Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Slavík Jakub
HOSTUJÍCÍ:Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:24742:645Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jiří
Skála Richard
 
 
Huták Ondřej
Pilát Ondřej
 
 
86-57 3110
2.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Sedláček Zdeněk
Ryšavý Luděk
 
 
-6-741083220
3.Slavík JakubPilát Ondřej2-977 3130
4.Slavík OndřejHuták Ondřej9-778 3140
5.Slavík JiříSedláček Zdeněk-96-98-82341
6.Skála RichardRyšavý Luděk-87109 3151
7.Slavík OndřejPilát Ondřej998  3061
8.Slavík JiříHuták Ondřej9410  3071
9.Skála RichardSedláček Zdeněk-97-10873281
10.Slavík JakubRyšavý Luděk1099  3091
11.Slavík JiříPilát Ondřej792  30101
12.Skála RichardHuták Ondřej8-109-10-723102
13.Slavík JakubSedláček Zdeněk-7-8116-623103
14.Slavík OndřejRyšavý Luděk89-76 31113
15.Skála RichardPilát Ondřej556  30123
16.Slavík JakubHuták Ondřej58-109 31133
17.Slavík OndřejSedláček Zdeněk-77-6-7 13134
18.Slavík JiříRyšavý Luděk-13910-81232144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jakub31Pilát Ondřej04
Slavík Ondřej31Huták Ondřej13
Slavík Jiří31Sedláček Zdeněk31
Skála Richard31Ryšavý Luděk04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Křivka Jan
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28656:641Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivka Jan
Tetur Stanislav
 
 
Mikuš Josef
Baťka Stanislav
 
 
108-7-943210
2.Ponížil David
Zouhar Rudolf
 
 
Zechmeister Jan
Kováč Josef
 
 
1083  3020
3.Křivka JanMikuš Josef11-77-7103230
4.Tetur StanislavZechmeister Jan1047  3040
5.Zouhar RudolfBaťka Stanislav-10127-9-92341
6.Ponížil DavidKováč Josef11-7-8593251
7.Tetur StanislavMikuš Josef-11-7-3  0352
8.Zouhar RudolfZechmeister Jan1573  3062
9.Ponížil DavidBaťka Stanislav-71186 3172
10.Křivka JanKováč Josef996  3082
11.Zouhar RudolfMikuš Josef-7-88-6 1383
12.Ponížil DavidZechmeister JanWO    0384
13.Křivka JanBaťka Stanislav-8-49253294
14.Tetur StanislavKováč Josef7511  30104
15.Ponížil DavidMikuš JosefWO    03105
16.Křivka JanZechmeister Jan10-1098 31115
17.Tetur StanislavBaťka Stanislav62-10-7832125
18.Zouhar RudolfKováč Josef-11989 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křivka Jan40Mikuš Josef21
Tetur Stanislav31Zechmeister Jan03
Zouhar Rudolf22Baťka Stanislav13
Ponížil David20Kováč Josef04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Šalášek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19657:559SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Fiedor Marek
Ševela František
 
 
-6-7-5  0301
2.Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
Krátký Milan
Zítka Karel
 
 
857  3011
3.Pinkas VáclavŠevela František1084  3021
4.Sláma AdamFiedor Marek-7-8107-72322
5.Šalášek JiříZítka Karel810-106 3132
6.Prokeš ZdeněkKrátký Milan76-87 3142
7.Sláma AdamŠevela František-16118-293252
8.Šalášek JiříFiedor Marek1019  3062
9.Prokeš ZdeněkZítka Karel5-1067 3172
10.Pinkas VáclavKrátký Milan-310108 3182
11.Šalášek JiříŠevela František7910  3092
12.Prokeš ZdeněkFiedor Marek689  30102
13.Pinkas VáclavZítka Karel3-33-7932112
14.Sláma AdamKrátký Milan-5-7-7  03113
15.Prokeš ZdeněkŠevela František278  30123
16.Pinkas VáclavFiedor Marek-2656 31133
17.Sláma AdamZítka Karel-96105 31143
18.Šalášek JiříKrátký Milan1087  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav40Ševela František04
Sláma Adam22Fiedor Marek13
Šalášek Jiří40Zítka Karel04
Prokeš Zdeněk40Krátký Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Frömmel Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39631:659TJ Jevišovka-Drnholec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Leoš
Sýkora Daniel
 
 
Hanák Zdeněk
Švejda Alois
 
 
-9-6-8  0301
2.Citterbard Oldřich
Frömmel Zdeněk
 
 
Filip Bohumír
Lorenc Miroslav
 
 
-9-669123211
3.Frömmel ZdeněkFilip Bohumír981  3021
4.Hrnčíř LeošŠvejda Alois-7-8-6  0322
5.Sýkora DanielLorenc Miroslav9-757 3132
6.Citterbard OldřichHanák Zdeněk109-9-1083242
7.Hrnčíř LeošFilip Bohumír9-6-79-102343
8.Sýkora DanielŠvejda Alois-10338 3153
9.Citterbard OldřichLorenc Miroslav5-10-9-7 1354
10.Frömmel ZdeněkHanák Zdeněk-91014-9-62355
11.Sýkora DanielFilip Bohumír84-810 3165
12.Citterbard OldřichŠvejda Alois31010  3075
13.Frömmel ZdeněkLorenc Miroslav10-69-613285
14.Hrnčíř LeošHanák Zdeněk7-4-6-6 1386
15.Citterbard OldřichFilip Bohumír-8-8-7  0387
16.Frömmel ZdeněkŠvejda Alois-5-7-8  0388
17.Hrnčíř LeošLorenc Miroslav-6-7-6  0389
18.Sýkora DanielHanák Zdeněk-9-6-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frömmel Zdeněk22Filip Bohumír22
Hrnčíř Leoš04Švejda Alois22
Sýkora Daniel31Lorenc Miroslav22
Citterbard Oldřich22Hanák Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31622:643Sokol Křepice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Rygl Ondřej
 
 
Polášek Michal
Němeček Radek
 
 
996  3010
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Maněk Marek
Tomek Jan
 
 
948  3020
3.Papež RadekPolášek Michal-778-1083230
4.Sedláček AlešNěmeček Radek6-813-4-62331
5.Rygl OndřejManěk Marek6-695 3141
6.Novotný PavelTomek Jan9108  3051
7.Sedláček AlešPolášek Michal711-88 3161
8.Rygl OndřejNěmeček Radek-9-5-6  0362
9.Novotný PavelManěk Marek-6-612-6 1363
10.Papež RadekTomek Jan-12-10-12  0364
11.Rygl OndřejPolášek Michal-11894 3174
12.Novotný PavelNěmeček Radek-77-3-4 1375
13.Papež RadekManěk Marek-89-7-2 1376
14.Sedláček AlešTomek Jan5813  3086
15.Novotný PavelPolášek Michal9611  3096
16.Zástěra LiborNěmeček Radek-7-9-7  0397
17.Sedláček AlešManěk Marek-8-58-2 1398
18.Rygl OndřejTomek Jan-379-6732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Papež Radek12Polášek Michal04
Sedláček Aleš22Němeček Radek40
Rygl Ondřej31Maněk Marek31
Novotný Pavel22Tomek Jan13
Zástěra Libor01   
střídání domácích



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Bačovský David
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37675:707Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
-8910-443210
2.Bačovský David
Horák Radek
 
 
Vaculík František
Sýkora Marek
 
 
8-911-1083220
3.Horák RadekSýkora Marek-9-9-5  0321
4.Čulen VlastimilVaculík František-2-10-7  0322
5.Bačovský DavidLukša Břetislav10411  3032
6.Kolínek VladimírSirbu Jan-12-89-9 1333
7.Čulen VlastimilSýkora Marek-4-1-5  0334
8.Bačovský DavidVaculík František811-3-853244
9.Kolínek VladimírLukša Břetislav-655-5-92345
10.Horák RadekSirbu Jan-3-77-8 1346
11.Bačovský DavidSýkora Marek7-369 3156
12.Kolínek VladimírNovosad Jiří3610  3066
13.Horák RadekLukša Břetislav-8914-883276
14.Čulen VlastimilSirbu Jan-898-7103286
15.Kolínek VladimírSýkora Marek73-8-5-132387
16.Horák RadekNovosad Jiří1057  3097
17.Čulen VlastimilLukša Břetislav9-4-4-6 1398
18.Bačovský DavidSirbu Jan-610-910632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Radek22Sýkora Marek31
Čulen Vlastimil13Vaculík František11
Bačovský David40Lukša Břetislav22
Kolínek Vladimír13Sirbu Jan22
   Novosad Jiří02
Střídání Novosad Jiří za Vaculík František

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy