolína13
Tanistra Martin13Duben Jiří13
Gregor Dominik02   
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZengrovkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zengrova 822/1, Vítkovice, 70300 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1234:43662:695TJ Sokol Hrabůvka F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Tomáš
Pelíšek Tomáš
 
 
Molin Tomáš
Vavrečka Jiří
 
 
4-88-4-92301
2.Zbořil Zdeněk
Andrejko Jaroslav
 
 
Pilch Daniel
Plachý Lukáš
 
 
-87-3-4 1302
3.Andrejko JaroslavPlachý Lukáš8-9-77-92303
4.Zbořil ZdeněkPilch Daniel6-89-7-62304
5.Pelíšek TomášVavrečka Jiří6-7-94-92305
6.Řežáb TomášMolin Tomáš4-889 3115
7.Zbořil ZdeněkPlachý Lukáš65-8-4-52316
8.Pelíšek TomášPilch Daniel-778-6-92317
9.Řežáb TomášVavrečka Jiří5-7-4-3 1318
10.Andrejko JaroslavMolin Tomáš76-8-983228
11.Pelíšek TomášPlachý Lukáš-5-7-3  0329
12.Řežáb TomášPilch Daniel6-474 3139
13.Andrejko JaroslavVavrečka Jiří7-7-8893249
14.Zbořil ZdeněkMolin Tomáš5-5-6-9 13410
15.Řežáb TomášPlachý Lukáš-6-7-7  03411
16.Andrejko JaroslavPilch Daniel4-768 31511
17.Zbořil ZdeněkVavrečka Jiří7-8-9-5 13512
18.Pelíšek TomášMolin Tomáš784  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Andrejko Jaroslav31Plachý Lukáš40
Zbořil Zdeněk04Pilch Daniel22
Pelíšek Tomáš13Vavrečka Jiří31
Řežáb Tomáš22Molin Tomáš13
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSVČ Don Bosco DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará Bělá ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vítkovická 28, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34515:584Orel Stará Bělá E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štecová Andrea
Štecová Miroslava
 
 
Szarowski Daniel
Pšenica Vladislav
 
 
-1-6-2  0301
2.Štefela Jakub
Kotlár Robin
 
 
Kožušník Jiří
Čajčík Michal
 
 
788  3011
3.Kotlár RobinSzarowski Daniel-6-9-5  0312
4.Štefela JakubPšenica Vladislav-4-61012-42313
5.Štecová MiroslavaKožušník Jiří-10-411-9 1314
6.Štecová AndreaČajčík Michal-10-4-4  0315
7.Štefela JakubSzarowski Daniel68-116 3125
8.Štecová MiroslavaPšenica Vladislav-3-2-6  0326
9.Štecová AndreaKožušník Jiří-7-4-14  0327
10.Kotlár RobinČajčík Michal-7877 3137
11.Štecová MiroslavaSzarowski Daniel-7-8-5  0338
12.Štecová AndreaPšenica Vladislav-4-4-5  0339
13.Kotlár RobinKožušník Jiří755  3049
14.Štefela JakubČajčík Michal458  3059
15.Štecová AndreaSzarowski Daniel-7-4-11  03510
16.Kotlár RobinPšenica Vladislav1484  30610
17.Štefela JakubKožušník Jiří747  30710
18.Štecová MiroslavaČajčík Michal7-58-9832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotlár Robin31Szarowski Daniel31
Štefela Jakub31Pšenica Vladislav31
Štecová Miroslava13Kožušník Jiří22
Štecová Andrea04Čajčík Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Třebovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:50531:693Orel Třebovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Aleš
Mentznerová Beáta
 
 
Šimoňák Jindřich
Sokol Jiří
 
 
-98-7383210
2.Lazar Tomáš
Lazar Jiří
 
 
Broskevič Lumír
Pajurek Josef
 
 
6-6-6-5 1311
3.Lazar TomášZavadinka Ludevít-9-6-9  0312
4.Lazar JiříPajurek Josef-5-5-5  0313
5.Mentznerová BeátaSokol Jiří-8-9-8  0314
6.Adámek AlešBroskevič Lumír-3-3-7  0315
7.Lazar JiříZavadinka Ludevít-9-6-3  0316
8.Mentznerová BeátaPajurek Josef-7-1-5  0317
9.Adámek AlešSokol Jiří7-73-983227
10.Lazar TomášBroskevič Lumír-9-9109-62328
11.Mentznerová BeátaZavadinka Ludevít-68-7-3 1329
12.Adámek AlešŠimoňák Jindřich-77-109-923210
13.Lazar TomášSokol Jiří-79812 31310
14.Lazar JiříBroskevič Lumír-3-5-8  03311
15.Adámek AlešZavadinka Ludevít57-9-3-523312
16.Lazar Tomᚊimoňák Jindřich-88-7-8 13313
17.Lazar JiříSokol Jiří-77-6-6 13314
18.Mentznerová BeátaBroskevič Lumír-7-5-1  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Tomáš13Zavadinka Ludevít40
Lazar Jiří04Pajurek Josef20
Mentznerová Beáta04Sokol Jiří22
Adámek Aleš13Broskevič Lumír40
   Šimoňák Jindřich20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy