Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tvrdonice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38501:609Sokol Tvrdonice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huták Ondřej
Pilát Ondřej
 
 
Hasil Josef
Chrástek Tomáš
 
 
897  3010
2.Svoboda Aleš
Hutáková Pavla nejml.
 
 
Gajdošek Bronislav
Tuček Miroslav
 
 
9-8-8-6 1311
3.Huták OndřejGajdošek Bronislav-777-9-72312
4.Pilát OndřejHasil Josef-7-6-6  0313
5.Hutáková Pavla nejml.Chrástek Tomáš-913-9-13 1314
6.Svoboda AlešTuček Miroslav510-97 3124
7.Pilát OndřejGajdošek Bronislav-58-6-6 1325
8.Hutáková Pavla nejml.Hasil Josef-9-9-3  0326
9.Svoboda AlešChrástek Tomáš6-5-8-3 1327
10.Huták OndřejTuček Miroslav887  3037
11.Bedřichová EmaGajdošek Bronislav-4-4-4  0338
12.Svoboda AlešHasil JosefWO    0339
13.Huták OndřejChrástek Tomáš-14-9-6  03310
14.Pilát OndřejTuček Miroslav6108  30410
15.Svoboda AlešGajdošek BronislavWO    03411
16.Huták OndřejLáníček Vítězslav563  30511
17.Pilát OndřejChrástek Tomáš139-63 31611
18.Bedřichová EmaTuček Miroslav-6-8-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Huták Ondřej22Gajdošek Bronislav30
Pilát Ondřej22Hasil Josef20
Hutáková Pavla nejml.02Chrástek Tomáš31
Svoboda Aleš11Tuček Miroslav13
Bedřichová Ema02Láníček Vítězslav01
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice AVrchní
rozhodčí:
Hos Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boleradice 401, 691 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34546:611Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Soukup Vít
 
 
Halm Josef
Šišma Ondřej
 
 
-2-13-5  0301
2.Hos Tomáš
Demela Jindřich
 
 
Lössel Martin
Zítka Karel
 
 
-6-108-10 1302
3.Soukup VítHalm Josef-3-3-6  0303
4.Demela JindřichZítka Karel12-8-8-4 1304
5.Novotňák František ml.Šišma Ondřej6913  3014
6.Hos TomášLössel Martin6712  3024
7.Demela JindřichHalm Josef-4-10-9  0325
8.Novotňák František ml.Zítka Karel477  3035
9.Hos Tomᚊišma Ondřej610-76 3145
10.Soukup VítLössel Martin-4-5-1  0346
11.Novotňák František ml.Miklík Pavel39-139 3156
12.Hos TomášZítka Karel-6-8-7  0357
13.Soukup VítŠišma Ondřej-3-8-8  0358
14.Demela JindřichLössel Martin6-9-39-62359
15.Hos TomášMiklík Pavel9-795 3169
16.Soukup VítZítka Karel-4-5-8  03610
17.Demela JindřichŠišma Ondřej77-1211 31710
18.Novotňák František ml.Lössel Martin899  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Vít04Halm Josef20
Demela Jindřich13Zítka Karel31
Novotňák František ml.40Šišma Ondřej13
Hos Tomáš31Lössel Martin22
   Miklík Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21623:517Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajbar Antonín
Mrázek Petr
 
 
Frömmel Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
8-6-10-8 1301
2.Oslzlý Michal
Zvychainyi Mykyta
 
 
Tesař Petr
Hrnčíř Leoš
 
 
59-810 3111
3.Oslzlý MichalHrnčíř Leoš3105  3021
4.Zvychainyi MykytaHlávka Stanislav947  3031
5.Mrázek PetrTesař Petr-99-12-8 1332
6.Vajbar AntonínFrömmel Zdeněk968  3042
7.Zvychainyi MykytaHrnčíř Leoš10-799 3152
8.Mrázek PetrHlávka Stanislav-4265 3162
9.Vajbar AntonínTesař Petr-1061310 3172
10.Oslzlý MichalFrömmel Zdeněk-5-7-6  0373
11.Mrázek PetrHrnčíř Leoš-4-1-9  0374
12.Vajbar AntonínHlávka Stanislav9-743 3184
13.Oslzlý MichalTesař Petr7612  3094
14.Zvychainyi MykytaFrömmel Zdeněk638  30104
15.Vajbar AntonínHrnčíř Leoš-12885 31114
16.Oslzlý MichalHlávka StanislavWO    30124
17.Zvychainyi MykytaTesař Petr477  30134
18.Mrázek PetrFrömmel Zdeněk-79-6-4 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oslzlý Michal21Hrnčíř Leoš13
Zvychainyi Mykyta40Hlávka Stanislav03
Mrázek Petr13Tesař Petr13
Vajbar Antonín40Frömmel Zdeněk22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Sláma Adam
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:33705:666SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Stávek Filip
 
 
Gajan Pavel st.
Novotný Kamil
 
 
-9-8-10  0301
2.Levčík Miroslav
Sláma Adam
 
 
Rašovský Daniel
Chromík Martin
 
 
-78-9-9 1302
3.Stávek FilipGajan Pavel st.-473-973212
4.Hycl DavidChromík Martin-8-69-3 1313
5.Levčík MiroslavRašovský Daniel5-68-9-72314
6.Sláma AdamNovotný Kamil-9778 3124
7.Hycl DavidGajan Pavel st.9310  3034
8.Levčík MiroslavChromík Martin-95-6-9 1335
9.Sláma AdamRašovský Daniel12-6-10943245
10.Stávek FilipNovotný Kamil-8-910-3 1346
11.Levčík MiroslavGajan Pavel st.-77-7893256
12.Sláma AdamChromík Martin99-8-6103266
13.Stávek FilipRašovský Daniel8-972 3176
14.Hycl DavidNovotný Kamil559  3086
15.Sláma AdamGajan Pavel st.436  3096
16.Stávek FilipChromík Martin-89-77932106
17.Hycl DavidRašovský Daniel-710-710-723107
18.Levčík MiroslavNovotný Kamil897  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stávek Filip31Gajan Pavel st.04
Hycl David22Chromík Martin22
Levčík Miroslav22Rašovský Daniel22
Sláma Adam40Novotný Kamil13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice DVrchní
rozhodčí:
Zechmeister Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29630:592SPIN Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabela Jan
Maňák Ladislav
 
 
Rišnovský Robert
Libenský Svatoslav
 
 
-8910-333210
2.Kováč Josef
Zechmeister Jan
 
 
Svoboda Bohuslav
Slabyhoudek Václav
 
 
9-878 3120
3.Maňák LadislavRišnovský Robert-84-5-9 1321
4.Zechmeister JanLibenský Svatoslav5811  3031
5.Kováč JosefSvoboda Bohuslav4109  3041
6.Kabela JanSlabyhoudek Václav-97-7-4 1342
7.Zechmeister JanRišnovský Robert-5-6-3  0343
8.Kováč JosefKrýsa Daniel65-75 3153
9.Kabela JanSvoboda Bohuslav-99-8353263
10.Maňák LadislavSlabyhoudek Václav-11-5-5  0364
11.Kováč JosefRišnovský Robert4-9109 3174
12.Kabela JanKrýsa Daniel-9-85-8 1375
13.Maňák LadislavSvoboda Bohuslav-89-6-1 1376
14.Zechmeister JanSlabyhoudek Václav799  3086
15.Kabela JanRišnovský Robert84-73 3196
16.Maňák LadislavKrýsa Daniel7-9-8-10 1397
17.Zechmeister JanSvoboda Bohuslav111010  30107
18.Kováč JosefSlabyhoudek Václav837  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maňák Ladislav04Rišnovský Robert22
Zechmeister Jan31Libenský Svatoslav01
Kováč Josef40Svoboda Bohuslav13
Kabela Jan22Slabyhoudek Václav22
   Krýsa Daniel21
Námitka domácí: Hráč Rišnovský hrál do 7. utkání s nepovoleným vybavením viz. fotodokumentace.



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Průdek Daniel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:20 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:29550:598TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berka Petr
Fridrich Bronislav
 
 
Kvěch Jan
Gogolka Karel
 
 
959  3010
2.Průdek Daniel
Valoušek František
 
 
Kolínek Zdeněk
Matula Arnošt
 
 
6-6113 3120
3.Fridrich BronislavKvěch Jan-96-7-4 1321
4.Berka PetrMatula Arnošt-12-13-4  0322
5.Průdek DanielGogolka Karel-1083-293232
6.Valoušek FrantišekKolínek Zdeněk8-696 3142
7.Berka PetrKvěch Jan579  3052
8.Průdek DanielMatula Arnošt116-124 3162
9.Valoušek FrantišekGogolka Karel6-785 3172
10.Fridrich BronislavKolínek Zdeněk-85-10963282
11.Průdek DanielKvěch Jan8615  3092
12.Valoušek FrantišekMatula Arnošt8106  30102
13.Fridrich BronislavGogolka Karel6-859 31112
14.Berka PetrKolínek Zdeněk6-5-97832122
15.Valoušek FrantišekKvěch JanWO    03123
16.Fridrich BronislavMatula ArnoštWO    03124
17.Berka PetrGogolka KarelWO    03125
18.Průdek DanielKolínek ZdeněkWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fridrich Bronislav21Kvěch Jan12
Berka Petr21Matula Arnošt12
Průdek Daniel30Gogolka Karel03
Valoušek František30Kolínek Zdeněk03
WO04WO40
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy