Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rovensko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala u ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35659:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Patrik
Vágenknecht Tomáš
 
 
Virag Miroslav
Stuchlik Jiří
 
 
359  3010
2.Stuchlík Pavel
Varečka Michal
 
 
Růžek Roman
Kadavý Šimon
 
 
-68-79-52311
3.Stuchlík PavelVirag Miroslav-4-6-8  0312
4.Kozák PatrikStuchlik Jiří3-35-563222
5.Varečka MichalRůžek Roman-89-137-82323
6.Vágenknecht TomášKadavý Šimon5810  3033
7.Kozák PatrikVirag Miroslav5610  3043
8.Varečka MichalStuchlik Jiří-78-1010-82344
9.Vágenknecht TomášRůžek Roman-4898 3154
10.Stuchlík PavelKadavý Šimon6-7-58-122355
11.Varečka MichalVirag Miroslav-6-8-8  0356
12.Vágenknecht TomášStuchlik Jiří8-888 3166
13.Stuchlík PavelRůžek Roman-47-5-4 1367
14.Kozák PatrikKadavý Šimon65-410 3177
15.Vágenknecht TomášVirag Miroslav8-888 3187
16.Stuchlík PavelStuchlik Jiří8-8-8563297
17.Kozák PatrikRůžek Roman-58-7-5 1398
18.Varečka MichalKadavý Šimon-86-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stuchlík Pavel13Virag Miroslav22
Kozák Patrik31Stuchlik Jiří13
Varečka Michal04Růžek Roman31
Vágenknecht Tomáš40Kadavý Šimon22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně Bělohrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libáň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:24704:592TJ Lázně Bělohrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Milan
Šulc Jan
 
 
Horák Vlastimil
Vaníček Jiří
 
 
-9-96583210
2.Ordáň Martin
Fejfar Zdeněk
 
 
Horák Robert
Verner Pavel
 
 
-108-8-2 1311
3.Šulc JanHorák Vlastimil9-868 3121
4.Fejfar ZdeněkVaníček Jiří8-688 3131
5.Ordáň MartinHorák Robert910-114 3141
6.Šulc MilanVerner Pavel-9-16963251
7.Fejfar ZdeněkHorák Vlastimil795  3061
8.Ordáň MartinVaníček Jiří2-6107 3171
9.Šulc MilanHorák Robert8-884 3181
10.Šulc JanVerner Pavel-5382 3191
11.Ordáň MartinHorák Vlastimil-8-10-8  0392
12.Šulc MilanVaníček Jiří997  30102
13.Šulc JanHorák Robert9210  30112
14.Fejfar ZdeněkVerner Pavel-104-10-10 13113
15.Šulc MilanHorák Vlastimil-71612 31123
16.Šulc JanVaníček Jiří287  30133
17.Fejfar ZdeněkHorák Robert-758-5-923134
18.Ordáň MartinVerner Pavel87-1015 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Jan40Horák Vlastimil13
Fejfar Zdeněk22Vaníček Jiří04
Ordáň Martin31Horák Robert13
Šulc Milan40Verner Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Hořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní areál JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:45608:713TJ Jiskra Hořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Milan
Novotný Zdeněk
 
 
Vzorek Rudolf
Kvapil Antonín
 
 
-4-4-4  0301
2.Kohut Jan
Harcuba Petr
 
 
Zelený Martin
Krejčí Vojtěch
 
 
4-9-4863211
3.Kohut JanVzorek Rudolf-5-5-8  0312
4.Novotný MilanKvapil Antonín2-4-612-42313
5.Harcuba PetrZelený Martin-9811-9-62314
6.Novotný ZdeněkKrejčí Vojtěch188  3024
7.Novotný MilanVzorek Rudolf-6-9-7  0325
8.Harcuba PetrKvapil Antonín-4-3-7  0326
9.Novotný ZdeněkZelený Martin-10-5-8  0327
10.Kohut JanKrejčí Vojtěch-16-97893237
11.Harcuba PetrVzorek Rudolf-8-9-6  0338
12.Novotný ZdeněkKvapil Antonín-4-384-42339
13.Kohut JanZelený Martin6-1112-2123249
14.Novotný MilanKrejčí Vojtěch-7699 3159
15.Novotný ZdeněkVzorek Rudolf-10-89-9 13510
16.Kohut JanKvapil Antonín-1-5-2  03511
17.Novotný MilanZelený Martin8-8-911032611
18.Harcuba PetrKrejčí Vojtěch12-5-117-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohut Jan22Vzorek Rudolf40
Novotný Milan22Kvapil Antonín40
Harcuba Petr04Zelený Martin22
Novotný Zdeněk13Krejčí Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chomutice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Miletín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nákupní středisko ChomuticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10660:376TJ Sokol Chomutice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dürschmied Jan st.
Průša Pavel
 
 
Hladký Karel
Petr Miloš
 
 
859  3010
2.Tonarová Tereza
Scháňko Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Tonarová TerezaHladký Karel87-812 3130
4.Dürschmied Jan st.Drahonínský Marek748  3040
5.Průša PavelPetr Miloš1055  3050
6.Kučera OndřejWO    3060
7.Dürschmied Jan st.Hladký Karel8-975 3170
8.Průša PavelDrahonínský Marek6610  3080
9.Kučera OndřejPetr Miloš-758-763290
10.Tonarová TerezaWO    30100
11.Průša PavelHladký Karel6-10136 31110
12.Kučera OndřejDrahonínský Marek735  30120
13.Tonarová TerezaPetr Miloš-9-67-3 13121
14.Dürschmied Jan st.WO    30131
15.Kučera OndřejHladký Karel9910  30141
16.Tonarová TerezaDrahonínský Marek477  30151
17.Dürschmied Jan st.Petr Miloš-9-8931132161
18.Průša PavelWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tonarová Tereza21Hladký Karel04
Dürschmied Jan st.30Drahonínský Marek04
Průša Pavel30Petr Miloš13
Kučera Ondřej30   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy