Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Hanák František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tvrdonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:52384:624Sokol Tvrdonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topinka Ondřej
Sedláček Jakub
 
 
Bartošek František
Láníček Vítězslav
 
 
-9-7-7  0301
2.Wech Tomáš
Ovesný Marek
 
 
Hunkař Marek
Hasil Pavel
 
 
-1-6-9  0302
3.Wech TomášBartošek František-7-4-4  0303
4.Topinka OndřejLáníček Vítězslav-6-8-12  0304
5.Sedláček JakubHunkař Marek-5-8-8  0305
6.Ovesný MarekHasil Pavel-5-3-8  0306
7.Topinka OndřejBartošek František-77-10-8 1307
8.Sedláček JakubLáníček Vítězslav7-4-2-8 1308
9.Ovesný MarekHunkař Marek-3-2-6  0309
10.Wech TomášHasil Pavel-2-2-6  03010
11.Sedláček JakubBartošek František-6-2-2  03011
12.Ovesný MarekLáníček Vítězslav-10-8-10  03012
13.Wech TomášHunkař Marek-3-4-3  03013
14.Topinka OndřejHasil Pavel-8-8-9  03014
15.Ovesný MarekBartošek František-610-4-4 13015
16.Wech TomášBrychta Josef-7957 31115
17.Topinka OndřejHunkař Marek-8-9-10  03116
18.Sedláček JakubHasil Pavel-5-6-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wech Tomáš13Bartošek František40
Topinka Ondřej04Láníček Vítězslav30
Sedláček Jakub04Hunkař Marek40
Ovesný Marek04Hasil Pavel40
   Brychta Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:16615:401TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmidt František
Hušek David
 
 
Zítková Sára
Ševela František ml.
 
 
115  3010
2.Svoboda Zdeněk
Trněná Anna
 
 
Zítka Lukáš
Dufek Matyas
 
 
675  3020
3.Hušek DavidZítková Sára256  3030
4.Schmidt FrantišekŠevela František ml.172  3040
5.Svoboda ZdeněkZítka Lukáš-24610 3150
6.Trněná AnnaDufek Matyas-9-7128-82351
7.Schmidt FrantišekZítková Sára457  3061
8.Svoboda ZdeněkŠevela František ml.467  3071
9.Trněná AnnaZítka Lukáš10-6-9-9 1372
10.Hušek DavidDufek Matyas577  3082
11.Svoboda ZdeněkZítková Sára245  3092
12.Trněná AnnaŠevela František ml.7311  30102
13.Hušek DavidZítka Lukáš-6-95-10 13103
14.Schmidt FrantišekDufek Matyas-11-6-7  03104
15.Trněná AnnaZítková Sára121  30114
16.Hušek DavidŠevela František ml.431  30124
17.Schmidt FrantišekZítka Lukáš-9-66-10 13125
18.Svoboda ZdeněkDufek Matyas196  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek David31Zítková Sára04
Schmidt František22Ševela František ml.04
Svoboda Zdeněk40Zítka Lukáš31
Trněná Anna22Dufek Matyas22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Milovice AVrchní
rozhodčí:
Hupka Andrej
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Milovice 38, Atrium kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39554:611Sokol Velké Němčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barvíř Tomáš st.
Zigáček Marek
 
 
Sedláček Petr
Sedláček Libor
 
 
-76-7-5 1301
2.Fojt Jaromír
Šimeček Jiří
 
 
Hrnčíř Dominik
Kern Jan
 
 
-10-6-6  0302
3.Hupka AndrejSedláček Libor895  3012
4.Barvíř Tomáš st.Hrnčíř Dominik-11963 3122
5.Fojt JaromírSedláček Petr8-5-106-42323
6.Zigáček MarekKern Jan-7-3-7  0324
7.Barvíř Tomáš st.Sedláček Libor-7365 3134
8.Fojt JaromírHrnčíř Dominik11-36-4-42335
9.Zigáček MarekSedláček Petr-711-5-11 1336
10.Hupka AndrejKern Jan-74910 3146
11.Fojt JaromírSedláček Libor-9-75-5 1347
12.Zigáček MarekHrnčíř Dominik-9-9-5  0348
13.Hupka AndrejSedláček Petr954  3058
14.Barvíř Tomáš st.Kern Jan-3-5-7  0359
15.Šimeček JiříSedláček Libor-8-5-9  03510
16.Hupka AndrejHrnčíř Dominik-6-78-7 13511
17.Barvíř Tomáš st.Sedláček Petr368  30611
18.Fojt JaromírKern Jan-8-12-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hupka Andrej31Sedláček Libor22
Barvíř Tomáš st.31Hrnčíř Dominik31
Fojt Jaromír04Sedláček Petr22
Zigáček Marek03Kern Jan31
Šimeček Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Morkůvky BVrchní
rozhodčí:
Páleník Jarmil
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lanžhot ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Morkůvky 20, vchod je vedle knihovny po schodech dolůRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:53316:639Sokol Lanžhot E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleník Jarmil
Lösslová Kristýna
 
 
Pfeffer Milan
Polášek Miroslav
 
 
10-7-2-5 1301
2.Klusák Martin
Svojanovský Tomáš
 
 
Pijáček Vladimír
Fojtík Jaroslav
 
 
-2-2-6  0302
3.Páleník JarmilPijáček Vladimír-4-6-5  0303
4.Lösslová KristýnaKulhavý Vojtěch-5-57-10 1304
5.Klusák MartinPfeffer Milan-1-6-4  0305
6.Svojanovský TomášFojtík Jaroslav-3-3-5  0306
7.Lösslová KristýnaPijáček Vladimír-1-5-3  0307
8.Klusák MartinKulhavý Vojtěch-4-1-6  0308
9.Svojanovský TomášPfeffer Milan-4-2-2  0309
10.Páleník JarmilFojtík Jaroslav7-8-9753219
11.Klusák MartinPijáček Vladimír-4-5-9  03110
12.Svojanovský TomášKulhavý Vojtěch-1-1-6  03111
13.Páleník JarmilPfeffer Milan-2-3-9  03112
14.Lösslová KristýnaFojtík Jaroslav-5-6-3  03113
15.Svojanovský TomášPijáček Vladimír-1-3-1  03114
16.Páleník JarmilKulhavý Vojtěch-8-7811-923115
17.Lösslová KristýnaPfeffer Milan-4-8-4  03116
18.Klusák MartinFojtík Jaroslav-2-3-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Páleník Jarmil13Pijáček Vladimír40
Lösslová Kristýna04Kulhavý Vojtěch40
Klusák Martin04Pfeffer Milan40
Svojanovský Tomáš04Fojtík Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice FVrchní
rozhodčí:
Sicha Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SK ST Bulhary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:44416:554SK ST Bulhary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sicha Zbyněk
Urban Rostislav
 
 
Antoš Jan
Polák Michal
 
 
-9-4-7  0301
2.Vitoul Tomáš
Drobilič Filip
 
 
Malovaný Petr
Pek Richard
 
 
-6-7-5  0302
3.Sicha ZbyněkAntoš Jan-8-5-5  0303
4.Urban RostislavPolák Michal7-8-7-9 1304
5.Vitoul TomášMalovaný Petr-11-5-7  0305
6.Drobilič FilipPek Richard-9-7-7  0306
7.Urban RostislavAntoš Jan9511  3016
8.Vitoul TomášPolák Michal-8-6-5  0317
9.Drobilič FilipMalovaný Petr-6-6-4  0318
10.Sicha ZbyněkPek Richard-5-8-10  0319
11.Vitoul TomášAntoš Jan-10-4-1  03110
12.Drobilič FilipPolák Michal-10-5-9  03111
13.Sicha ZbyněkMalovaný Petr-0-2-3  03112
14.Urban RostislavPek Richard461  30212
15.Drobilič FilipAntoš Jan-3-6-6  03213
16.Sicha ZbyněkPolák MichalWO    30313
17.Urban RostislavMalovaný Petr-5-5-6  03314
18.Vitoul TomášPek Richard-486-8832414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sicha Zbyněk03Antoš Jan31
Urban Rostislav22Polák Michal30
Vitoul Tomáš13Malovaný Petr40
Drobilič Filip04Pek Richard22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březí CVrchní
rozhodčí:
Kornhauser Pavel
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 194, Březí 691 81Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39626:648Orel Šitbořice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Pavel
Cvrček Michal
 
 
Zelinka Roman
Bedřich Josef
 
 
7-711-8-122301
2.Štvrtecký René
Kornhauser Pavel
 
 
Urbánek Josef
Lengál Jaroslav
 
 
7-7-135-42302
3.Cvrček MichalZelinka Roman7-1299 3112
4.Štvrtecký RenéBedřich Josef-10-4-9  0313
5.Kornhauser PavelUrbánek Josef664  3023
6.Lásková HelenaLengál Jaroslav-9-510-3 1324
7.Štvrtecký RenéZelinka Roman9-6-7-8 1325
8.Kornhauser PavelBedřich Josef-79-10-7 1326
9.Lásková HelenaUrbánek Josef-7-4-10  0327
10.Cvrček MichalLengál Jaroslav-5-76-12 1328
11.Kornhauser PavelZelinka Roman575  3038
12.Zeiner MaxBedřich Josef-6-4-8  0339
13.Cvrček MichalStudnický Jan262  3049
14.Štvrtecký RenéLengál Jaroslav-6-7810-623410
15.Zeiner MaxZelinka Roman7-7-8-6 13411
16.Cvrček MichalBedřich Josef9-10-6-7 13412
17.Štvrtecký RenéStudnický Jan373  30512
18.Kornhauser PavelLengál Jaroslav-1085-8932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cvrček Michal22Zelinka Roman22
Štvrtecký René13Bedřich Josef40
Kornhauser Pavel31Urbánek Josef11
Lásková Helena02Lengál Jaroslav31
Zeiner Max02Studnický Jan02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy