Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav-Tatran Poštorná BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Zaječí BRozhodčí:Klepáčová Gabriela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Král Pavel
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50395:629SK Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Lukáš
Klepáčová Daniela
 
 
Klein Kamil
Popovský Kamil
 
 
-4-5-6  0301
2.Král Jakub
Jungová Nicol
 
 
Radkovič Radek
Jarůšek Vladimír
 
 
-2-2-3  0302
3.Král JakubKlein Kamil-9-6-2  0303
4.Klepáčová DanielaPopovský Kamil-3-5-4  0304
5.Jungová NicolRadkovič Radek-8-9-5  0305
6.Beneš LukášJarůšek Vladimír-46-8-9 1306
7.Klepáčová DanielaKlein Kamil-8-4-8  0307
8.Jungová NicolPopovský Kamil-3-7-2  0308
9.Beneš LukášRadkovič Radek-5-779-82309
10.Král JakubJarůšek Vladimír-5-5-9  03010
11.Jungová NicolKlein Kamil-8-2-10  03011
12.Beneš LukášPopovský Kamil-6-5-8  03012
13.Král JakubRadkovič Radek588  30112
14.Klepáčová DanielaJarůšek Vladimír-2-5-9  03113
15.Beneš LukášKlein Kamil8-5-6-1 13114
16.Král JakubPopovský Kamil-7-4-5  03115
17.Klepáčová DanielaRadkovič Radek-118-69732215
18.Jungová NicolJarůšek Vladimír-10-6-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Jakub13Klein Kamil40
Klepáčová Daniela13Popovský Kamil40
Jungová Nicol04Radkovič Radek22
Beneš Lukáš04Jarůšek Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36480:588SPIN Lednice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Tisar Jaroslav
Loukota Zdeněk ml.
 
 
WO    0301
2.Papež Radek
Rubeš Jakub
 
 
Jelínek Jaromír
Gregor Miroslav
 
 
-12-68-10 1302
3.Papež RadekTisar Jaroslav4106  3012
4.Rubeš JakubLoukota Zdeněk ml.45-97 3122
5.Brychta IvoJelínek Jaromír-46-6-8 1323
6.Gregor MiroslavWO    0324
7.Rubeš JakubTisar Jaroslav525  3034
8.Brychta IvoLoukota Zdeněk ml.-7-6410-92335
9.Jelínek JaromírWO    0336
10.Papež RadekGregor Miroslav1057  3046
11.Brychta IvoTisar Jaroslav-7576 3156
12.Loukota Zdeněk ml.WO    0357
13.Papež RadekJelínek Jaromír878  3067
14.Rubeš JakubGregor Miroslav-6-7811-82368
15.Tisar JaroslavWO    0369
16.Papež RadekLoukota Zdeněk ml.8-736 3179
17.Rubeš JakubJelínek Jaromír-6-8-9  03710
18.Brychta IvoGregor Miroslav-76-87-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Papež Radek40Tisar Jaroslav03
Rubeš Jakub22Loukota Zdeněk ml.12
Brychta Ivo13Jelínek Jaromír21
   Gregor Miroslav21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březí BVrchní
rozhodčí:
Klaška Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Morkůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 194, Březí 691 81Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9651:407SK Březí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaška Lukáš
Smejkal Oldřich
 
 
Páleník Jarmil
Brzobohatý Pavel
 
 
6-933 3110
2.Prachař Pavel
Chromík Milan
 
 
Žáček Patrik
Lösslová Kristýna
 
 
6-83-753220
3.Klaška LukášPáleník Jarmil111011  3030
4.Prachař PavelBrzobohatý Pavel838  3040
5.Smejkal OldřichŽáček Patrik435  3050
6.Chromík MilanLösslová Kristýna1146  3060
7.Prachař PavelPáleník Jarmil1175  3070
8.Smejkal OldřichBrzobohatý Pavel878  3080
9.Chromík MilanŽáček Patrik564  3090
10.Klaška LukášLösslová Kristýna842  30100
11.Rašovský DamianPáleník Jarmil-39-10-8 13101
12.Chromík MilanBrzobohatý Pavel5105  30111
13.Klaška Lukᚎáček Patrik375  30121
14.Prachař PavelLösslová Kristýna167  30131
15.Chromík MilanPáleník Jarmil25-78 31141
16.Klaška LukášBrzobohatý Pavel510-97 31151
17.Prachař PavelŽáček Patrik424  30161
18.Rašovský DamianLösslová Kristýna-7566 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klaška Lukáš40Páleník Jarmil13
Prachař Pavel40Brzobohatý Pavel04
Smejkal Oldřich20Žáček Patrik04
Chromík Milan40Lösslová Kristýna04
Rašovský Damian11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:31681:668Sokol Pouzdřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek
Geier David
 
 
Brož Vítězslav
Benko David
 
 
-11767 3110
2.Vybíral Zdeněk
Čížek Martin
 
 
Mach Ludvík
Novotný Mikuláš
 
 
-8889 3120
3.Halámek RadekBenko David610-6-863230
4.Geier DavidBrož Vítězslav-8536 3140
5.Čížek MartinMach Ludvík69-66 3150
6.Vybíral ZdeněkNovotný Mikuláš6-5-71263260
7.Geier DavidBenko David-8499 3170
8.Čížek MartinBrož Vítězslav-894-1063280
9.Vybíral ZdeněkMach Ludvík989  3090
10.Halámek RadekNovotný Mikuláš-7-10-3  0391
11.Čížek MartinBenko David-87-10-5 1392
12.Vybíral ZdeněkBrož Vítězslav768  30102
13.Matýska DavidMach Ludvík-2-6119-923103
14.Geier DavidNovotný Mikuláš129-7-9832113
15.Vybíral ZdeněkBenko DavidWO    03114
16.Matýska DavidBrož Vítězslav-9-688632124
17.Geier DavidMach Ludvík-137811 31134
18.Čížek MartinNovotný Mikuláš-6-9-4  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halámek Radek11Benko David12
Geier David40Brož Vítězslav04
Čížek Martin22Mach Ludvík13
Vybíral Zdeněk30Novotný Mikuláš22
Matýska David11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43629:702TJ Jevišovka-Drnholec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Lukáš
Šišma Ondřej
 
 
Tomolová Anna
Tomola Jaroslav
 
 
9-12-10953210
2.Miklík Pavel ml.
Polák Milan
 
 
Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
-7-11-7  0311
3.Miklík Pavel ml.Tomola Vladimír-8-97-5 1312
4.Polák MilanTomolová Anna-4-10-8  0313
5.Šišma OndřejKovář Pavel-97107 3123
6.Zítka LukášTomola Jaroslav-105-55-112324
7.Polák MilanTomola Vladimír-7-378103234
8.Šišma OndřejTomolová Anna-985-6-82335
9.Zítka LukášKovář Pavel9-6-5-6 1336
10.Miklík Pavel ml.Tomola Jaroslav-6-10-6  0337
11.Šišma OndřejTomola Vladimír1148  3047
12.Zítka LukášTomolová Anna-2-24-8 1348
13.Miklík Pavel ml.Kovář Pavel-7-8-6  0349
14.Polák MilanTomola Jaroslav108-7-8-323410
15.Zítka LukášTomola Vladimír-57-109-523411
16.Miklík Pavel ml.Tomolová Anna-11-6-7  03412
17.Polák MilanKovář Pavel510-48 31512
18.Šišma OndřejTomola Jaroslav66-78 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miklík Pavel ml.04Tomola Vladimír22
Polák Milan22Tomolová Anna40
Šišma Ondřej31Kovář Pavel22
Zítka Lukáš04Tomola Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Zaječí CVrchní
rozhodčí:
Osička Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol Klobouky u Brna DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:23676:456SK Zaječí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osička Jaroslav
Osička Radovan
 
 
Bedřichová Ema
Bobková Karolína
 
 
-159-3663210
2.Létal Dušan
Svoboda Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Osička JaroslavBedřichová Ema78-9-1273230
4.Osička RadovanBobková Karolína3-866 3140
5.Svoboda MartinKocman Šimon-107-8-9 1341
6.Létal DušanWO    3051
7.Osička RadovanBedřichová Ema10-9-8-4 1352
8.Svoboda MartinBobková Karolína9-9-6-8 1353
9.Létal DušanKocman Šimon765  3063
10.Osička JaroslavWO    3073
11.Svoboda MartinBedřichová Ema11-10-7-7 1374
12.Létal DušanBobková Karolína7-6-93-82375
13.Osička JaroslavKocman Šimon443  3085
14.Osička RadovanWO    3095
15.Létal DušanBedřichová Ema-2-1558-72396
16.Osička JaroslavBobková Karolína777  30106
17.Osička RadovanKocman Šimon468  30116
18.Svoboda MartinWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Osička Jaroslav30Bedřichová Ema31
Osička Radovan21Bobková Karolína22
Svoboda Martin03Kocman Šimon13
Létal Dušan12   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy